Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Tą leśnice z wsi Podgaje da się w ogóle rozwalić? Używam znaku Quen (tak się chyba nazywa ten co tworzy pułapkę wokół Geralta) i trafiam ją kilka razy, a potem wystarczy że nie uda mi się wykonać uniku na czas i wiedźmin pada. Fakt, że mam 5 poziom a tam jest wymagany niby 10. A olej przeciw upiorom pomoże? Czytałem w poradniku, że jeśli zabijamy potwory metodami zapisanymi w bestiaruszu to otrzymujemy więcej punktów doświadczenia. Prawda to?

Odnośnik do komentarza

Tą leśnice z wsi Podgaje da się w ogóle rozwalić? Używam znaku Quen (tak się chyba nazywa ten co tworzy pułapkę wokół Geralta) i trafiam ją kilka razy, a potem wystarczy że nie uda mi się wykonać uniku na czas i wiedźmin pada. Fakt, że mam 5 poziom a tam jest wymagany niby 10. A olej przeciw upiorom pomoże? Czytałem w poradniku, że jeśli zabijamy potwory metodami zapisanymi w bestiaruszu to otrzymujemy więcej punktów doświadczenia. Prawda to?

Korzystaj z Yrden. Spowalnia ją i sprawia, że staje się materialna, a tym samym bardziej wrażliwa na ciosy.
Odnośnik do komentarza

no to jest dosyć silny przeciwnik. ale petarda księżycowy pył, odwar łagodziciela i olej na upiory pozwolil mi ja rozwalic bedac na 9 poziomie. plus dwimerytowa petarda pozbawia ją mozliwosci rozdzielenia sie na 3 upiory i regeneracji zdrowia.

 

Dzięki za info, wiedźminie. Teraz będę wiedział czego użyć za kilka poziomów. Widać, że sporo czasu spędziłeś na zabawę z alchemią.

Odnośnik do komentarza

z sama alchemia jakies 200 godzin. wolalem szukac receptur niz ruchać zone. z samym wiedzminem juz mam z 500 godzin xd

 

i tak najwiekszym wyzwaniem było skompletowanie wszystkich olejków na miecz i ich ulepszen, bo to są akurat receptury, ktore w wiekszosci trzeba znalezc, nie mozna ich kupic, to była masakra, chyba z tydzien szukalem. ten build alchemiczny przygotowany pod ng plus ma wszystkie receptury zebrane w grze (mam nawet feromony niedzwiedzia xd) i wszystkie mozliwe mikstury, petardy, odwary itd wykonane, nawet te, ktorych nie uzywam. mam wszystkie rynsztunki skompletowane i zrobione, wrzucone do kolekcji do skrzyni. wszystkie pytajniki (na skellige od nurkowania i kontraband mi sie juz zygac chcialo ale podołałem) i wszystkie mozliwe questy porobione (aczkolwiek niektore sie zbugowaly i czesc z nich mam nieskonczonych, np najgrozniejszy potwor na skellige i miecz "barabasza" xd, o ile ten pierwszy czeka na poprawke, to drugiego juz nie zrobie bo jestem po obronie KM). wiadomo pare losowych zdarzen, ktore spotkalem przy wczesniejszych buildach, mi umknelo ale to juz pal licho :D

jedynie gwinta olewam cieplym moczem i hój.

 

ps. acha, dzisiaj sprawdziłem i mam ponad 300 krasnoludzkich spirytusów w zapasie xd

 

czekam na ten ng plus z wywieszonym jezorem, a o dodatkach nie wspominam. najgorsze jest to ze przygoda z w3 kiedys sie skonczy, nie bedzie juz co robic. dla mnie to jest gra ponad gry, inne pierdoły na 10 godzin od maja traktuje jako podgatunek. jedynie jeszcze mgs5 napawa optymizmem, ale wiesiek i tak będzie rządzil niepodzielnie, jak ayrton senna jeszcze długo.

Edytowane przez Andżej
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

ech no i niestety, z tego co widze musialem cos z(pipi)ac z zadaniem pobocznym dotyczacym Radovida, bo te jedno osiagniecie juz mi nie wpadnie.

Szkoda, bo raczej nie bedzie mi sie chcialo nawet w New Game+ przechodzic 3/4 fabuly by wbic to trofeum...

 

EDIT: znalazlem save'a z poszukiwan Jaskra na dysku internetowym, ale z tego co pamietam to bardzo zlozone misje i czasochlonne.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

A kiedy ta ostatania czesc misji powinna sie uaktywnic, bo bylem w Kher Mohren, zrobilem zadania z Uma, zebralem cala druzyne i widze, ze moge juz plynac na wyspe mgiel - jest jeszcze szansa by sie to aktywowalo ?

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

A kiedy ta ostatania czesc misji powinna sie uaktywnic, bo bylem w Kher Mohren, zrobilem zadania z Uma, zebralem cala druzyne i widze, ze moge juz plynac na wyspe mgiel - jest jeszcze szansa by sie to aktywowalo ?

 

A skończyłeś wątek w Kear Morhen? Bo jeśli tak to...

 

 

...gdy wracasz do Novigardu, musisz porozmawiać z Triss, a z tą lecisz szukać Fillippy Eilhart. Po tym jak ją uwalniasz u Dijkstry, ten Ci mówi, że możecie się spotkać i omówić ten zamach na Radowida wraz  Roche'm i Talarem. 

 

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

hestes pewny ? Bo te poprzednie z kartami, zleceniami wiedzminskimi takze nie u kazdego wystepowaly. 

Zreszta, wazne by zadanie sie pojawilo - najwyzej zrobie save i poczekam na kolejna aktualizacje. xD

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Ja go wczoraj skończyłem. Nawet jakiś pucharek mi wpadł, ale jeszcze później się upewnie czy mi go na pewno zaliczyło.

 

Czyli jednak to dopiero przede mna, uff...

Bo jedyna misja jaka moge obecnie wykonac to poplynac na wyspe mgiel (22 level). Myslalem, ze to koniec gry praktycznie xD

 

Jeszcze trochę grania masz. Ten komunikat przed wypłynięciem, może być jednak rzeczywiście mylący.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zależy,trafiałem na np. Babe Wodą / Żywiołka czy innego Trolla i dałem sobie z nim rady nawet jak był oznaczony czerwoną czaszką ale atak na jakiegoś Gryfa zakończył się jego jednym strzałem. Możesz podjąć walke i zobaczyć jak Ci idzie, czasami walka trwa nieco dłużej a czasami jest nie do wygrania.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...