Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Downgrade, downgrade, downgrade. Chooy, że gra zmiecie fabułą i swoim klimatem...

 

Jak dobrze, że cała reszta ogarniętych graczy będzie się dobrze bawiła nie zwracając zbytnio uwagi na grafikę ;)

 

A może po prostu z tobą jest coś nie tak, pewnie też powtarzasz regularnie, po chooy głosować w wyborach jak Komorowsli i tak wygra?

 

Grafika kolego jest tak samo ważna jak wszystko inne, grafika, muzyka plus dobra historia tworzą super gre. Masz piekna grafike, piekna muzyke, piękny swiat + dobra fabule - i wtedy masz EPICKĄ grę która także stymuluje jakże ważny zmysł wzroku.

Gdyby wszyscy od lat byli ignorantami w sprawie grafiki i akceptowali wszystko co się im wciska do tego głosząc idiotyczną śpiewkę "gameplay/fabuła się liczy a nie grafika" dzisiaj pewnie mielibyśmy brzydsze gry.

Na szczęście są ludzie którzy mają wysokie wymagania i są na szczęscie tacy, którzy jednocześnie siedzą z wyśmiewaną przez wielu lupą nad każdą teksturką.

To właśnie dzięki tym którzy wymagają mamy czasem tak świetne gry na jaką (chyba) zapowiada się wiedźmin.

W grach grafika jest tak samo ważna jak gameplay, historia którą chcą nam sprzedać a nawet to jak zaprojektowane jest menu. Powtórzę, to właśnie to wszystko razem tworzy superr grę i sprawia, że jak to mówimy zbieramy szczene z podłogi !!! Jeśli czegoś brakuje to jest to grą przeciętna, oczywiście dla inteligentnej osoby a nie dla lemingów z niskimi wymaganiami.

 

Film fabularny może być świetny ale ogląda się go o wiele przyjemniej w kolorze na blu Ray w 1080p a niżeli na starej tasmie VHS i nie gadaj, że pal licho z jakością bo tylko fabuła się liczy.

 

Ludzie, wymagajmy jak najwiecej od siebie i innych.

Edytowane przez TrueGrand
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

 

Downgrade, downgrade, downgrade. Chooy, że gra zmiecie fabułą i swoim klimatem...

 

Jak dobrze, że cała reszta ogarniętych graczy będzie się dobrze bawiła nie zwracając zbytnio uwagi na grafikę ;)

 

A może po prostu z tobą jest coś nie tak, pewnie też powtarzasz regularnie, po chooy głosować w wyborach jak Komorowsli i tak wygra?

 

Grafika kolego jest tak samo ważna jak wszystko inne, grafika, muzyka plus dobra historia tworzą super gre. Masz piekna grafike, piekna muzyke, piękny swiat + dobra fabule - i wtedy masz EPICKĄ grę która także stymuluje jakże ważny zmysł wzroku.

Gdyby wszyscy od lat byli ignorantami w sprawie grafiki i akceptowali wszystko co się im wciska do tego głosząc idiotyczną śpiewkę "gameplay/fabuła się liczy a nie grafika" dzisiaj pewnie mielibyśmy brzydsze gry.

Na szczęście są ludzie którzy mają wysokie wymagania i są na szczęscie tacy, którzy jednocześnie siedzą z wyśmiewaną przez wielu lupą nad każdą teksturką.

To właśnie dzięki tym którzy wymagają mamy czasem tak świetne gry na jaką (chyba) zapowiada się wiedźmin.

W grach grafika jest tak samo ważna jak gameplay, historia którą chcą nam sprzedać a nawet to jak zaprojektowane jest menu. Powtórzę, to właśnie to wszystko razem tworzy superr grę i sprawia, że jak to mówimy zbieramy szczene z podłogi !!! Jeśli czegoś brakuje to jest to grą przeciętna, oczywiście dla inteligentnej osoby a nie dla lemingów z niskimi wymaganiami.

 

Film fabularny może być świetny ale ogląda się go o wiele przyjemniej w kolorze na blu Ray w 1080p a niżeli na starej tasmie VHS i nie gadaj, że pal licho z jakością bo tylko fabuła się liczy.

 

Ludzie, wymagajmy jak najwiecej od siebie i innych.

 

Jakie głupoty. Rozwój technologiczny to rzecz normalna. Grafika cały czas by się polepszała, bo sprzęt jest coraz mocniejszy, a więc ludki, którzy siedzą z lupą (pipi) zrobili dobrego, jedyne co robią to z siebie idiotów w internecie, no ale nie no przecież ludki patrzą i trawa jest gorsza niż w renderze. xd 

beka wnusiu

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Do jakiej ostatniej chwili? Zostały 2 tygodnie do premiery, recki mają być tydzień przed premierą. Myślisz, że dawaliby tak wcześnie możliwość ocen gdyby ich produkt był ch.ujowy? 

Spokojnie, w tym tygodniu mają być gameplaye to będą. Ja obejrzę i zdecyduję, którą wersję w końcu ostatecznie wybiorę. 

Odnośnik do komentarza

Widzę dwa scenariusze:

1. Boją się gó.wnoburzy, która by się zaczęła, gdy ludzie zacznął porównywać materiały konsolowe do PC - wersja mniej optymistyczna dla ludzi z lupą między oczami, a ekranem.

2. Może wcale nie jest tak źle i jedynie jakiś układ z Nvidią każe im pokazywać materiał z PC, by ludzie kupowali nowe karty - wersja nieco bardziej optymistyczna, zwłaszcza dla tych, którzy kupili 'komputer' z padem za 1500zł. i chcą grać w ładną graficzkę słuchając Lannistera.

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

W porównaniu do rendera zawsze będzie downgorad. ;)

 

Jeszcze rozumiem jakby różnica była taka jak w W_D, bo tam jest przepaść, ale tutaj gra i tak wygląda rewelacyjnie i ja naprawdę jestem super zadowolony z jakości grafiki, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że gra ma gigantyczny świat i teoretycznie zero loadingów(wyjątki to zgon i szybka podróż między krainami).

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

co do recek nie byłbym taki pewny, zobacz co sie dzieje na ppe, już są pierwsze newsy "mieszające z błotem" wieśka, liczą na pieniążki od cdp red, więc nie spodziewaj się w mainstreamowych polskich portalach konsolowych obiektywnych recenzji.

Odnośnik do komentarza

ja sie po prostu tylko dalej boje o technikalia wersji na konsole, tym bardziej jak mocno downogad dotknal wersje na pc i to w maksymalnych ustawieniach

Wiedźmina 2 przenieśli elegancko na 360tkę. Wątpię, by teraz mieli obniżać standardy, tym bardziej, że obecne konsole mają chyba trochę mniejszą przepaść techniczną niż komputery potrzebne do oddpalenia W3 na high, w porównaniu do komputera potrzebnego wtedy do ruszenia W2, a X360.

Poprawcie mnie, jeżeli się mylę.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

troche sie zakręciłem, chodziło mi raczej o to że dystrybutor naprawde dobrej gry musi zapłacić kupe kasy za pochlebną recenzje, biznes to biznes, nie ma juz czegoś takiego że gra sama sie wybroni jak jest dobra.

Odnośnik do komentarza

Na oficjalnych forum ktoś zapodał plusy i minusy gry z "recenzji" CD-Action.

 

Na Plus
Słowiańskość, świetna narracja i scenariusz
Świetna fabuła i zadania poboczne
Rozgrywka się nie nudzi 
Ogromny świat do eksploracji
Fantastyczna oprawa audio-wizualna
Sterowanie Ciri zaskakująco dobre i przyjemne
 
Na minus
System walki trudny trzeba opanować, ale da się do niego przyzwyczaić
Kusza nie rusza nie jest az tak przydatna, tylko do ściągania na ziemie potworów latających
Kilka drobnych błędów związanych ze starciami i eksploracją
Jest troszkę bugów do poprawki i nie tak wiele jak pesymiści wieszczyli 

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

xd odpaliłem ostatnio wieśka 1, bo może złapie bakcyla, a tu w menu: wybierz sterowanie-> normalne i uproszczone, biore uproszczone i jest wybór konfiguracji (wybieram samą myche xddddd i kamere izometryczną xdddd) i to co zobaczyłem to ja nawet nie. klikała sie raz myszką przeciwnika a on go tłukł, jak skończył klikałem drugiego przeciwnika xdddd taka przygodówka point and click. moze o to chodziło autorowi

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...