Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Skoro ppe, to pudelek, to ich 'gazetę' obecnie przyrównać można do Bravo Girl. I to by się zgadzało.

Miałem kupić nowy numer ze względu na playtest konsolowego Wiesława, ale przejrzałem na szybko artykuł stokrotce i poszedłem po bułki ucieszony, że 10zł w portfelu zostaje, później przy kasię dorzuciłem drugie 10 zł i już jakiś miły Merlocik na weekend był:)

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

System walki trudny. Ładny minus, jakby byl auto-combat to by byl plus?

Dla tego systemu chce kupic wieska, w poprzednich byl zwyczajnie (pipi)owy. Tu gra na gameplayach prezentuje sie ciekawie jesli chodzi o eksterminacje potworow. Edytowane przez Guernica
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

do hejtow mi daleko, ja wiem, ze to polska produkcja, ktora ma wielkie szanse byc jedna z najlepszych w tym roku ale jakby taki dowgrad zrobilo ea lub ubi to sami byscie przez sto stron na forumku narzekali jak was devi oszukali

EA i Ubi nie musi robić downgoradu aby na nich psioczyć. xD

 

Poza tym jak można nie narzekać na firmy, które wypuszczają tasiemca co roku? 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

 

 

Downgrade, downgrade, downgrade. Chooy, że gra zmiecie fabułą i swoim klimatem...

 

Jak dobrze, że cała reszta ogarniętych graczy będzie się dobrze bawiła nie zwracając zbytnio uwagi na grafikę ;)

A może po prostu z tobą jest coś nie tak, pewnie też powtarzasz regularnie, po chooy głosować w wyborach jak Komorowsli i tak wygra?

 

Grafika kolego jest tak samo ważna jak wszystko inne, grafika, muzyka plus dobra historia tworzą super gre. Masz piekna grafike, piekna muzyke, piękny swiat + dobra fabule - i wtedy masz EPICKĄ grę która także stymuluje jakże ważny zmysł wzroku.

Gdyby wszyscy od lat byli ignorantami w sprawie grafiki i akceptowali wszystko co się im wciska do tego głosząc idiotyczną śpiewkę "gameplay/fabuła się liczy a nie grafika" dzisiaj pewnie mielibyśmy brzydsze gry.

Na szczęście są ludzie którzy mają wysokie wymagania i są na szczęscie tacy, którzy jednocześnie siedzą z wyśmiewaną przez wielu lupą nad każdą teksturką.

To właśnie dzięki tym którzy wymagają mamy czasem tak świetne gry na jaką (chyba) zapowiada się wiedźmin.

W grach grafika jest tak samo ważna jak gameplay, historia którą chcą nam sprzedać a nawet to jak zaprojektowane jest menu. Powtórzę, to właśnie to wszystko razem tworzy superr grę i sprawia, że jak to mówimy zbieramy szczene z podłogi !!! Jeśli czegoś brakuje to jest to grą przeciętna, oczywiście dla inteligentnej osoby a nie dla lemingów z niskimi wymaganiami.

 

Film fabularny może być świetny ale ogląda się go o wiele przyjemniej w kolorze na blu Ray w 1080p a niżeli na starej tasmie VHS i nie gadaj, że pal licho z jakością bo tylko fabuła się liczy.

 

Ludzie, wymagajmy jak najwiecej od siebie i innych.

Jakie głupoty. Rozwój technologiczny to rzecz normalna. Grafika cały czas by się polepszała, bo sprzęt jest coraz mocniejszy, a więc ludki, którzy siedzą z lupą (pipi) zrobili dobrego, jedyne co robią to z siebie idiotów w internecie, no ale nie no przecież ludki patrzą i trawa jest gorsza niż w renderze. xd

beka wnusiu

Technologia/grafika przestała się rozwijać dostatecznie szybko przez słabe konsole i sztuczne przedłużanie ich życia (x360 ps3 i kontrolery ruchu)

Do tego dochodzą niskie wymagania graczy, którzy chyba przyzwyczaili się na niedorobienie, często nawet nieskończone gry. Do tego milionowe preordery "kotów w worku"

Ja nie twierdzę, że wiedźmin jest zła grą czy brzydką bo po prostu tego nie wiem i czekam na ten tytuł z niecierpliwością ale także z ogromnymi oczekiwaniami. Mam głęboką nadzieję, że ta generacja pokaże pazura a nie stanie się drugim watch dogs.

Edytowane przez TrueGrand
Odnośnik do komentarza

Warto mieć pudełko ze względu na bogate wydanie. Czekaliśmy tyle lat, to dzień lub dwa różnicy nie zrobi, tak samo instalacja z płyty nie powinna zaboleć. Opcja wcześniejszego zainstalowania danych na konsoli kosztem tych wszystkich dodatków to śmiesznie niepoważny deal jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza

Ja też zdecydowałem się na cyfrówkę (GOG), chociaż długo wahałem się nad zakupieniem fizycznej wersji. No ale ostatecznie i tak nie jest źle - dorzucają artbook, soundtrack, pierwszą część Neverwinter Nights, mapkę, instrukcję i resztę mniejszych gratisów, jak komiksy, filmiki, artworki itd. Sporo :)

 

Łapcie panowie nowy-stary materiał od PS4 - "Czym jest speedrun?". Jest kilka nowych scen z PS4.

 

Edytowane przez Bigby
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...