Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

ale macie ból pupy. Ja mam opłaconą kolekcjonerkę i kurier prawilnie przyjedzie 19 maja. Co z tego czy zagram teraz czy za tydzień jak z gra spędzę i tak ponad miesiąc jak nie 2 :)  To że wyciekło gdzieś to nie wina cdp a jakiegoś ciapciakowatego sklepu. Zawsze będą wycieki. Pamiętam ten z re 6 chyba miesiąc przed premierą :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ale macie ból pupy. Ja mam opłaconą kolekcjonerkę i kurier prawilnie przyjedzie 19 maja. Co z tego czy zagram teraz czy za tydzień jak z gra spędzę i tak ponad miesiąc jak nie 2 :)  To że wyciekło gdzieś to nie wina cdp a jakiegoś ciapciakowatego sklepu. Zawsze będą wycieki. Pamiętam ten z re 6 chyba miesiąc przed premierą :)

 

Wszyscy mieli zacząć w tym samym momencie, a wyszło jak zawsze.

 

Na pocieszenie przynajmniej ich wersja ma ocenzurowany gore do pewnego stopnia i można zobaczyć jedynie nagie pośladki, bo wacki, pipcie i cycuszki są całkowicie haram.

Odnośnik do komentarza

No ale jednak z nocą to pojechali po bandzie. Sorry że w oknie ale na full screen nie mogłem zapisać obrazu ale widać to co mnie najbardziej gryzie,w sumie to dość słoneczna noc :P

 

 

oarkkVU.png

 

Zaraz tam słoneczna noc. Wystarczy przypomnieć sobie, że Geralt widzi w ciemności lepiej niż my z noktowizorem :P

Odnośnik do komentarza

No niby zgodne z lore ale jak dla mnie troche masakruje klimat nocnych polowań i tu mnie boli. Najwyżej jak tego nie poprawia w patchu to będę skipował nocki :P.

 

Wrzuciłem to na oficjalne forum wieśka...czekam na gófnoburze. :diablo:

Gófnoburze tam mają o to od dawna :P Mnie tam to aż tak nie przeszkadza.

 

 

wiadomo na jakiej wersji grał ten gość?

Z PS4 było to na twitchu.

Edytowane przez McDrive
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ponarzekam a i tak będę grał z bananem na ryju,jak poprawia to ok jak nie to trudno. 

Wolałbym żeby zmienili tą zieloną poświatę przy "blinku" Ciri na jakąś smugę jej postaci, ale też będę grał z bananem :P

 

Poza tym to nie umiem opisać jak bardzo podoba mi się ta poruszająca się roślinność :banderas:

Odnośnik do komentarza

To ja sobie juz zarzucam bana na filmiki z W3 widziałem co chciałem na twitchu wersja XO i PS4 wygląda jak dla mnie jak YTowa wersja z PC, różnice widze tylko czysto kosmetyczne i jakiś tam ciut większy popup.

 

Prolog na XO wyglądający jak ten oficjalny z PC ale będzie ból pupy ,i na łoniaku tak nie wieje jak na razie :)

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza

Te gry nie sa w takiej samej jakosci, 60 fps a 30 fps to jednak duza roznica. Gwarantuje Ci ze jak masz kolege z odpowiednim setupem to zobacz jak to u niego wyglada na zywo i sie rusza.

 

Fajnie bo ktos da 1600zl za konsole i pogra w pieknie wygladaja wersje, ktora da mu duzo frajdy, a fpsy zapewne lataja mu kolo doopy, fajnie bo maniak rowniez zagra w piekna wersje gry, do tego w 60 klatkach i tez bedzie zadowolony. Nie wiem naprawde po co tak pieprzyc na lewo i prawo,  "mam lepiej bo zaplacilem mniej". Dobrze wiemy ze dla maniaka to wszystko jedno czy komp 2x wiecej kosztuje bo i tak cala kasa leci w jedyny kochane hobby jakim sa gierki.

  • Plusik 4
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy już ktoś pytał, ale nie chce mi sie przeglądać całego tematu. Będzie polski dubbing w wersji na UK ? Czy mam zamawiać z ebaya wersje polską?. Dzięki

 

Edit: Znalazłem, jakby się komuś przydało to zamieszczam

Poland
Text: Russian/Czech/Hungarian/English/Polish
VO: English/Russian/Polish
Print: Polish

United Kingdom, Sweden, The Netherlands, Iceland, Ireland, Belgium, Denmark, Finland, Norway, Portugal
Text: Russian/Czech/Hungarian/English/Polish
VO: English/Russian/Polish
Print: English+Quickstart Swedish/Finnish/Dutch/Portuguese

Germany, Austria, Liechtenstein, Luxembourg, Switzerland
Text: English/French/Italian/German/Spanish/Polish
VO: English/French/German/Polish
Print: German

Edytowane przez Sqtr78
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...