Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

A to w 900p gra nie bedzie juz solidna? 

No chyba nie chcesz mi powiedzieć, że 900p jest lepsze od 1080p, które gwarantowali na obu konsolach twierdząc, że na PS4 już mają ten poziom osiągnięty i niewielkim nakładem pracy będą w stanie uzyskać to samo na X1.

 

To mnie dziwi w ich wypowiedziach. Jeżeli gra będzie wyglądać na PS4 i X1 tak samo jak na konferencji MS to bomba, ale biorąc pod uwagę ich ostatnie... akcje to może być ciekawie.

Odnośnik do komentarza

przy W2 na x360 mówili, że będą grę wspierać na lajwie, a co z tego wyszło, to wiadomo, więc ich nawijanie makaronu na uszy na mnie nie działa

 

jak w3 będzie identyczny na obu konsolach to beczunia, wówczas jedyna sensowna opcja to tzw. standard cdpr - edycja rozszerzona na peceta rok po premierze podstawki

Odnośnik do komentarza

z dziś (a może wczoraj):

 

"As [The Witcher 3 visual effects artist Jose Teixeira] said, we are working hard on optimizing the game and nothing is set in stone," Tinc explained. "Our engine team remains optimistic and we will surely squeeze the most we can out of each console. I know you might be expecting concrete info like the final frame rate and resolution, but it's simply impossible to give you that sort of thing before the optimization process is complete."

http://www.gamespot.com/articles/witcher-3-dev-responds-report-that-game-may-not-ru/1100-6421852/

 

ile czasu może trwać optimization process?

pewnie po nim dopiero powiedzą coś oficjalnie

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Oficlajnie to Ty sciagniesz patcha 5gb w dzien premiery poprawiajacego to i owo  :teehee: Ja tam redom ufam, ostatnie filmiki miazdzyly suty jezeli chodzi o klimat czy dialogi. Na Swieta jade do Polski i przywoze pierwsze tomy Wiedzmina (ostatnie trzy mam u siebie na chacie w UK) i styczniowe dlugie noce spedzam z ksiazkami popijajac Perelke Mocna.

 

@Bansai, Ty bierzesz na PC?

Edytowane przez hav3n
Odnośnik do komentarza

No faktycznie. Pierwsze videosy nieźle mnie zmyliły i przekonały o nowej jakości. Ostatnie filmiki troszkę mnie rozczarowały pod względem technicznym, ale dobra - klimat i art design jest, a to się bardziej liczy. Ktoś wie czy te 35 minutowe demo było grane na PC czy czymś innym?

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza
@Bansai, Ty bierzesz na PC?

 

Na PC i PS4

 

Gameplay byl z PC, Jose Teixeira potwierdzil to w wywiadzie wczorejszym.

 

 

  • We’ve seen the presentation and I’m guessing it was on PC…
  • Yes!
Read more at http://www.worldsfactory.net/2014/08/21/the-witcher-3-interview-gamescom-2014#1yabMfKzsxrheIs9.99

 

 

A propos Jose, calkiem spoko kolesiem sie wydaje, takim pelnym entuzjazmu:

 

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

Swoją drogą to na tamtejszym forum powoli zaczyna się jazgot o to, że woda na bagnach nie robi takiego wrażenia jak na morzu i to, że nie będzie można ustawiać kamery według własnego "widzi mi się".

 

ustawiać kamery to znaczy tak jak w jedynce tpp albo rzut izometryczny? już w dwójce chyba było tylko tpp

Odnośnik do komentarza

 

Swoją drogą to na tamtejszym forum powoli zaczyna się jazgot o to, że woda na bagnach nie robi takiego wrażenia jak na morzu i to, że nie będzie można ustawiać kamery według własnego "widzi mi się".

 

 

ustawiać kamery to znaczy tak jak w jedynce tpp albo rzut izometryczny? już w dwójce chyba było tylko tpp

Nie, nie. Kilku z nich sobie uwidziało, będą mieć możliwość dosłownego przybliżania i oddalania kamery za pomocą rolki w myszce. W założeniu gra sama będzie oddalać widok podczas walki i przybliżać się do pleców Geralta w czasie spokojnej wędrówki.
Odnośnik do komentarza

http://www.gikz.pl/artykuly/zapowiedzi-gry/50-godzin-glownego-watku-walka-wzorowana-na-tej-z-batmana-wiesci-z-domu-wieslawa-trzeciego/

 

 


Marcin Iwiński z CD-Projektu udzielił obszernego wywiadu dla IGN. Nie będę się bawił w google tłumacza. Szybkie punkty. Po całość zapraszam do źródełka.

(...)

  • System walki inspirowany jest tym z Batmana, choć Wiesiek nadal stawiać będzie duży nacisk na elementy RPG.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...