Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Nie - sama - grafika - czlowiek - zyje

 

 

Redzi szykuja zayebisty szpil, prawdopodobnie ze swietna fabula, masa lokacji, questow, szczegolow, pelna urozmaicen z poprawionym gameplayem - ale ku.rwa moze nie bedzie 1080p pre-order cancelled, nie bede mial kart ktorych nigdy nie tkne, pre-order cancelled. Przeciez to jest najwazniejsze dzisiaj, miec naglowek magicznym 1080p lub 60fps, a najlepiej jak sa oba.

 

:pinch:

Zapomniałeś o mapce z kaszmiru ignorancie.

Odnośnik do komentarza

Nie chce zadnego gameplayu z tej gry, nie chce zadnych screenow z miejscowkami czy potworami, nie chce zeby Redzi robili z siebie Ubisoft ktory zalewa nas materialami ze swoich gier do porzygu. Ja po prostu chce juz sama gre! Chce wcielic sie w Geralta, wyciagnac srebrny miecz na potwory, mordowac lotrow mieczem ze stali i chedozyc dziewki...no wiecie czym  ;)

Odnośnik do komentarza

Bansai - nie chodzi mi o cyferki, choć powstało sporo niesmaku w tym temacie ostatnio, ale o same video z gry, jakieś lokacje, potwory, świat gry, raz na jakiś czas mogli by coś rzucić

Ty od kazdej gry oczekujesz zalewu jak przy Assassin's Creed Unity?

 

Jak na razie Redzi dawkuja informacje bardzo dobrze. Z jednej strony sa w ciaglym kontakcie z fanami, a z drugiej dawkuja materialy wideo, dzieki czemu hype jest na odpowiednim poziomie. Nikt nie ma dosc, kazdy czeka na jakas nowosc, a oni ze maja jeszcze niecale pol roku do premiery, doskonale sobie z tego zdaja sprawe i moga wodzic za nos.

 

Poza tym wole zeby sie skupili calkowicie na dopieszczeniu gry, w przeciwienstwie do tego co odpier.dala Ubisoft w tej generacji.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zgadzam sie z Donem. Panuje ogolny pier.dolec z liczeniem pikseli i klatek w tej generacji. Sam czasem mu ulegam, choc przy zapowiedzi PS4 jak Sony mowilo ze 1080p/60 fps to bedzie standard w kazdej grze AAA, powiedzialem, ze bedzie tak tylko na samym poczatku i juz niedlugo wszystkie gry wroca do standardu 720p/30 fps i ze nalezy byc na to przygotowanym. Nie sadzilem jednak, ze rok po premierze PS4 juz zadna gra nie bedzie trzymac 1080p w 60 klatek. Mialem nadzieje, ze potrwa to troche dluzej.

Odnośnik do komentarza

 

 

No nie wiem z każdym nowym materiałem widać downgrade.

Ja tam nie wiem o czym mówisz. W końcu gameplay z X1 był tylko jeden i graficznie nie odbiegał od tego co widać na screenach. Narzekać może tylko Master Race.

 

 

Vs3ne6l.jpg

 

Trochę źle się wyraziłem. Powinienem był napisać, że chodzi o opublikowane kilka dni temu screeny i porównanie ich z prezentacją gry na konsoli MS z E3. To co wkleiłeś mnie niezbyt obchodzi, bo pochodziło z PC.

Odnośnik do komentarza

Jak by nie było, nie będzie źle. CDP Red ma od dawna mój kredyt zaufania, na x360 roboty nie spartolili, nie sądzę, aby i tu była jakaś wpadka.

Sierść i włosy to technologiczny ex dla posiadaczy nowych kart Nvidia na PC, wiec temat w ogóle powinien być pomijany w przypadku konsol.

Odnośnik do komentarza

Zgadzam sie z Donem. Panuje ogolny pier.dolec z liczeniem pikseli i klatek w tej generacji. Sam czasem mu ulegam, choc przy zapowiedzi PS4 jak Sony mowilo ze 1080p/60 fps to bedzie standard w kazdej grze AAA, powiedzialem, ze bedzie tak tylko na samym poczatku i juz niedlugo wszystkie gry wroca do standardu 720p/30 fps i ze nalezy byc na to przygotowanym. Nie sadzilem jednak, ze rok po premierze PS4 juz zadna gra nie bedzie trzymac 1080p w 60 klatek. Mialem nadzieje, ze potrwa to troche dluzej.

Nie ma czegoś takiego jak za słaby sprzęt, jest tylko za mało czasu poświęcone na optymalizację kodu i napisanie nowej technologii. Biorąc pod uwagę możliwości obecnych konsol i to jak w sumie mało zmieniło się wizualnie od poprzedniej generacji każda gra bez problemu powinna wyciągnąć 1080p/60fpsów, problem jest tylko taki, że studia ciągle używają technologi przygotowanych na poprzednią generację która została tylko zaadoptowana do obecnej a nie napisana na nią od podstaw (bo koszta pisania nowego silnika są astronomiczne). Dodatkowo cykl produkcji projektu jest za krótki bo studia liczą na w miarę szybki zarobek (np. UBI trzaska Assassiny co dwa lata a to jest nic przy developmencie tytulu AAA który powinien być należycie zoptymalizowany i przetestowany).

Odnośnik do komentarza

A książki znasz chociaż? Ogólnie to będą pewnie takie scenki komiksowe streszczające czy opowiadające o co chodzi i pewnie zrobią fabułe na maxa przystępną z powodu nowych graczy i tych na ps4 jaki na xo bo z tego co widzę to bardzo mało osób grało w Witchera 2 na 360 mimo wszystko (ja sam kupiłem dwa razy ten tytuł heh) więc jakis tam sens jest.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

W dwójkę można było na luzaku grać bez znajomości jedynki. Tutaj mamy grę, która wychodzi dodatkowo na platformę, na której nie można było zagrać nawet w drugą część. Myślę, że oni chcą to jednak sprzedać również właścicielom PS4, więc na pewno można grać bez znajomości poprzednich części.

Odnośnik do komentarza

Jestem bardzo ciekaw gdzie tak napisałem YETI.

1. 1 i 2 warto znać, bo to bardzo dobre gry.

2. Warto poznać wydarzenia i przygody Geralta, które będą kontynuowane w 3. Będziesz już znał postaci, wydarzenia z poprzednich części, o których mogą być wzmianki w 3.

Każdy szanujący się gracz(a nie janusz) powinien mieć ograne 1 i 2 przed 3.

Swoją drogą polecam poczytać w necie(jak ktoś ograł ofc) jak 1 łączy się z 2 zarówno z przeniesionym save'm jak i bez. Masa smaczków.

 

No, ale po uj, dostaniesz jakiś gówniany komiks. :teehee:

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...