Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj podepne modem bezposrednio do konsoli. Tylko adresy Mac musze pozmieniac, by tez konsola dostala publiczny adres ip.

Sprawdź jeszcze UnPn, swojego czasu jak mi XBL mulił to właśnie tam coś przestawiałem. 

 

Wrzuciłem wczoraj na fb kawałek rozgrywki z NBA. Dlaczego to nie ma dźwięku? ;o

W opcjach nagrywania jest opcja odpowiedzialna za nagrywanie dźwięku. Masz ją aktywną?

 

ps4 poziomo czy pionowo ? jak lepiej pracuje (głośność, temperatura) ?

Podobno poziomo, bo bezpieczniej dla płytki i ma minimalnie lepsze chłodzenie.

 

Przed chwilą uruchomiłem konsolę i zainstalowała się nowa łatka z numerem 1.52. Czy ktoś wie co ona zawiera :)

Poprawiona wyświetlanie znajomych, integrację z Vitą i naprawili błędy związane z siecią i biblioteką gier do tego naprawa błędu "pobieranie w tle". Generalnie stabilizacja softu :)

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Informacja dla tych co maja nagrywarke HDPVR2, i nie moga obejsc HDCP. Da rade to zrobic, bez korzystania zewnetrznych urzadzen w postaci splitterow czy konwerterow . Przynajmniej mi to dziala. 

 

Moj sposob jest absurdalnie banalny. Po odpaleniu PS4 wyciagam HDMI od konsoli (przypietej bezposrednio do TV). Drugim kablem HDMI lacze konsole z nagrywarka. A tym pierwszym TV z HDPVR2. I dziala moge nagrywac! Niestety za kazdym razem jak odpalam sprzet, to musze zainicjowac krok nr.1- PS4+HDMI+TV. A ptem wykonuje kolejne. Naprawde dziwna sprawa. :)

Odnośnik do komentarza

Czy tą śmieszną słuchaweczkę która jest przy zestawie PS4 trzeba wpiąć do pada na siłę? Strasznie ciężko ją podłączyć. Jak rozumiem w "gniazdo" ma wejść cały "bolec" ale mam trochę stracha że coś uszkodzę. Z tego co pamiętam gdzieś już był chyba poruszany ten temat ale nie potrafią znależć. Panowie jeżeli uporaliście się z tym dajcie jakąś radę. Faktycznie trzeba to zrobić na siłę? I tak przy okazji ktoś wie jak sprawuje się Razer BlackShark z PS4? Strasznie kręci mnie wygląd tych słuchawek a i chyba dzwięk mają dobry. Z góry przepraszam jeżeli poruszam wątki nie w tym temacie. I jeszcze jedno pytanie. Czy to normalne że po pierwszym odpaleniu konsoli przyniesionej ze sklepu mam w menu ikonę Killzone chociaż nigdy w nią nie grałem i wogóle jej nie posiadam. Nawet jakaś aktualizacja do niej mi się ściągnęła.

Edytowane przez junioru2
Odnośnik do komentarza

Czy tą śmieszną słuchaweczkę która jest przy zestawie PS4 trzeba wpiąć do pada na siłę? Strasznie ciężko ją podłączyć. Jak rozumiem w "gniazdo" ma wejść cały "bolec" ale mam trochę stracha że coś uszkodzę. Z tego co pamiętam gdzieś już był chyba poruszany ten temat ale nie potrafią znależć. Panowie jeżeli uporaliście się z tym dajcie jakąś radę. Faktycznie trzeba to zrobić na siłę? I tak przy okazji ktoś wie jak sprawuje się Razer BlackShark z PS4? Strasznie kręci mnie wygląd tych słuchawek a i chyba dzwięk mają dobry. Z góry przepraszam jeżeli poruszam wątki nie w tym temacie. I jeszcze jedno pytanie. Czy to normalne że po pierwszym odpaleniu konsoli przyniesionej ze sklepu mam w menu ikonę Killzone chociaż nigdy w nią nie grałem i wogóle jej nie posiadam. Nawet jakaś aktualizacja do niej mi się ściągnęła.

Trafiłeś na podobny problem do mojego. To znaczy, na podejrzenie, że Twoja konsola była wcześniej używana (albo dostałeś egzemplarz po naprawach, cholera wie). Kupiłem nową i żadnego, absolutnie żadnego obrazka z gry tam nie było. Menu czyściutkie. Wcześniej kupiłem gołą konsolę w RTV Euro AGD i była uszkodzona od nowości (wyskakiwał BLOD). Ale dodatkowo nie było folii na padzie, konsola była owinięta po omacku w jakąś "zwykłą" folię, a na domiar złego, sprawiała wrażenie cholernie tandetnej. Uginała się pod palcami, trzeszczała przy wkładaniu kabla do środka, materiały wydawały się kijowej jakości.

 

Egzemplarz który kupiłem później jest już znacznie, znacznie lepszy. Autentycznie widać, że nikt nigdy nie zaglądał do tego pudełka. Wszystko śmiga, konsola też wykonana jest po prostu lepiej. Zastanawia mnie jednak, skąd taka różnica, skoro obydwie konsole są made in china.

Odnośnik do komentarza

 

Czy tą śmieszną słuchaweczkę która jest przy zestawie PS4 trzeba wpiąć do pada na siłę? Strasznie ciężko ją podłączyć. Jak rozumiem w "gniazdo" ma wejść cały "bolec" ale mam trochę stracha że coś uszkodzę. Z tego co pamiętam gdzieś już był chyba poruszany ten temat ale nie potrafią znależć. Panowie jeżeli uporaliście się z tym dajcie jakąś radę. Faktycznie trzeba to zrobić na siłę? I tak przy okazji ktoś wie jak sprawuje się Razer BlackShark z PS4? Strasznie kręci mnie wygląd tych słuchawek a i chyba dzwięk mają dobry. Z góry przepraszam jeżeli poruszam wątki nie w tym temacie. I jeszcze jedno pytanie. Czy to normalne że po pierwszym odpaleniu konsoli przyniesionej ze sklepu mam w menu ikonę Killzone chociaż nigdy w nią nie grałem i wogóle jej nie posiadam. Nawet jakaś aktualizacja do niej mi się ściągnęła.

Trafiłeś na podobny problem do mojego. To znaczy, na podejrzenie, że Twoja konsola była wcześniej używana (albo dostałeś egzemplarz po naprawach, cholera wie). Kupiłem nową i żadnego, absolutnie żadnego obrazka z gry tam nie było. Menu czyściutkie. Wcześniej kupiłem gołą konsolę w RTV Euro AGD i była uszkodzona od nowości (wyskakiwał BLOD). Ale dodatkowo nie było folii na padzie, konsola była owinięta po omacku w jakąś "zwykłą" folię, a na domiar złego, sprawiała wrażenie cholernie tandetnej. Uginała się pod palcami, trzeszczała przy wkładaniu kabla do środka, materiały wydawały się kijowej jakości.

 

Egzemplarz który kupiłem później jest już znacznie, znacznie lepszy. Autentycznie widać, że nikt nigdy nie zaglądał do tego pudełka. Wszystko śmiga, konsola też wykonana jest po prostu lepiej. Zastanawia mnie jednak, skąd taka różnica, skoro obydwie konsole są made in china.

 

Nie no co do wykonania to jest ok. Nic tam nie trzeszczy. Przeszedlem tez cala procedure typu wybor jezyka czasu itp. A czy PS4 nie posiada jakiejs plomby jak np. PS2 ktora pokazuje ze byla otwierana?

Odnośnik do komentarza
Nie no co do wykonania to jest ok. Nic tam nie trzeszczy. Przeszedlem tez cala procedure typu wybor jezyka czasu itp. A czy PS4 nie posiada jakiejs plomby jak np. PS2 ktora pokazuje ze byla otwierana?

 

ja swoje konsolki traktuje jak bożki, także jakby bym na Twoim miejscu to z miejsca bym dzwonił do Sony i wypytywał o to i tamto.

na pewno jest jakiś kod(tak jak w tv'ikach), który daje wgląd w informacje takie, jak godziny robocze konsoli.

najlepiej to oddać i żądać wymiany/zwrotu gotówki. 

 

z HS mam to samo, ze ciężko i nie do końca wchodzi w gniazdo. ogólnie mikrofon i słuchawka działa poprawnie, wiec nie widzie potrzeby dalej jej wpychać na sile, bo wystaje z 1.5 mm.

Odnośnik do komentarza

Czy tą śmieszną słuchaweczkę która jest przy zestawie PS4 trzeba wpiąć do pada na siłę? Strasznie ciężko ją podłączyć. Jak rozumiem w "gniazdo" ma wejść cały "bolec" ale mam trochę stracha że coś uszkodzę. Z tego co pamiętam gdzieś już był chyba poruszany ten temat ale nie potrafią znależć. Panowie jeżeli uporaliście się z tym dajcie jakąś radę. Faktycznie trzeba to zrobić na siłę? I tak przy okazji ktoś wie jak sprawuje się Razer BlackShark z PS4? Strasznie kręci mnie wygląd tych słuchawek a i chyba dzwięk mają dobry. Z góry przepraszam jeżeli poruszam wątki nie w tym temacie. I jeszcze jedno pytanie. Czy to normalne że po pierwszym odpaleniu konsoli przyniesionej ze sklepu mam w menu ikonę Killzone chociaż nigdy w nią nie grałem i wogóle jej nie posiadam. Nawet jakaś aktualizacja do niej mi się ściągnęła.

 

Takie czepianie się pierdół przy tym headsecie... Wchodzi normalnie, a wystaje odrobinkę, bo pad już jest tak skonstruowany. Jeśli podłączamy i słyszymy ten klik, to wszystko w porządku.

Odnośnik do komentarza

Sprawdziłem sobie ile mam miejsca na dysku i mimo że instalowałem tylko Battlefielda mam 330GB wolnego a w aplikacjach pokazuje mi 38GB właśnie Battlefield i 41GB Killzone!!! To raczej nie możliwe żeby na nie używanej konsoli była zainstalowana inna gra niż ta którą posiadam.

 

No to na bank masz używkę w cenie "nowej" - musi być jakaś ze sklepu, albo z wystawy, albo z prezentacji, ktoś tego po prostu nie dopilnował, żeby wszystko usunąć z dysku. Gdyby gry chodziło bez płyty, miałbyś fajny bonus, a tak...

Odnośnik do komentarza

Dzwoniłem do Sony i Pan przez telefon powiedział że mogę usunąć ten zapis i jeżeli nic się nie dzieje to spokojnie grać. Powiedział też że mogę oddać konsolę do sklepu. Znając życie jak dostanę inną to nie będzie działać;) Z tą nic się nie dzieje więc odpuszczam. Będzie problem to będę dymił w sklepie a Kilzzona póki co nie usuwam. To taki dowód zbrodni:)

Odnośnik do komentarza

Dzwoniłem do Sony i Pan przez telefon powiedział że mogę usunąć ten zapis i jeżeli nic się nie dzieje to spokojnie grać. Powiedział też że mogę oddać konsolę do sklepu. Znając życie jak dostanę inną to nie będzie działać ;) Z tą nic się nie dzieje więc odpuszczam. Będzie problem to będę dymił w sklepie a Kilzzona póki co nie usuwam. To taki dowód zbrodni:)

Pewnie też bym tak zrobił w końcu konsola jest krótko na rynku wiec jezeli ktos na niej grał to raczej nie trwało to długo , co innego jak sprzęt byłby na rynku już np rok wtedy to już nie wiadomo ile była ogrywana a tak to masz sprawdzoną i działającą. A jak by co to masz date aktualizacji i date zakupu wiec możesz robic dym jak cos się z(pipi)ie

Odnośnik do komentarza

słyszy się to i owo, ze male i większe pseudo sklepy skupują także PS4ki, czyszczą i sprzedają 'jako nowe'.

Zenada.

 

Dlatego najlepszym pomysłem jest jeszcze poczekać aż w końcu konsole będą stały jedna na drugiej w sklepach (tylko ciekawe kiedy) i do wyboru kilka ofert, a nie napalać się jak szczerbaty na suchary :pirate: . Byłem wczoraj w MM w innym celu ale przy okazji popatrzyłem na dział PS4- cała półka gier, pełno padów w różnych kolorach, jakieś tam akcesoria itd, a najważniejsze: konsoli brak :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...