Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

 

Tak się zastanawiam - czy jakbym kupił ten zwykły headset od X360. I przejściówkę/adapter z jacka 2.5 na 3.5 to powinien normalnie działać z DS4/na PS4?

Dzisija ide kupi przejściówkę więc napisze co i jak . 

 

 

To daj koniecznie znać jak podłączysz bo szukam od tygodnia odpowiedniego headsetu i już wymiękam ;/ Jeden już zły kupiłem - całkowicie inne wejście niż jack 3.5 chociaż  facet w obsłudze twierdził, że to jack 3.5 a na opakowaniu nie było żadnej informacji...

 

Przeorałem większość sklepów i albo mają shity pokroju tego co dorzucają na Ps4, albo za drogie albo wejście usb albo jeszcze jakieś inne. Albo dwie słuchawki, albo słuchawka zrobiona z "papieru toaletowego" itd. itp - cyrk na kółkach.

 

A ten od Xboxa jest świetny tym bardziej, że kosztuje grosze (+ przejściówka). Szkoda, że Sony dodaje takie gówno, mogliby troszkę się wysilić i dodawać "normalny" headset (coś co chociaż przypomina headset).

Edytowane przez Słupek
Odnośnik do komentarza

Słupek - przerabiałem temat headsetów podobnie jak Ty. Z tego co czytałem na neogafie to ten z x360 nie działa.

Sprawdzałem też przejściówkę jack -> 2x jack (mikrofon i słuchawki oddzielnie) - nie działa to zbyt dobrze (mikrofon bardzo cichy).

 

Generalnie jak czegoś szukasz to musisz pamiętać o dwóch rzeczach:

- wtyczka to musi być jack 4pin - wizualnie to wygląda tak, że ten jack ma trzy czarne paski (standard to dwa paski)

- owe słuchawki muszą być w innym standardzie niż Apple - bo apple inaczej "lutuje kabelki" w jacku więc te nie działają

 

Ja po kilku dniach poszukiwań zakupiłem SONY MH1C - wczoraj doszły i jestem bardzo zadowolony.

Oczywiście można poszukać czegoś tańszego - poszukaj zestawów słuchawkowych dodawanych do telefonów Sony lub Samsung - te na 99% będą działać poprawnie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Znalazłem już nawet ten Headset na allegro, chyba się skuszę! :) 

Ten fabrycznie dodany do PS4 jakoś niezbyt mi odpowiada, a coś w stylu tego do Xbox'a 360 jak najbardziej, miałem na głowie i było bardzo dobrze. (:

PS.
Jakby ktoś szukał: http://allegro.pl/orb-wired-chat-headset-ps4-playstation-4-okazja-i3776913064.html !
 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

No właśnie takie większe słuchawki jak szybko wyładują pada?  i czy ktoś ma namiar na pełne słuchawki z mikrofonem tak do 300 zł które mogę śmiało kupić do PS4...bo wszyscy podają albo pchełki douszne albo jedno słuchawkowe a takie wynalazki mnie nie interesują :]

 

PS: szukałem sam ale 99% ma podwójnego jacka a nie jednego 4 pinowego. :( 

Odnośnik do komentarza

Ja wrócę jeszcze do tematu pendrive`a jako nośnika filmów, seriali i innych materiałów wideo, w końcu był to olbrzymi atut PS3. 

 

Czy istnieje jakaś oficjalna nowina, kiedy i czy w ogóle to dodadzą? Starsza poprzedniczka nie dość, że odtwarzała prawie wszystkie multimedia to dodatkowo upscaling był naprawdę niesamowity. Brak obsługi dysków zewnętrznych do odczytu chociażby plików wideo to jakieś nieporozumienie, tym bardziej w konsoli za ~2 tysiące złotych. Rozumiem hasła "4thePlayers" itd itp, ale bez przesady - przecież aktualne gry, i nawet te zapowiedziane na najbliższe pół roku to stara jakość gameplayu w nowej oprawie, którą na PC mam od 1.5 roku. To jak, jest jakieś info? 

Odnośnik do komentarza

Przed premierą nikt nic nie obiecywał w tym temacie więc "widziały gały co brały". Może dodadzą ale jak im się zachce. Raczej wątpię. Nie po to dodawali video unlimited i inne serwisy. Poza tym byle jaki telewizor odtworzy film z pendrive'a więc o co tak naprawdę chodzi?

Masz racje PC "rzondzi" i może lepiej na nim filmy oglądać? :confused:

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza

LOL

 

kupiłem konsolę za prawie 2000zł, do tego jedną grę za 249zł, do tego miałem już PS PLUS za 179zł, do tego płacę internet 60mbit/s za 80zł i NIE MOGE (pipi)A GRAĆ W FIFE BO SĄ NONSTOP LAGI.

 

PO(pipi)IŁO TYCH LUDZI. CO ZA CZASY. 

 

Wracam do mojego 3DSa. Nintendo najnormalniejszą firmą świata.

 

 

Dzisiaj również. 7/10 prób kończy się przerwaniem połączenia z przeciwnikiem, 1/10 kończy się błędnym plikiem ze składami a 2/10 zaczynam mecz, ale jest niegrywalnie ze względu na lagi.

Zobaczymy kiedy będę mógł spokojnie zagrać mecz, bo na razie po 3-4 króciutkich zwiechach wyłączam konsolę i nalicza mi przegrane mecze :D HAHAHAHA PATOLOGIA.

Odnośnik do komentarza

Przed premierą nikt nic nie obiecywał w tym temacie więc "widziały gały co brały". Może dodadzą ale jak im się zachce. Raczej wątpię. Nie po to dodawali video unlimited i inne serwisy. Poza tym byle jaki telewizor odtworzy film z pendrive'a więc o co tak na prawdę chodzi?

Masz racje PC "rzondzi" i może lepiej na nim filmy oglądać?  :confused:

 

Chciałem merytorycznie Tobie odpowiedzieć, ale od momentu "na prawdę" nabyłem pewne obawy.

 

Nie napinaj niepotrzebnie o wyższości jednego nad drugim, nie musisz ślepo bronić swojej ulubionej konsoli - od urządzenia multimedialnego za 2k wymagam czegoś więcej niż regresu software`owego w stosunku do poprzednika. Video unlimited i tym podobne tłumaczenia to głupota, możemy równie dobrze nigdy się tego nie doczekać w naszym kraju. Mam nadzieję że systematyczne aktualizacje uspokoją moje obawy.

Odnośnik do komentarza

Chciałem merytorycznie Tobie odpowiedzieć, ale od momentu "na prawdę" nabyłem pewne obawy.

Nie napinaj niepotrzebnie o wyższości jednego nad drugim, nie musisz ślepo bronić swojej ulubionej konsoli - od urządzenia multimedialnego za 2k wymagam czegoś więcej niż regresu software`owego w stosunku do poprzednika. 

A gdy kupujesz zestaw garnkow za 2tys to wymagasz ze same beda gotowaly obiady? Nie ma jak nie zapoznac sie ze specyfikacja i potem psioczyc, bo sie czegos nie doczytało ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...