Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

heh ja nie wiem kto mnie do dzieci porównuje. Mam własny dom, narzeczoną, pracę i czas na gry, książki oraz jakiś dobry serial. Ja ps4 kupiłem jako dodatek do lepszych konsol i pc. Po prostu uważam że kupowanie konsoli na premierę i traktowanie jej jako głównej konsoli to pomyłka. Patrz też sprzedałem konsole - xboxa 360 i za niego oraz gry które miałem na 360 w kolekcji otrzymałem sumkę wystarczającą na kupno ps4 :) . Zostawiłem sobie ps3 bo mam wiele gier z plusa w które chciałbym zagrać oraz przyszłoroczne premiery (persona5, castlevania, dark souls 2 etc). W sumie jak patrze na przyszły rok to więcej premier widzę na ps3 niż na ps4 więc logika grania na ps4 tylko i wyłącznie jest troszkę dziwna dla mnie.

 

Obecnie w tym tygodniu miałem czas tylko na 2 sesje z AC4  i jedną z fire emblem do poduszki więc też czasem nie grzeszę :) .

Odnośnik do komentarza

mnie ps4 jako główna konsola nie dziwi pod warunkiem, że ma się więcej niż 1 grę, nie wyobrażam sobie siedzieć na takim np. killzone aż do momentu wyjścia nowych gier (marzec)...natomiast po złapaniu jakiejś gry do singla (np. AC4) i jakiejś do multi (fifa, BF4, KZ) problem znika i pojawia się problem czasowy kiedy to wszystko ograć

 

nie dziwię się w ogóle ludziom którzy puszczają starsze konsolki do żyda, sam tak zrobiłem, ograłem co chciałem, to co mnie interesuje ogram na PC (zależy mi na raptem 2 grach - dark souls 2 i 2 sezonie walking dead) także main konsolką jest i będzie PS4 - tutaj bez zmian :)

 

natomiast zostaje problem kiedy ograć to wszystko co chcę - na PC pojawił się DayZ standalone, który namiętnie ogrywam, na Żylecie (kodowa nazwa PS4 made by HIV :teehee: ) ograłem tak naprawdę tylko singla KZ, zostaje jeszcze AC4, NFS, multiplayery BF4 i FIFA, masterowanie Resoguna, a nawet jeszcze nie zerknąłem na Contrast

 

no tak, nie ma w co grać, sigh.

:sweat:

Odnośnik do komentarza

True, true. Sam posiadam FIFE, BF, Killzona i nowego NFS (swoja droga az dziwne, ze tak cicho o tej czesci). Ktos musi bardzo nie lubic tych tytulow, by psioczyc, ze nie ma w co grac. Jeszcze jutro kumpel przynosi AC4, mialem tez przez moment NBA i po tych 4 tyg. moge smialo stwierdzic, ze nigdy nie mielismy az tak dobrego startu konsol. Wszystkie gry nie dosc, ze prezentuja spory skok graficzny, to maja naprawde swietny gameplay i multi.

W przyszlym roku zas zapowiedzi jest od za(pipi)ania, wiec osoby narzekajace moze niech wypisza w co aktualnie pocinaja na PS3/Xboxie 360...

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

no ja kończę masterowanie KZ(moja 1 gra na PS4), następnie zabieram sie za Trine 2, a potem Resogun, Escape Plan i  Contrast.

Ghost, NFS, Fify, NBA czy Assassin mnie nie interesuja - gram tylko w to co sprawia mi przyjemność, bo o to własnie tu chodzi.

jakbym sie niechcący wyrobił przed 2K14, to PS3 czeka w gotowości :)

Odnośnik do komentarza

Wczoraj z ciekawości odpaliłem demo Lego Marvel na ps3, a potem na ps4. Przecież to wyglądało jakby to inne gry były. Grafika, animacja, ogólny feeling z ps4 miażdży wersję a staruszkę. Jeżeli w innych grach (np Thief, MGSV) będą takie róznice to wspólczuję "zatwardziałym przeciwnikom posiadania ps4 bo nie ma w co grać";)

Odnośnik do komentarza

skończyłem Killzona SF i tak sie zastanawiam nad wymiana, ale najwyraźniej będzie z tym problem.

ponoć nie da sie wymienić gry z bundla PS4+Gra - ktos cos bliżej o tym słyszał ?

Ale gdzie wymienić ? No ogólnie niby nie można sprzedawać no ale wątpie, że jakieś Janki będą tego przestrzegać w swoich sklepach.

Odnośnik do komentarza

skończyłem Killzona SF i tak sie zastanawiam nad wymiana, ale najwyraźniej będzie z tym problem.

ponoć nie da sie wymienić gry z bundla PS4+Gra - ktos cos bliżej o tym słyszał ?

 

Jak to nie można? Można ja się swojego Killzone pozbyłem dwa dni po zakupie, bo i tak zamierzałem grać w AC4. Ale sprzedałem nie wymieniłem, może to coś innego. Kasa za grę niż gra za grę. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...