Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko, bo widziałem u kilku osób napoczęte The Playroom. Ta minigierka jest obligatoryjna do odpalenia przy pierwszym włączeniu konsoli, czy jest opcjonalna i można ją olać i wywalić z dysku?

 

To te ludziki co wypadają z dualshocka na dywan, potem latają po salonie i uderzają ciebie w głowę. Z tego co wiem do kamera przyda się już z Tomb Raider, komendy głosowe, wybieranie broni, uruchamianie mapy. Ale nie koniecznie bo DS ma mikrofon to też wystarczy.

 

Nie wiem czy to da się usunąć. 

Odnośnik do komentarza

Ja mam ją ustawioną pionowo od półtora miesiąca i nic się złego nie dzieje. Kupiłem podstawkę i śmiga - zero komplikacji :)

A nie jakiś problemów typu że napęd chodzi głośnie itp? Bo u mnie jak postawiłem testowo konsolę pionowo to chodziła znacznie ciszej niż poziomo ;) I jak sprawdza się podstawka, jest stabilnie? ^.^

Edytowane przez pattro
Odnośnik do komentarza

Boże widzisz nie piorunami nie razisz. 

 

U mnie też konsola stoi w pionie i nic niepokojącego się nie dzieje. Wszystko działa idealnie.

 

Nie sprecyzowałem. Mając wpięty zestaw headset do dualshocka 4 będzie można w grze Tomb Raider uruchamiać mape / zmieniać bronie i takie tam. Przynajmniej tak piszą twórcy a co z tego wyjdzie to się zobaczy za dwa tygodnie. Natomiast mając kamere oczywiście to ma działać tak samo. Cały ten playroom to taka sama lipa jak ten dinozaur z psOne, ktoś go w ogóle pamięta ??  

Odnośnik do komentarza

 

Ja mam ją ustawioną pionowo od półtora miesiąca i nic się złego nie dzieje. Kupiłem podstawkę i śmiga - zero komplikacji :)

A nie jakiś problemów typu że napęd chodzi głośnie itp? Bo u mnie jak postawiłem testowo konsolę pionowo to chodziła znacznie ciszej niż poziomo ;) I jak sprawdza się podstawka, jest stabilnie? ^.^

 

 

Nie sprawdzałem jej nigdy poziomo, bo nie pasuje mi taki układ, ale nie narzekam w żaden sposób, nie jest głośna. Podstawkę kupiłem tą oryginalną, jest mega stabilnie i sprawdza się świetnie, ale konsola stoi stabilnie i bez podstawki.

Odnośnik do komentarza

LOL

 

kupiłem konsolę za prawie 2000zł, do tego jedną grę za 249zł, do tego miałem już PS PLUS za 179zł, do tego płacę internet 60mbit/s za 80zł i NIE MOGE (pipi)A GRAĆ W FIFE BO SĄ NONSTOP LAGI.

 

PO(pipi)IŁO TYCH LUDZI. CO ZA CZASY. 

 

Wracam do mojego 3DSa. Nintendo najnormalniejszą firmą świata.

 

W sumie cytat sprzed ponad miesiąca, ale... nie wiem czy ostatnio odpalałeś ;) Ja na moim necie 6 mbit/s nie mam żadnych lagów i gram bardzo komfortowo :) Ostatnio rozegrałem 9 meczy w sezonach i każdy bez problemów.

Odnośnik do komentarza

 

wiadomo coś kiedy i czy wprowadzą możliwość grania w zakupione wersje z pss gier ps one?

 

A to ma tak działać że można będzie grać tylko w gry dostępne na psn? Czy jak mam wipeout 2097 na płycie to nie ruszy ni chxja ?? 

 

 

Nie. 

Odnośnik do komentarza

jak myślicie, kiedy pojawią się jakieś dodatkowe możliwości ps4? bo to trochę mnie boli, że taki potężny sprzęt, a nie ma żadnych Skajpajów, Jutubów czy innych odtwarzaczy, czy chociażby obecne już w poprzedniej generacji 3D, którego akurat używam chętnie do filmów. I czemu to się nie pojawiło od razu razem ze startem konsoli, taki dla nich problem zainwestować w te proste w dzisiejszych czasach rzeczy? Smutne, mam nadzieję, że stosowny update nadejdzie jak najszybciej.

Odnośnik do komentarza

jak myślicie, kiedy pojawią się jakieś dodatkowe możliwości ps4? bo to trochę mnie boli, że taki potężny sprzęt, a nie ma żadnych Skajpajów, Jutubów czy innych odtwarzaczy, czy chociażby obecne już w poprzedniej generacji 3D, którego akurat używam chętnie do filmów. I czemu to się nie pojawiło od razu razem ze startem konsoli, taki dla nich problem zainwestować w te proste w dzisiejszych czasach rzeczy? Smutne, mam nadzieję, że stosowny update nadejdzie jak najszybciej.

3d jest w Pinball Arcade i Zen Pinball 2 oraz Trine 2...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...