Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem nie warto. Ja kupiłem, bo mnie ominęły ostatnie 3 lata poprzedniej generacji i na PS4 ogrywam remastery.

Godnych tytułów pisanych tylko pod PS4 jest jeszcze zbyt mało by się opłacało wydać te ~1500zł na moim zdaniem niedorobiony sprzęt.

 

Ja się zdecydowałem, bo byłem już mocno wyposzczony i chciałem wreszcie pograć:P

Odnośnik do komentarza

Czy warto już kupować ps4? Jak ma się cena do awaryjności i ilości gier "muszę zagrać"? Myślę nad kupnem na gwiazdkę ogólnie.

 

Nie warto tego brac, konsola jest strasznie awaryjna. Chodzi strasznie glosno,przyciski od pada skrzypia i odlamalo sie od normalnego uzytkowania przycisk R2. Lepiej kupic pod koniec generacji bo bedzie wiecej gier. W tym momencie bieda. Mozesz tez zainwestowac w sprzet konkurencji

 

 

ostatnio zauważyłem, chyba po ostatnim firmware to sie zrobiło, że zle wskazuje liczbe osób online

w dashu u góry pisze powiedzmy 20 przy tej ikonce, wchodzimy w to i pisze Online 17  (przykładowe liczby)

 

też wam sie tak zdarza ostatnio?

niby pierdoła, ale wcześniej nie było tego buga

 

Tez tak mam.

Edytowane przez Mroku333
  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem nie warto. Ja kupiłem, bo mnie ominęły ostatnie 3 lata poprzedniej generacji i na PS4 ogrywam remastery.

Godnych tytułów pisanych tylko pod PS4 jest jeszcze zbyt mało by się opłacało wydać te ~1500zł na moim zdaniem niedorobiony sprzęt.

Ja się zdecydowałem, bo byłem już mocno wyposzczony i chciałem wreszcie pograć:P

Przemawia to do mnie. :) Poczekam do grudnia, zobaczę jak się sytuacja rozwinie. Remastery mnie nie ruszają, liczę na gry next gen.

Odnośnik do komentarza

Czy warto już kupować ps4? Jak ma się cena do awaryjności i ilości gier "muszę zagrać"? Myślę nad kupnem na gwiazdkę ogólnie.

wstrzymaj sie do koncowki roku bo wtedy juz na bank w europie bedzie ps4 cuh1200, ktory ponoc chodzi ciszej, nie grzeje sie - ale bedzie trzeba czekac az ich wiecej wyleje sie na rynek i ktos to porzadnie przetestuje

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

 

Moim zdaniem nie warto. Ja kupiłem, bo mnie ominęły ostatnie 3 lata poprzedniej generacji i na PS4 ogrywam remastery.

Godnych tytułów pisanych tylko pod PS4 jest jeszcze zbyt mało by się opłacało wydać te ~1500zł na moim zdaniem niedorobiony sprzęt.

Ja się zdecydowałem, bo byłem już mocno wyposzczony i chciałem wreszcie pograć :P

Przemawia to do mnie. :) Poczekam do grudnia, zobaczę jak się sytuacja rozwinie. Remastery mnie nie ruszają, liczę na gry next gen.

 

Kup sobie bundla z U4 na wiosnę 2016 i imo będzie idealne wejście w tę generację. Dokupisz sobie Wiesia i grania na grube godziny. 

Odnośnik do komentarza

small_1709838784.jpg

Sprzęt zadebiutuje wraz z premiera Cod'a : Black Ops 3. Kogoś to w ogóle interesuje ?

Ciekawe, jak tym razem będzie sie sprawował lag?

http://www.pssite.com/news-43151-ps4_otrzymuje_zestaw_klawiatura_mysz_gotowy_na_premiere_call_of_duty__black_ops_iii.html

 

 

I tak lepsze wykonanie i ergonomia niz pad od ps4 co nie, o wiele lepiej mi sie podoba.

Edytowane przez Mroku333
Odnośnik do komentarza

Na pewno będą grali, chociażby dla lepszych statystyk :D Moi kumple tylko czkają na cos takiego. Przesiadkę z PC uwzględniają tylko w takim układzie. Mnie tylko ciekawi, jak to będzie działać, no i cieszy mnie wieść, ze w końcu pogram ze znajomymi :)

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Szybkie pytanko. Czy w sklepach typu Mediamarkt lub Saturn mozna kupic zdrapke na roczny abonament PSN na PS4? I czy bedzie on kompatybilny z francuskim kontem? Pytam, bo chce zrobic prezent chrzesniakowi z Francji wlasnie...

NA PEWNO NIE BĘDZIE KOMPATYBILNA. Kup na eBayu francuskim, kod dostaniesz w 15 minut.  

Odnośnik do komentarza

 

Szybkie pytanko. Czy w sklepach typu Mediamarkt lub Saturn mozna kupic zdrapke na roczny abonament PSN na PS4? I czy bedzie on kompatybilny z francuskim kontem? Pytam, bo chce zrobic prezent chrzesniakowi z Francji wlasnie...

NA PEWNO NIE BĘDZIE KOMPATYBILNA. Kup na eBayu francuskim, kod dostaniesz w 15 minut.  

 

Szkoda. Trudno. Spróbuję zatem na eBayu. Dzieki za odpowiedz!

 

EDIT: A jeszcze jedno...czy jak kupie na Amazon.fr to dojdzie? Tam jest duzo taniej jak na eBayu...

Edytowane przez Czezare
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...