Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już luźny temat jest i mówicie o jakościach to wrzućcie szybko opinie (pytałem w innhym temacie ale małe zainteresowanie:() jak stawiać konsole? Poziomo czy pionowo. Powiem że wole pionowo bo ładnie wygląda ale u mnie stoi bez podstawki. Jednak w poziomie głośność konsoli (wymieniałem w niedziele pastę na procku) jest niższa i mniej dokuczliwa a jak postawie podczas grania w pionie to po chwili odlatuje. W poziomie też potrafi się wkręcić na obroty ale jakoś tak bardziej przyjemnie dla ucha. Chodzi podobnie jak ps3 slim wg mnie.

Odnośnik do komentarza

Panowie dodawałem wczoraj konto youtube do SEN PSN, dodało normalnie, ale przy przesyłaniu filmiku wyskakuje komunikat "nie można przesłać video na youtube". Filmik 30mb, konto na gmail, kilka miesiecy temu przysyłało bez żadnych problemów, po aktualizacji pewnie musiałem dodać na nowo i przestało działać.

 

To trzeba tylko konto YT w opcjach do SEN dodać czy jeszcze coś?

Ktoś też ma z tym problem?

Odnośnik do komentarza

Ciekawe co będzie ogłoszone na zbliżających się konferencjach. W ostatnim czasie coraz częściej wychodzą informację o ocenieniu przez PEGI klasyków z Ps2. Ape Escape 2, Dark Cloud 2 i Twisted Metal: Black dołączły do kilku tytułów z uniwersum SW, które "wyciekły" przy okazji bundle'a z Battlefrontem.

Nie obraziłbym się na powolne wprowadzanie klasyków z Ps2 (choćby w formie cyfrowej). Dark Cloud i Ape Escape to zresztą absolutny mus w mojej kolekcji.

Edit:
Pewnie nie są to przypadkowe tytuły. Nie zdziwiłbym się gdyby kontynuacje były w drodze.  Level 5 ma dwie gry w produkcji na Ps4, więc któreś z istniejących IP pewnie dostanie kontynuację. Ape to pewniak od zawsze (może tym razem nawet poza JP, skoro dwójka oceniana przez PEGI),
a nowy Twisted Metal to imo byłby dobry wybór na grę f2p.

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

Jakich tematów używacie na swojej PS4 ? 

Ja aktualnie używam darmowego evolve 

original.jpg

maxresdefault.jpg

(przykładowe foto)

 

Te inne to albo kolorystyka do pupy, albo tapeta całkiem nietaka i jakieś kwadraciki przy liczbach, by byly lepiej widoczne. 

porażka normalnie.

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...