Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Mogli by w ogóle dać możliwość ustawiania własnej tapety. Inne ikony mnie nie interesują, bo są zazwyczaj gówniane. Ale własna tapeta byłaby fajna.

 

Do tych motywów z gier powinni dać możliwość ustawiania obramowania do tekstów (outline), bo na razie tylko cień można dać, ale to i tak jest nieczytelne.

Odnośnik do komentarza

Z miesiąc używałem tego na 20-lecie PS, odpalanie konsoli przy dźwięku PSXa to było coś. Aktualnie mam ustawiony ten z Rocket League.

Musze przyznać, ze świetnie wygląda. Kolorystyka, tapeta żyleta i sound sa świetne. Ten z The Ordera to jakaś parodia. Grafika rodem z pegasusa i ruchome tylko liny. Śmiech na sali xD

Za jakiś czas chyba se sprawie. 

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Ja dostałem maila z informacja o promocji na GTA V, odpowiednio 20 i 30%. O to Ci chodzi?

 

Mevek, ten z RL jest właśnie bardzo czytelny i muzyczka też fajna. Z płatnych to mam jeszcze ten z God of Wara i też jest spoko. Sprawdzałem wszystkie te darmowe i chyba tylko dwie sztuki były znośne.

Odnośnik do komentarza

Mechanizm działa tak:  podmioty, które chcą agresywnie konkurować zwykle sprzedają poniżej RPP,  podcinając poziom marży na danym produkcie. Dlatego u nas jak i w UK (w tym rynek EU jest zupełnie inny od NA) można spotkać sprzęt tańszy od ceny sugerowanej. Dzięki temu obecnie raczej łatwo wyrwać gołą konsolę w granicach 1500 zł.  Prawdopodobna obniżka w okolic końca października to 50 euro, która ukształtuje RPP na poziomie 349 euro (u nas pewnie 1499 zł) Teoretycznie więc nie odczujemy zmiany. Oczywiście tylko na początku. Po zmniejszeniu ilości konsol kupionych na starych cenach, podmioty wrócą do podcinania RPP.
Rynek sam wyreguluje ceny.

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

Czy te szare pady rocznicowe ps4 sa u nas w PL rzeczywiscie niedostepne? Przegladam allegro i nic a jestem wlasnie za granica i leza normalnie po kilka sztuk w sklepach np saturn i w sumie nie wiem czy brac. Cena normalna jak na pada na zachodzie, tj. 69€. A moze u nas takie sieciowki tez maja?

Odnośnik do komentarza

Czy te szare pady rocznicowe ps4 sa u nas w PL rzeczywiscie niedostepne? Przegladam allegro i nic a jestem wlasnie za granica i leza normalnie po kilka sztuk w sklepach np saturn i w sumie nie wiem czy brac. Cena normalna jak na pada na zachodzie, tj. 69€. A moze u nas takie sieciowki tez maja?

 

Te rocznicowe pady nie są tak do końca true 20th Anniversary. Nie mają touch pada z logotypem sony, bo bez tego to tylko zwykły szary DS4. :(

Edytowane przez ussr
Odnośnik do komentarza

Mam takie pytanie. Wczoraj mi podłączyli szybki internet światłowodowy z Virgina i śmiga jak szalony ( do 150mb chyba ), są dwie opcje logowania 2G i 5G. Mój laptop nie widzi 5G bo ma starą antene. Xbox One widzi 5G, ale PS4 też nie widzi 5G czyli ma również starą antene. Pytanie czy nowe PS4 mają już antene wykrywającą 5G, moja jest premierowa. Dzięki

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Przymierzałem się od jakiegoś czasu do zakupu. Odłożyłem kasę a tu ZONK. Widzę, że konsole są conajmniej o 100zł droższe niż parę miesięcy temu. Wkurzyłem się o to 100zł i jeszcze nie kupiłem.Chciałbym nową konsolę 500GB ze sklepu internetowego i jak patrzyłem to w tych tańszych były po 1400 już z wysyłką albo po 1500 z jakąś słabszą grą. Teraz Najtaniej są po 1500 gołe. Nie mówiąc o sklepach stacjonarnych gdzie PS4 są po 1650 czyli dokładnie tyle samo co w wakacje 2014 jak patrzyłem pierwszy raz. Nie muszę chyba mówić ile staniał inny sprzęt dostępny w lipcu 2014 do września 2015. (np. PieCyk będący "dokładnym odpowiednikiem" PS4..)

 

Jak to się ma do tych zapowiedzi, że SONY obniża cenę detaliczną ?

Czy może sklepy chciały wywalić te modele CUH 1116 i stąd było trochę taniej ?

Czy PS4 się "za dobrze" sprzedaje i stąd brak obniżek w PL ?

 

 

A może jest inna przyczyna. Z tego co patrze to telewizory czy komputery tanieją dynamicznie, czemu konsole drożeją - których specyfikacja techniczna nie jest już najlepsza w 2015 ? (nawet czytałem pesymistyczny artykuł, że ta generacja konsol "nie wytrzyma" przeznaczonych jej 6 lat do końca 2019 z racji za słabych bebechów). Może to chodzi o to żeby w grudniu zrobić dużą obniżkę ? Może wy macie jakąś teorię ?

Edytowane przez Guillaume
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...