Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Najbardziej mi się podoba w DC, że każdy następny wyścig jest kompletnie inny od poprzedniego. Każde cacko ma zupełnie różny model jazdy. Każda trasa jest inna (w tym smaczki graficzne). To samo tyczy się gwiazdek, zaliczając nową, nie ma mowy o nudzie, bo jeszcze wiele w grze nie widzieliśmy. Jechałem dziś tym Renault Dizer, normalnie dźwięk jak w samolocie :D . Ja pitole, twórcy sie konretnie napracowali, czuć to na każdym kroku. To gra na kilka lat, niczym KRÓł WHD.

Kosmos :obama:

Odnośnik do komentarza

Oczywiście statystyki klubu nie działają? Żadna podkategoria się nie wczytuje. Wiecznie kręcąc się kółko wczytywania. Lekkie urwy juz lecą pod adresem tej gry. Co mi po pogodzie jak otoczka sieciowa nadal leży i kwiczy.

Odnośnik do komentarza

kosmiczna jest dla mnie ta gra po patchu - wreszcie wszystko dziala, multi bez lagow, co dziennie ktos rzuci wyzwanie, pogoda to w ogole miazdzyciel, no oderwac oczu nie mozna od tego co sie dzieje, te nierownosci toru, smaczki, fakt, ze kazde auto prowadzi sie faktycznie diametralnie inaczej, dynamika, kamera z zderzaka, wylaczony hud - no mistrzostwo swiata i galaktyk - totalnie zawladnela mna ta gra, do lipca az skonczy sie season pass nie bedzie tygodnia bym nie rozegral paru godzin w ta gre, mam 4 platyny w zyciu w tym jedna w grze gdzie wystarczylo ja skonczyc ale w DC musze miec kolejna 

Odnośnik do komentarza

Wszystko działa? No bez jaj. Funkcje sieciowe nadal potrafią przestać działać. Multi może i bangla, ale ja u siebie nie mogę nawet sprawdzić statystyk klubów. Co kilka wyścigów w tour zamiast rankingów mam info, że jestem offline.

Odnośnik do komentarza

jedynie co ja mam to czasem dluzej laczy z serwerem przy pobieraniu wynikow - w tour raz dwa, czesciej przy wyzwaniach sie gubi, w multi raz na ruski rok wywali w lobby ale procz tego lag free, jedyne co teraz jako tako dziala to lista aktualnych wyzwan i tych co rzucil gracz - dosc czesto nie zczyta wszystkich jakie faktycznie mamy i dostalismy

Odnośnik do komentarza

Wlasnie dzisiaj skonczylem wszyskie zadania w Tourze robic plus wszystkie gwiazdki w 2 dodatkach, troche sobie musze odpoczac graja w Infamous ;p 

Nawiasem mowiac to zawiodlem sie na McLaren P1, te DRS i KES to dla mnie dziwne jest, jezdzac na kierownicy na manualu nie mam czasu wciskac tego guziczka, zreszta czy tak samo jest w realu jezdzac tym autem? Niech ktos powie, ktory mial okazje nim jezdzic :D

Edytowane przez Redmitsu
Odnośnik do komentarza

 

Nawiasem mowiac to zawiodlem sie na McLaren P1, te DRS i KES to dla mnie dziwne jest, jezdzac na kierownicy na manualu nie mam czasu wciskac tego guziczka, zreszta czy tak samo jest w realu jezdzac tym autem? Niech ktos powie, ktory mial okazje nim jezdzic :D

 

To auto jest genialne, w tym momencie moje ulubione w DC. Mega czucie dla prowadzącego i dodatkowo KERS włączam :D

A najgorsze do prowadzenia to dla mnie Zonda R, nigdy nie obczaję tego wozu, już go znienawidziłem w Shift 1 i reszcie sandboxowych NFS'ach, widzę że to się tutaj nie zmieni.

 

Oraz zna ktoś dokłądną datę grudniową nowych tour'ów?

Odnośnik do komentarza

Wlasnie dzisiaj skonczylem wszyskie zadania w Tourze robic plus wszystkie gwiazdki w 2 dodatkach, troche sobie musze odpoczac graja w Infamous ;p 

Nawiasem mowiac to zawiodlem sie na McLaren P1, te DRS i KES to dla mnie dziwne jest, jezdzac na kierownicy na manualu nie mam czasu wciskac tego guziczka, zreszta czy tak samo jest w realu jezdzac tym autem? Niech ktos powie, ktory mial okazje nim jezdzic :D

 

L1 - DRS (prędkość)

:Cross18x18:  - KERS (przyśpieszenie)

W MP1 włączam DRS tylko na prostych i gdy auto osiągnie 180 km/h. Bo można łatwo stracić tył auta i lecisz ganc sztorc bokiem. A KERS pod  :Cross18x18: to już wedle uznania ale generalnie też na prostych. Tylko potem droga hamowania do zakręty jest odpowiednio dłuższa więc trzeba brać poprawkę na to że wcześniej hamujemy. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...