Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

jak przez prawie miesiac nie dzialaly serwery i co za tym idzie nie dzialalo multi i kluby, deszcz wyszedl 2 tyg temu, wyzwania dzialaja tez od chyba 2-3tygodni, wersja podstawowa byla ubozsza o 5 tras, photo mode i pare samochodow to sie nie dziw - oceny sa adekwatne do cyrku jakie evo z sony sam zafundowalo w dniu premiery

Odnośnik do komentarza

Ficuś wszystko o czym piszesz za wyjątkiem pogody działało przed premierą i recenzenci oceniali również te elementy.

czesc redaktorow tych wiekszych redakcji tak - oni jeszcze mieli przyjemnosc zagrac z wyzwaniami ale wiekszosc juz recenzowala w okolicach premiery kiedy wszystko leglo na dlugo

 

druga sprawa, ze nawet ci co mieli sprawne online przy premierach narzekali rowno na to ze wiekszosc zapowiedzianych bajerow dojdzie w pozniejszym czasie w formie darmowych rozszerzen i dostajesz na dzien dobry polprodukt, a z niedzialajacymi serwerami to nawet cwiercprodukt

Odnośnik do komentarza

jak kupie przykładowo Season Pass w styczniu to te eventy i auta, które dodali w grudniu bede mógł pobrać prawda?

bo sie zastanawiam czy brać już teraz czy nie, nie gram tak często, dziś odpaliłem pierwszy raz od 3 dni

w świetą będzie wiecej czasu

 

a dziś za free tylko 1 nowe auto i 2 trasy tak?

jak pobrać te trasy? auto mam

 

dziś w końcu zagrałem trase z pogodą na multi, ale kosa :)

15012015800_59e678b7db_b.jpg

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

kampania "redline" w tych eventach jakie na razie mam odblokowane nie ma zmiennej pogody

 

kampania "elements" w kazdym z odblokowanych jak dotad eventow miala zmienna pogode i to jaka - pory dnia i opady sa tak ustawione, ze po prostu jest kosmicznie,orgazmstycznie i tylko mozna sie zastanawiac po raz kolejny czemu idioci nie poczekali z premiera i nie dali zmiennej pogody day one i co za tym idzie kampanii z pogoda - to jak wyglada drift RUF'em w indiach czy dwa wyscigi w evencie UK Perfomance Series na nowych trasach z grudnia to mistrzowstwo swiata

Odnośnik do komentarza

ex4ct po co ja cię do znajomych brałem ? Już dziś w trzech wyścigach wyskakiwał twój wynik na jakimś odcinku i jak potem widziałem obok twojego mój wynik tak smutno mi się robiło :( .... Cholera gra wciąga. Gdyby nie to że kumpel wpadł aby mgs'a przejść (1h :D chciał filmy zobaczyć) to bym pograł dłużej.

Odnośnik do komentarza

a wiec to te co dodali z pogodą, ezy Ficus tylko pytam

a z pobraniem w styczniu tych grudniowych chyba nie bede miał problemu co? nie przepadną jak kupie SP w styczniu?

 

Redmitsu - no mi właśnie o to chodzi czy nie przepadną

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...