Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czekam na 23 jak będzie zniżka 10proc na wszystkie zakupy i biorę season passa

no ja chyba też wezmę bo mimo, że gra jest genialna to karny kutas dla developerów za ilość contentu w podstawce:/ podstawowe TOUR jest żenująco krótkie, jeszcze jak nie działały serwery to nie dziwią mnie oceny jakie ta gra dostała. Naprawdę zmarnowany potencjał bo jakby wszystko od początku grało i singiel miał swoją długość to byłyby najlepsze arcadowe wyścigi ever.

Odnośnik do komentarza

dalej skill decyduje o tym kto wygrywa ale szczegolnie podstawowy tour i toury z season pass zrobia sie przez to latwiejsze, bo latwiej dogonic auta jak sie ociera o otoczenie

 

 

 

Kilkakrotnie bylem swiadkiem podczas wyscigow multi ze mnie rywal wyprzedzil tylko dlatego ze ja hamowalem przed "czerwonymi" haragiewkami a on pojechal bez hamowania odbijajac sie od band. Gdzie tu skill.

Odnośnik do komentarza

Ta cena 104 zl majac Plusa jest stala? To jest rozumiem upgrade do pelnej wersji, ale darmowego plusowego dema dalej nie ma?

plusowego dema nie ma, a ten upgrade zawiera pelna wersje gry, a nie tylko unlock. sam tak kupilem bo to grzech nie kupic za taka cene nawet dla samego deszczu  :banderas:

Odnośnik do komentarza

Kurde ten nowy tryb multi jest za(pipi)isty! Niesamowite emocje i walka (nie licząc chybionej zmiany przy otarciach barierek) w 100% fair play. Nawet nie wiem kiedy godzina z grą minęła. Naprawdę człowiek się czuje prawie jak na kwalifikacjach f1. A najlepsze jak pogoda zaczyna się od deszczu i później tor przesycha i co okrążenie każdy poprawia czasy nawet o 1-2 sekundy. Emocje, emocje, emocje.

 

@Exact - co się działo, że ciągle Cię wyrzucało? Najpierw dwa razy ze wspólnej sesji, a później trafiliśmy na siebie w poczekalni i też mi zniknąłeś. :) A już się cieszyłem, że będzie większe wyzwanie.

Edytowane przez Marcin_wawa
Odnośnik do komentarza

Nowy tryb bardzo pozytywne zaskoczenie. Odpaliłem z zamiarem sprawdzenie, a spędziłem ponad godzinę. Liczy sie tylko nasz skill, zero taranowania itp.

 

PS. Gdyby ta gra na premierę wyglądała tak jak teraz, to średnia na poziomie 85-90% pewna.

PS2. Grałem około 21:30 i nie było żadnych problemów.

Edytowane przez YETI
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Ta cena 104 zl majac Plusa jest stala? To jest rozumiem upgrade do pelnej wersji, ale darmowego plusowego dema dalej nie ma?

plusowego dema nie ma, a ten upgrade zawiera pelna wersje gry, a nie tylko unlock. sam tak kupilem bo to grzech nie kupic za taka cene nawet dla samego deszczu  :banderas:

 

Cena kusi cholernie, szczegolnie ze w weekend bedzie promocja na wszystko 10% i moze sie polaczy razem z tym. Przy wszystkich promocjach styczniowych jest napisane do kiedy ta promocja trwa z wyjatkiem Driveclubu. Tutaj jest po prostu cena 104 i nie jest opisane ograniczenie czasowe.

 

Boje sie jednak tego, ze szybko mi sie znudzi i odrzuce gre na bok, a juz sprzedac nie bede mogl. Bardzo lubie wyscigi ale mam do nich slomiany zapal. :/

Edytowane przez Voytec
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...