Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mozna nawet 60k :D Jak bede mial więcej czasu to moze napisze jakiś poradnik bo mimo wielu osób twierdzących ze drift jest zepsuty ( Był na początku ale naprawili ) tak nie jest :P . Jest tylko jedna sprawa, tłumaczyłem juz 4 osobom jak wejść w jakiś zakręt pisemnie, przez chat i zauważyłem ze to mało daje bo oprócz ogarniętej trasy trzeba to po prostu wyćwiczyć i czuć.

 

Aem leci zaproszenie. W wyzwaniach evolutions w przejeździe mclarenem i reno dezirem mam pierwsze miejsce, spróbuj przebić :P

Edytowane przez Dymek
Odnośnik do komentarza

obstawiam jakies duze dlc - moze cos na wzor buggy czyli motorstorm w swiecie drivecluba na dedykowanych trasach albo dodatek z motorami + dedykowane trasy?

 

w kazdym badz razie cos jest na rzeczy bo jubileuszowy patch dalej datowany jest na ten miesiac i jak nigdy pomimo ich wielkiej ekscytacji do do niego w przeciwienstwie do starych usprawnien w ogole nie chca puszczac pary z ust 

Odnośnik do komentarza

Zrobiłem wczoraj dwa ostatnie Toury i nie wiem czy to mój skill podskoczył (taa jasne), czy poziom trudności jest tam zaniżony. Bardzo szybko wpadły gwiazdki za nie, więc teraz mogę się pochwalić pełnym kompletem 1035 sztuk.

Elite 15 wbity dawno temu, więc czekam na to co pokażą, bo trochę wyróżnień jeszcze jest do zdobycia.

Granie Wombatem mi się nie podoba, ale nie obraził bym się na dodatek ala MotorStorm 1/2 z trasami w błocie czy dżungli.

Odnośnik do komentarza

ja na 100% kupuje, jedna z dwoch rzeczy jakie obstawialem i jakimi sie jaralem, w sumie dla dodatku motorstorm musieliby zrobic nowe trasy co praktycznie przelozyloby sie na nowa gre, przy motorach wykorzystaja wszystkie obecne tory + te nowe ktore planuja w patchach

 

obawy - jak zwykle w kazdej grze z motorami - co z kolizjami przy stykaniu sie motorow, jak rozwiaza wyscigi motory+auta (czy w ogole dadza taka mozliwosc?)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...