Skocz do zawartości

Marvel Cinematic Universe


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ant-Man nie jest zły, ale dla mnie też nie jest dobry. W sumie dla mnie to jest jakiś taki nijaki. Czuję, że jakbym go nie obejrzał to w ogóle nic by się nie stało. 

 

Chyba Marvel potrzebuje jakiegoś odświeżenia jak Strażnicy, bo ciągle ta sama grupa staje się nużąca, w tym chaotycznym Avengers 2 to już w ogóle. 

 

Jedynkę Avengers, pierwszego, a nawet drugiego Iron Mana mogę oglądać często i za każdym razem mi się podoba. A jak myślę o A2 czy AM to myślę sobie tylko "no bez przesady, wolę obejrzeć znowu xxx(tu wstaw coś z tego co wyżej wymieniłem) niż tego średniaka". 

 

Za to bardzo czekam na Batmana i SS. Takie mroczniejsze filmy jednak zdecydowanie lepsze niż przekoloryzowane bajki dla dzieci.  :dunno:

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Jako, że leci do mnie już płytka z Avengersami Drugimi odświeżyłem sobie raz jeszcze Zimowego Żołnierza i kurde ten film powinien wylądować w podręcznikach jak zrobić porządny obraz na motywach komiksu, który broni się fabułą, zdjęciami, montażem i ścieżką dźwiękową. Chyba najlepszy ost z filmowego uniwersum Marvela. A sam film to top 3 jak na razie. Mam głęboką nadzieję, że Civil War pójdzie tą drogą.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

w civil war liczę oprócz zemo i crossbonesa na powrót struckera ale tym razem na pełnej (pipi)e (chociaż to może do premiery wydarzyć się w agents of SHIELD), doktora Zolę w jego ostatecznej formie no i chociaż jakieś potwierdzenie, że czerwona czaszka żyje i ma się dobrze (nawet jakby miał być to re-casting).

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

w civil war liczę oprócz zemo i crossbonesa na powrót struckera ale tym razem na pełnej (pipi)e (chociaż to może do premiery wydarzyć się w agents of SHIELD), doktora Zolę w jego ostatecznej formie no i chociaż jakieś potwierdzenie, że czerwona czaszka żyje i ma się dobrze (nawet jakby miał być to re-casting).

Tak , się zastanawiam jak Strucker miałby się pojawić w CW po wydarzeniach z a2.
Odnośnik do komentarza

Update 3 fazy kinowego uniwersum Marvela

 

Black Panther - 16 Luty 2018

 

Ant-Man and the Wasp - 6 Lipiec 2018 

 

Captain Marvel - 8 Marzec 2019

 

+ 3 dodatkowe filmy w 2020: 1 Maj 2020, 10 Lipiec 2020 oraz 6 Listopad 2020

 

Nie wiadomo co to będą jeszcze za filmy. Ja się cieszę, że powstaną dodatkowe  ^_^

 

http://marvel.com/news/movies/25244/marvel_studios_phase_3_update?linkId=17794833

Edytowane przez Malibu
Odnośnik do komentarza

Ja pierdziu, budżet dwóch części Infinity War osiągnie 1 miliard dolarów!!!  :obama:  :obama:  :obama:  :obama:  :obama:

Oczywiście jest to plotka, ale jeśli się potwierdzi to.....

 

http://naekranie.pl/aktualnosci/nieprawdopodobny-budzet-avengers-infinity-war-752931

Edytowane przez Malibu
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...