Skocz do zawartości

Marvel Cinematic Universe


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Kyo

Wczoraj (a właściwie dzisiaj) zaliczyłem seansik.

Spoiler

 

Ja wiem że Vision był ranny itp ale z kolesia który może latać, przenikać, podnosić młot Thora i inne takie zrobili chłopca do bicia. W którymś momencie już mnie irytowało to jepanie się z nim i łażenie pod rękę. Cała reszta mega.

Końcówka to mały WTF. Przy scenie z Peterem (pająkiem, co nie) lekko powieka drgnęła.

 

Po GotG chyba mój ulubiony film Marvela.

Odnośnik do komentarza

Ja dziś idę drugi raz, nie mogę jakoś filmu wyrzucić z głowy.

 

A co do trailera ant mana to na ten moment wygląda na film totalnie niepotrzebny, nic nie wnoszacy do uniwersum fabularnie i zero zainteresowania z mojej strony. Pewnie jedyne co tam będzie warte zobaczenia to scenka po napisach i jego rola w A4. 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Kyo napisał:

Wczoraj (a właściwie dzisiaj) zaliczyłem seansik.

  Pokaż ukrytą zawartość

 

Ja wiem że Vision był ranny itp ale z kolesia który może latać, przenikać, podnosić młot Thora i inne takie zrobili chłopca do bicia. W którymś momencie już mnie irytowało to jepanie się z nim i łażenie pod rękę. Cała reszta mega.

Końcówka to mały WTF. Przy scenie z Peterem lekko powieka drgnęła.

 

Po GotG chyba mój ulubiony film Marvela.

dokładnie to samo odczucie co do visiona, podobnie scarlet, raz męczy się z jakimś gościem, którego mogłaby zmażdzyć na pył, a później podnosi 20 metalowych opon wielkosci wieżowców.

Niestety dużo  w tym umowności, jedynie możan to wyjaśnić tym ze ich siła zależy od poziomów pylków w powietrzu, tego czy osattni odcinek walking dead był spoko i  czy mają dobry humor.

Odnośnik do komentarza

Rodzynki nie trzymające się kupy można wyszukać na każdy kroku,

 

Spoiler

Gdy star-lord postąpił jak ostatni idiota i obił morde Thanosa, Strange mógłby po prostu przewinąć czas do tyłu o  parenascie sekund i powstrzymać go, i zdjąć rękawice. No ale to bajka.

 

Odnośnik do komentarza
Gość Kyo

No to tak samo jak z Gamorą i Star-Lordem:
 

Spoiler

 

Gamora: Peter, obiecaj że mnie zabijesz bo inaczej Thanos dowie się gdzie jest kamień.

Chwilę później

Gamora: Nieeee zostaw moją siostrę, powiem Ci gdzie jest kamień xD Chuj tam że wybije połowę wszechświata...

 

No kurwa konsekwencja jak w przedszkolu ale to już czepianie się na siłę - napisałem tylko to co mi przeszkadzało. A to akurat nie przeszkadzało.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus
12 minut temu, milan napisał:

Rodzynki nie trzymające się kupy można wyszukać na każdy kroku,

 

  Ukryj zawartość

Gdy star-lord postąpił jak ostatni idiota i obił morde Thanosa, Strange mógłby po prostu przewinąć czas do tyłu o  parenascie sekund i powstrzymać go, i zdjąć rękawice. No ale to bajka.

 

 

Spoiler

Nie przewinął, bo widocznie w tej 1 z 213312412342134 wizji tak miało być :potter: Dlatego też pewnie oddał kamień za życie Starka

 

TAK MA BYĆ

 

w sumie dobra wymówka na głupoty w scenariuszu

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

ten film uzmysłowił mi, że zarówno iron man jak i kapitan są już mocno:

 

:I

 

przyszedł już na nich czas, ich żarciki już mi się przejadły i oboje nie mają dla mnie nic ciekawego do zaoferowania

 

oto idealny nowy skład avendżers:

 

Thor <3

Strange

Spiderman

Scarlet za Wdowę (też mało mówi, ale nie chociaż nie starzeje się jak mleko)

Wolverine

Kapitan Marvel

 

ale by było

 

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi  się ze ten co nie pasuje już wyleciał, czyli gospodarz kochany Hawkeye, kapitan po  zapuszczeniu brody jest świetny, bardzo mi  się podobał ten szacunek jaki wszyscy do niego żywią, a Iron man jest nie do śpierpienia gdy jest Starkiem, gdy jest już w zbroi całkiem spoko sobie radzi, dosyć fajnie narysowana relacja ojciec-syn  z Peterem.

Black widow do wyrzucenia, fakt.

A, i war machinei  ten ze skrzydłami, 2 największe sieroty.

Edytowane przez milan
Odnośnik do komentarza

Scarlett  paskudnie odświeżyli, najgorzej ze wszystkich, już na trailerach było to widać.

 

Ale i tak najbardziej boli jak potraktowali Capa i Buckiego ;/ Zredukować Capa do dwóch min i dwóch zdań na krzyż - słabooo. Mam nadzieję, że w czwórce godnie się pożegna (chociaż marzy mi się jeszcze jedna,ostatnia solówka, ehhh).

Odnośnik do komentarza
Spoiler

 

1. Nie rozumiem czemu na początku Hulk dostał taki wpier,dol od Thanosa, trochę to było przesadzone.

2. Znerfiona Scarlet Witch, przecież to najpotężniejsza postać z całego universum, miałem nadzieję, żę w końcu pokaże potencjał.

3. Vision w tym filmie był słabszy od Czarnej Wdowy.

4. Ogólnie to prawda, że przydałoby się odświeżyć obsadę filmów, Tonego Starka, Cpt Ameryke czy Czarną Wdowę ograniczyłbym do minimum. Nowy Spidey, Scarlet Witch czy Thor po liftingu jak najbardziej na plus.

 

 

Peter Dinklage już grał w tym universum inną postać przecież.

Odnośnik do komentarza

1. No niby tak, ale mam wrażenie, że inni walczyli lepiej. Hulk przecież jest najsilniejszy z nich wszystkich, więc Thanos powinien zmiażdzyć pozostałych, tymczasem po paru ciosach Hulk leżał a inni obrywali i wstawali. Chociaż może tak mi się wydawało tylko.

 

Piszę na świeżo po seansie, jeszcze nie przeanalizowałem wszystkiego, ale ogólnie bardzo mi się podobał film. Thanos bardzo mi się podobał.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...