Skocz do zawartości

Marvel Cinematic Universe


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

11 godzin temu, Kyo napisał:

No to tak samo jak z Gamorą i Star-Lordem:
 

  Ukryj zawartość

 

Gamora: Peter, obiecaj że mnie zabijesz bo inaczej Thanos dowie się gdzie jest kamień.

Chwilę później

Gamora: Nieeee zostaw moją siostrę, powiem Ci gdzie jest kamień xD (pipi) tam że wybije połowę wszechświata...

 

No (pipi)a konsekwencja jak w przedszkolu ale to już czepianie się na siłę - napisałem tylko to co mi przeszkadzało. A to akurat nie przeszkadzało.

Ten zarzut pasuje do... wszystkich wątków w tym filmie. W skrócie mogli zrobić inaczej, zrobili tak, jak w sumie zawsze się postępuje kiedy chce się budować jakiś tam dramatyzm. Film w którym

Scarlet dojeżdża Visiona kiedy ten ją o to prosi, Strange psuje sobie kamyk jak jest okazja, Star Lord i Gamora nie poddają się porywom serca itp. itd. pewnie skończyłby się ich fantastycznym zwycięstwem po tym jak do(pipi)any Thor miałby przed sobą Thanosa z leszczarską ilością kamieni. Ot ludzie z ich słabościami vs gość ich pozbawiony/spoiler]

Odnośnik do komentarza
Spoiler

Kurde no, jak dotąd żadnym filmem Marvela się tak nie zajarałem jak Infinity War. Tak się zastanawiam nad tymi postaciami co zniknęły i nie wierzę, że Thanos wybił pół wszechświata, pozabijał Avengersów i tak o wszyscy umarli. Myślę, że w Avengers 4 jakoś to cofną, czy to cofną się w czasie czy też użyją kamyczków jak Thanos. Poza tym Dr. Strange widział 14 milionów rozwiązań historii i tylko jedna była szczęśliwa. Po chwili dobrowolnie oddał kamień Thanosowi - musiał wiedzieć, że to jedyny sposób na wygraną. 

 

Odnośnik do komentarza

Wczoraj byłem drugi raz na seansie i tera tak:

Spoiler

 

1) jak Groot podniósł młot Thora z ziemi?

2) Ciekawe czy Thor zabił Thanosa tym młotem. Chyba nie, bo potem jest scena jak patrzy na zachód słońca.

3) No i widać, że rozpadli się w pył tylko ci, co mają osobne filmy i Avengers 4 zakończy tę sagę. 

 

 

No kurde, jestem niesamowicie ciekaw co się będzie działo w następnym filmie, strasznie się zajarałem tym IW.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, szejdj napisał:

Wczoraj byłem drugi raz na seansie i tera tak:

  Pokaż ukrytą zawartość

 

1) jak Groot podniósł młot Thora z ziemi?

2) Ciekawe czy Thor zabił Thanosa tym młotem. Chyba nie, bo potem jest scena jak patrzy na zachód słońca.

3) No i widać, że rozpadli się w pył tylko ci, co mają osobne filmy i Avengers 4 zakończy tę sagę. 

 

 

No kurde, jestem niesamowicie ciekaw co się będzie działo w następnym filmie, strasznie się zajarałem tym IW.

 

pewnie chodziło oto ze był bez rękojeści i dlatego mógł go podnieść stormbreakera. Albo po prostu tylko mjolnira nie mogl podniesc nikt procz Thora.

No i thor nie zabił thanosa, sam thanos powiedział ze gdyby walnął w głowę to byłoby inaczej.

 

Ja to codziennie myślę o tym filmie, ale po raz kolejny nie będę szedł do kina, czekam już spokojnie na BR. 

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza

Fabuła A4:

Kpt Marvel dostaje sygnał i wpada na ziemię żeby skopać tyłek Thanosowi razem z resztkami Avengersów. Thanos robi WTF "allle osssochozzi, przecież posprzątałem i teraz chcę być drwalem". Na co dostaje wpierydol. Wkurza się i zaczyna po kolei zabijać. Wszyscy płaczą. Na placu boju zostaje Marvel, ściąga go do parteru i chce ściągnąć rękawicę, Thanos ostatkiem sił niszczy kamień czasu żeby nie można było cofnąć. Jeszcze więcej płaczu. Marvel używa rękawicy i soul stonem przywraca tych co się w proch obrócili. Team-up i mega wpierydol, Thanosa zabiera Śmierć do swojego wymiaru. Rękawicę zabiera Warlock (tie in do GotG3). Tworzy się New Avengers. Napisy. Scena po napisach i nowe postacie - Baba-Thor / Baba-Iron-Man / Bucky z tarczą.

 

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, Masorz napisał:

Bracia Russo potwierdzili, że

  Pokaż ukrytą zawartość

Gamora nie tyle umarła, co została zamknięta w Soul Stone. 

 


Możliwości są teraz 2 główne wg mnie- albo wszyscy tam są i zostaną wypuszczeni, albo użyje się Time Stone i cyk.

 

Teoria powyżej dobra.

 

Gdzie to potwierdzili?

 

A przy okazji - Gunn ujawnił, co

 

powiedział Groot do Rocketa

w swoich końcowych słowach

 

 

"Tato..."

 

Smuteczek :( 

 

https://twitter.com/JamesGunn/status/993265674616221696

 

Edytowane przez Masorz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...