Skocz do zawartości

Marvel Cinematic Universe


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Poziomu WInter Soldiera chyba już nic nie przebije. Infinity War bardzo mi się podobało, jedynie nie mogłem znieść 

Spoiler

zachowania Visiona. Ta postać w tym filmie była tak daremna, że szkoda słów. Koleś który ma takie moce nie dawał sobie rady z "pionkami" Thanosa, które zostały oklepane przez Czarną Wdowę.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Bardzo dobre. Ciągła napier,dalanka bez przestojów, istniejącą chemia miedzy bohaterami, Brolin baaaaaaaardzo ok, mimo natłoku wszystkiego jakieś to takie całkiem logiczne i poukładane. No i miło że mimo dwóch części, film nie jest chamsko pocięty i jedynka mimo wszystko sama w sobie jest zgrabną historią. 

 

Zakończenie z pompą, wiadomości że w dwójce zrobią retcon, no ale oceniając to co jest teraz, daję okejkę. 

 

Scarlet Witch <3. Za te cysie daję 8/10.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Ja nawet daję osiem na szelkach. Zasłużyli. Wielkie brawa dla scenarzystów, że  

mieli jaja zrobić TAKIE zakończenie. Od paru ładnych lat czytałem mnóstwo komiksów Marvela i cieszę się, że poszli ostro. Jak umierał Peter Parker, to aż to odczułem, zrobiło mi się naprawdę smutno.

Po Guardiansach 2 miałem taki niesmak, a tutaj wypadli bardzo dobrze i teamup z Thorem cudowny.

 

Okej, mogę już nie oglądać facetów w rajtuzach 

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Ale by w dwójce siedli Xmeni tacy, tacy w spandeksie. 


 

 

Szczerze mówiąc nie sądziłem, że już w jedynce Thanos wyczyści ziemię. Myślałem, że widmo takiego zagrożenia będzie wisiało jeszcze do premiery dwójki, a pierwsza część skończy się po prostu rozdaniem wpier,dolu przez pana fioletowego połowie bohatyrów.

 

Z jednej strony fajny zabieg, ale z drugiej jakoś ciężko mi się ekscytować dwójką, no bo już wiadomo co będzie. Oryginalni awendżersi + pani marvel wyjaśnią Thanosa i w magiczny sposób, pewnie za pomocą zielonego kamienia, ożywią kogo trzeba. Czyli wracamy do konwencji tak mocno wyświechtanej przez ostatnie 10 lat.

 

Jak to w ogóle teraz wygląda terminarzowo? Tak jak Pani Marvel Powiedziała, a potem Infinity War 2?

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

>ant-man was in infinity war all along
>was small and hidden in the infinity glove
>uses the time stone in some way to return to new york in avengers 1 (pictures)
>kills thanos and resets the marvel comic universe back to after avengers 1

 

 

tak będzie xd

Odnośnik do komentarza

Spoko film. Nie widziałem czarnej pantery więc cała wakanda i jej mieszkańcy byli dla mnie nieznani (i trochę głupi - zaawansowans technologia i plemienna strutktura). Cała reszta super. Tak powinien wyglądać blockbuster bez zbędnych rozterek i emo scen. Akcja, akcja i jeszcze więcej akcji dobrze zmontowanej i układajacej się w logiczna całość. 8/10

Odnośnik do komentarza
56 minut temu, blantman napisał:

Mam pytanie gdzie podziała się 

  Ukryj zawartość

Valkyria z thora ostatniego. Przecież pod koniec była na statku a trupa nie pokazali ani zero wzmianki

 

A mi się wydaje, że pokazali

 

jak leżała wśród trupów. Ogólnie ucieszyłem się, że te murzyny z Asgardu dostały w(pipi) i ten (pipi)a porażka Heimdall w dreddach/pejsach zdechł. Szkoda tylko, że w drugiej części odżyją.

Edytowane przez ornit
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.