Skocz do zawartości

Marvel Cinematic Universe


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

Brat wczoraj dzwonil po seansie i chciał pogadać, niestety moja przykrywka nie pozwoliła mi  w omu prowadzić dyskusji, wszakże oficjalnie mnie w kinie jeszcze nie było.

 

Napisałem tylko smsa po odlożeniu słuchawki


 

Cytat

 

Tak poważnie to byłem, zayebisty.

tenor.gif

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

39 minut temu, XM. napisał:

 

  Ukryj zawartość

Skąd Thanos znał starka? Była taka akcja w filmie ze Thanos mówi "Stark", a IM pyta się Thanosa czy się znamy a on odpowiada, że oczywiście.

 



 

To jest moj osobisty headcanon ale Thanos wspomina ze "Stark zostal poblogosalwiony darem wiedzy" czy coś takiego.

 

1.Stark rzuca atomówkę w strone armii Thanosa, więc tutaj mogło dojść do zauważenia Starka

 

2.Na wstępie Ultrona, to Stark łapie laskę Lokiego z kaminiem przestrzeni. No i w głowie miesza mu SW która pokazuje porażkę Avengersów z rąk Thanosa. Może to jakieś połączenie mocy (wziętych z kamienia) Scarlet Witch i mocy Kamienia.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Byłem wczoraj w kinie (W Chinach premiera sto lat za Murzynami, 11.05). Cały film był niezły - bardzo fajne interakcje pomiędzy bohaterami, którzy się nigdy wcześniej nie znali i w ogóle, ale ostatnie sceny oglądałem z otwartą japą, a rzadko potrafię się tak dziwić podczas filmów. Motyw całkiem niezły, ogromna zmiana - dużo większa niż po Civil War. Zobaczymy.

 

Strange widział co się stanie i jak się stanie - dlatego oddał kamień, a przecież miał go chronić za wszelką cenę. Tak się wydaje.



 

To samo z Visionem, jego AI zostało skopiowane i pewnie go jakoś wskrzeszą. Ciekawe co z Lokim, Heimdallem i Gamorrą. Bo że "wyparowani" wrócą to prawie pewne.

 

Dla mnie 8/10, jeden z lepszych filmów Marvela.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Szwed napisał:

 

  Ukryj zawartość

Ciekawe co z Lokim, Heimdallem i Gamorrą. Bo że "wyparowani" wrócą to prawie pewne.

 

 

 

Gamora jest uwięziona w kamieniu duszy, to jest potwierdzone info od reżyserów. Zabici "tradycyjnie" według mnie raczej nie wrócą, musieli by cofać czas, a za dużo się wydarzyło żeby to tak łatwo odkręcić.

Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
1 godzinę temu, Tokar napisał:

Blubi nadal pozostaje jedynym białym człowiekim na planecie, któremu podobała się parna czantera.

Wam się podobały nowe Avengersy i Deadpool, jak tutaj z kimś takim w ogóle polemizować :pawel: 

Odnośnik do komentarza

A czy komiksy avengers  i  deadpool ci wchodziły bez zgrzytania?

Nie masz pojęcia jaka jest przepaść cring'u między komiksami a filmami jeżeli tak do tego podchodzisz.

Poza tym żałosne jest oglądanie nowego deadpoola i  avengersów skoro poprzednie się nie podobały, yebana atencja, obejrze im na złość i napisze ze szmira.

Oba filmy  swój cel osiągnęły znakomicie. Nie wiem czego się spodziewałeś, ze Thanos wyląduje i będzie tańczył niczym w LALAlandzie?

latest?cb=20150228221541

Edytowane przez milan
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...