Skocz do zawartości

Marvel Cinematic Universe


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość _Be_
35 minut temu, milan napisał:

A czy komiksy avengers  i  deadpool ci wchodziły bez zgrzytania?

Nie czytałem :potter: Mówie o filmach, jako produkcji filmowej nie interesuje mnie akurat material źródlowy. 

36 minut temu, milan napisał:

Poza tym żałosne jest oglądanie

xD 

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Jestem więzniem bo nie podobał mi się Deadpool i Avengers :pawel: 

 

Kurde a dziwnym trafem Thor, Pantera czy GOTG 2 mi się podobaly, spisek! Chyba ktoś zapomina o tym, że jest coś takiego jak osobiste preferencje, gust i inne takie. Wam może smakowac Pizza Hut i kasztelan ja wole coś innego, więc trzeba zwyzywać drugą osobę od żenujacych idiotów czyż nie? Stare konie a zachowują się nadal jak podstawówce. PRZESTAŃ NIE LUBIĆ TEGO CO JA LUBIĘ!

Odnośnik do komentarza

nowe IW? no znakomity podział na humor, akcję, patos i przygodę. bałem się, że przez przeładowanie postaciami, będzie kupa z fajnymi momentami, a tak, prócz fajnego popkorniaka; jest i chemia między większością najważniejszych postaci (Thor i Strażnicy, IM, Strange i Spodermon i główny zły, z nareszcie sensownym punktem widzenia. No wiem co tu nie zagrało w pacingu, może bezbeczny Banner.

 

9/10 w kategorii odstaw fedorę i będzie ok

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
4 minuty temu, milan napisał:

Wolę inne spoosby wyprowadzania z równowagi.

To weź się już wprowadz w równowagę bo nie da się czytać ostatnio twojego bełkotu. 

 

2 minuty temu, nobody napisał:

9/10 w kategorii odstaw fedorę i będzie ok

Chciałem, ale miałem tak, że kurczę no bardzo usypialem na tym filmie, jakbym mial iśc na to drugi raz to chyba bym wolał chodzić po szkle. W sumie podobnie mialem po ostatnich SW a 7 i Rouge mi się podobały ;c czyżbyś sugerował, że fedora mi się przykleiła stałe? 

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
1 minutę temu, milan napisał:

Wujaszka czuć w tobie dużego.

czy ja jestem pierwszą osobą, która to sugeruje? Nie, więc zastanów się na swoim zachowaniem bo nie chce dzwonić po qbka żeby tanczył kankana w komornikach

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, _Be_ napisał:

Chciałem, ale miałem tak, że kurczę no bardzo usypialem na tym filmie

 

Nawet na wątku w Wakandzie? :smutas:

 

BP to idealna pożywka dla afroamerykańskich kompleksów. Nie wystarczy czarny prezydent i masa powszechnie cenionych czarnych artystów i sportowców. Ciekawe ile jeszcze stuleci tej społeczności zajmie, żeby wyleczyć się z potrzeby udowadniania wszystkim, że czarny stronk i że black lives matter, oczywiście znacznie bardziej niż white. 

 

Podoba mi się, jak bardzo w tej swojej uberczarności czarna pantera popada chwilami w nieświadomy rasizm. Np. w pewnym momencie bez żadnego kontekstu ani sensu wbija się amerykański hip hop. Przepraszam bardzo, czy akcja tego filmu ma miejsce na bronxie? Czy nie bardziej pasowałby jakiś motyw plemienny albo jak już rapy, to może chociaż jakiś afrykański artysta? Bo tak, to wychodzi trochę głupio, że hip hop, no bo czarni ludzie na ekranie. 

Edytowane przez Tokar
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...