Jump to content

tk___tk

Marvel Cinematic Universe

Recommended Posts

Dla fanów Soundtracków i nie tylko. Na sieci już jest dostępny OST do Thora i jeżeli komuś podobał się ten do Iron Mana 3 to i ten przypadnie mu do gustu ponieważ tworzy go Brian Tyler który to robił muzykę do IM3. Czyżby ten sam kompozytor miałby robić ścieżkę do innych filmów Marvela ? Mam nadzieje, bo jak na razie jego OSTy do filmów Marvela to jedna z lepszych ścieżek dziwękowych tego roku. Tutaj próbka głównego motywu z Thora

http://www.youtube.com/watch?v=LdCKaZn5vRA

Takie so gay, ale sugeruje, że Loki zginie. Przynajmniej we mnie takie odczucia wzbudził.

Edited by suteq

potwierdzono telewizyjne plany marvela na następne lata. we współpracy z netflixem stworzą 4 mini-serie: "daredevil", "jessica jones", "luke cage" i "iron fist". zwieńczeniem będzie seria "defenders":

http://www.slashfilm.com/marvel-bringing-four-shows-to-netflix-starting-with-daredevil-building-to-the-defenders-event/

Edited by tk___tk

potwierdzono telewizyjne plany marvela na następne lata. we współpracy z netflixem stworzą 4 mini-serie: "daredevil", "jessica jones", "luke cage" i "iron fist". zwieńczeniem będzie seria "defenders":

http://www.slashfilm.com/marvel-bringing-four-shows-to-netflix-starting-with-daredevil-building-to-the-defenders-event/

Ofensywy Marvela ciąg dlaszy. ;)

Takie so gay, ale sugeruje, że Loki zginie. Przynajmniej we mnie takie odczucia wzbudził.

Jakieś chińskie kino dało się nabrać na dzieło jakiegoś amatora photoshopa. Przecież w oryginale na miejscu Lokiego jest Natalie Portman.

Byłem wczoraj na T2 i jestem zadowolony z widowiska. Pewnie nie jestem obiektywny,bo od dzieciaka mam korbe na komiksy. Dla mnie prywatnie numero uno w tym filmie jest Loki.

Thor 2 udany, oczywiście Loki kradnie show. Dobry balans rozpierduchy, trafionego humoru i urodziwej Natalie P. Polecam.

Jak poprzednicy, Thor 2 spoko, jednak gdy zagłębimy się bardziej w tę banalną fabułę to może głowa spuchnąć od nielogiczności i dziur. Czy Loki kradnie show ? decydowanie tak, ale gdy nei ma na ekranie Kat Dennings. Sam gromowładny blondyn też na plus. Ja tam daje od siebie skromne 7//10 i czekam na ciąg dalszy drugiej fali

zostać po napisach !!!! Są DWIE sceny. W tym zapowiedz GotG

:D

nie rozumiem hejtów na howarda, to jeden z moich ulubionych filmów dzieciństwa ;)

• Upvote 1

potwierdzają się plotki krążące od dłuższego czasu - paull rudd najprawdopodobniej zagra ant-mana. to jest paul rudd:

Rudd-News-618x400.jpg

pewnie kojarzycie. jest komikiem. więc pewnie to nie hank pym wskoczy w filmie w kostium.

Czytałem że Diesel ma się na planie zgłosić na sesje Motion-Capture. A (pipi)a ! Dorobią mu tylko twarz a'la kora i jest kropka w kropkę jak Groot.

gunn o dieselu:

Yep it is completely official. AND he’s amazing. I never knew someone could say I AM GROOT so many different ways and with such feeling (and that sounds like I’m kidding but I’m not!)

rudd już oficjalnie jako ant-man. wyciekło też niby jego zdjęcie w kostiumie ze screen-testów, ale nie chce mi się szukać. z innych newsów to podobno w avengers: age of ultron drugim villainem ma być baron von strucker. to jest baron von strucker:

Wolfgang_von_Strucker_(Earth-12591)_0002

a to niby to zdjęcie ant-mana:

leaked-footage-of-paul-rudd-as-ant-man.j

chociaż bardziej mi to wygląda na plan tej pokazówki co wright nakręcił na comic-con parę lat temu.

czyli paul rudd gra scotta langa i mamy plot z kradzieżą stroju (wright wspominał, że ant-men to będzie takie heist movie + niedawno wrzucał na twittera chyba screen z odcinka avengers: earth's mightiest heroes gdzie właśnie ta historia była ekranizowana). jaranko.

http://avengersearthsmightiestheroes.wikia.com/wiki/To_Steal_an_Ant-Man

nie ma dobrych komiksów o ant-manie

tzn. mogę polecić the irreedemable ant-man roberta kirkmana (tego o walking dead), ale tam główne skrzypce odgrywa eric o'grady czyli trzeci lub czwarty ant-man w historii więc nie ma to żadnego związku z tym co zapewne zobaczymy w filmie.

Edited by tk___tk

od wczoraj doktor van helsing jest baronem von struckerem:

tumblr_m6yskgffAs1rs3foao1_500.jpg

prawdopodobnie zaliczy też małe cameo w winter soldier.

Miał być też nowy teaser X-Men DOFP, ale poza tą 7 sekundówką nic nie widzę.