Skocz do zawartości

FIFA 14


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

wiadomo że FUT to ich największa krowa dojna :) ja nie narzekam bo nie spodziewałem się żadnego nowego contentu oprócz MOTM z każdego meczu meczu world cup, a FUT w worldcupowej formule bardzo mi pasuje bo ostatnio sobie szykowałem składy worldcupowe w zwykłym FUT także fakt że wszyscy będą grali takimi składami jest dla mnie bombowe, bo myślałem że zostanie mi tylko granie pojedynczych meczy z filtrem "repra only" w seasons

 

no nie mogę tego hejtować choćbym bardzo chciał :] bo nie wyobrażam sobie nie pyknąć jakiegoś meczyku na konsolce podczas world cup a taki dodatek tylko dokręca podjarke  :thumbsup:

Edytowane przez nero2082
Odnośnik do komentarza

no jak dodadzą osiagniecia, to pewnie sam znowu wroce do FUT.

Dobrze, ze od nowa trzeba będzie zacząć budowę zespołu, ale zwróć uwagę, ze przez CHEMIE EU znowu Twój zespol będzie mogl się skladac ze wszystkich prawie piłkarzy, co będzie z lekka slabe.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

więcej info nt trybu

 

http://ultimateteam.pl/pisz-historie-pilki-noznej-z-fifa-14-ultimate-team-world-cup/

 

EDIT. wycięli aukcje w tym trybie co jest SUPER wiadomością, bo cały skład będzie się robiło z paczek, czyli będzie szansa na trafienie każdego z Messim i CR7 włącznie

 

taki FUT w wersji fun fun fun, bardzo mi się to podoba :)

Edytowane przez nero2082
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Drodzy gracze! Aby zapewnić wam najlepszą jakość rozgrywki, zdecydowaliśmy się nieco opóźnić uruchomienie trybu FIFA 14 Ultimate Team: World Cup (na PC/PS3/PS4/360/XB1) oraz trybu Kick-Off World Cup (na XB1/PS4). Podczas testowania wykryliśmy kilka błędów, które mogłyby wpłynąć na waszą grę, więc pracujemy intensywnie nad tym, aby je poprawić.

W dalszej części dzisiejszego dnia będziemy informować o nowym planowanym terminie wypuszczenia aktualizacji.

 

 

EA <3 KOCHAM WAS

Odnośnik do komentarza

no są 32 kraje które grają w WC, wszystkie koszulki, Brazuca i stadiom Maracana + oprawa z confetti :), składy obejmują 30+ graczy, nawet tych nie powołanych (Ronaldinho i Kaka w Bra)

 

staty graczy - nowa database, część statów graczy jest pozmieniana na lepsze/gorsze (np Robben ma 3* skills i jest trochę kiepski) 

 

teraz tylko czekać na UTWC jak włączą koło 20

Odnośnik do komentarza

no jest grubo, bo jest duża szansa na dobry drop, to było w moim starterze :

 

5od7l.jpg

 

a to po otworzeniu paczek (200k poszło)

 

xkxk.jpg

 

nie powiem żebym narzekał :) ciesze się szczególnie z Kuna bo brakowało mi napastnika z S-America a będę robił S-Am skład pod Neymara wiadomo, grajków mam dużo więcej ofkors, przy takich dropach aż chce się otwierać te paczki :] dopiero teraz jest fun :P

 

ten update zapowiada się na najlepszy ever

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...