Skocz do zawartości

FIFA 14


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

Grając w Fife 14 na ps4 mam pewien problem. Otóż po strzeleniu bramki nie wyswietla sie nazwisko strzelca a pokazuje je dopiero po paru minutach meczu ... Strzelam bramke w 5 minucie meczu, nie widze kto ją strzelil a nagle w 15 minucie meczy pokazuje sie imie i nazwisko tego ktory ja strzelil. Nic strasznego ale jednak irytuje ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

na ps4 sie nie da i jak tego nie zmienia to juz nigdy nie kupie fify. Nawet jak przyjda znajomi do ciebie na imprezke to nie zagracie mecza :) wtopa na calej linii, gramy w fife 13 na ps3. Ja np nielubie kart pokemonow i dziwnych trybow online. gram w fife od fify 98 i lubie grac z kumplami przy piwku lub sezon swoja ulubiona druzyna. EA u suck!

Odnośnik do komentarza

Sezony Online.

Wiecie, ze te kafelki w menu możecie przewijać i tym zmieniac opcje ? Np. jak staniecie na Kick Off dajcie w prawo i macie zadania tygodnia - tak niemal wszystkie opcje dzialaja... :sorcerer:

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Ja już opchnąłem ten badziew. Bokiem mi już wychodzi granie co roku niemal w to samo, zanim zdążę porządnie wejść w grę, już wychodzi następna edycja. Licho. Gdybym tylko siedział w sportowych i tylko w piłce to miałoby jakiś sens. Szkoda cennego czasu. A 189zł piechotą nie chodzi. 

Odnośnik do komentarza

Brak normalnych sezonów i turniejów na PS4 to jest kuffa skandal!

Turniejow nie ma takze na Xbox One - na szybko pewnie gre robili to wycieli.

Jakich sezonow Ci brakuje ? Przeciez z tego co pamietam, to sezony/kariera wygladala identycznie w FIFA 13/12.

Odnośnik do komentarza

Ja już opchnąłem ten badziew. Bokiem mi już wychodzi granie co roku niemal w to samo, zanim zdążę porządnie wejść w grę, już wychodzi następna edycja. Licho. Gdybym tylko siedział w sportowych i tylko w piłce to miałoby jakiś sens. Szkoda cennego czasu. A 189zł piechotą nie chodzi. 

 

Ja też miałem w tym roku kryzys z Fifą (strasznie się wqrwiałem w sezonach) i postanowiłem zrobić ponad pół roku przerwy, czyli kupię PS4 gdzieś w marcu i czekam na Fifę15 (pewnie wrzesień), która mam nadzieję zgniecie mi jaja i wrócę do wirtualnej piły.

Odnośnik do komentarza

 

Brak normalnych sezonów i turniejów na PS4 to jest kuffa skandal!

Turniejow nie ma takze na Xbox One - na szybko pewnie gre robili to wycieli.

Jakich sezonow Ci brakuje ? Przeciez z tego co pamietam, to sezony/kariera wygladala identycznie w FIFA 13/12.

 

 

Chciałem sobie wybrać swoją drużynę i pograć w ligę offline, albo ustawić turniej wrzucając 16 drużyn. Z tego co widzę wszystko się opiera na online. 

Odnośnik do komentarza

Gra w tryb kariery to jest czysty masochizm. AI w sposób absurdalny oszukuje na najwyższych poziomach. Kolejny rok z rzedu wytrzymuje od premiery do zimy i juz nie daje rady. Fan z gry jest fajny, ale co z tego skoro AI stwierdzi ze mam zbyt wysokie miejsce w tabeli, to już mam pewność że nie wygram następnego meczu. 

Odnośnik do komentarza

problem z AI jest w praktycznie kazdej czesci pesa i fify od czasow generacji ps3/x360. W dawnych czasach AI rywali bylo mniej chamskie i bardziej sprawiedliwe, niestety czesto zbyt malo kreatywne przez co po czasie nawet na najwyzszych poziomach trudnosci ogrywalo sie go jak dziecko.

 

teraz jak widac tworcy dalej nie potrafia zaprogramowac wymagajacego ai i stosuja najbardziej chamskie sztuczki typu to co opisales. W pes2013 np na wyzszych poziomach trudnosci kazdy rzut wolny AI oznaczal bramke itp, przykladow mozna mnozyc

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...