Skocz do zawartości

FIFA 14


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie też dzięki Bogu Fifa chodzi jak burza i na 20 meczy online zero problemów.

 

Jedynie co mnie ostatnio denerwuje to fakt, że trafiam gości, co oglądają wszystkie powtórki bez przewijania :confused:

 

I dlatego tez masz ogladac powtorki bez przewijania, Ja zazwyczaj odpuszczam se, ale zauwazylem ze to dobra taktyka, czlowiek sie bardziej wkurza i potem wiecej bledow popelnia bo chce sie odegrac

Odnośnik do komentarza

Mozesz zrobic test polaczenia sieciowego (w menu ps4) i powiedziec co masz napisane przy opcji NAT? Bo u mnie jest niedostepne 

Jak to niedostepne ? Zeby dobrze gry sieciowe dzialaly powinienes miec NAT 2, NAT 1 - gdy konsola jest podlaczona bezposrednio do modemu.

MI sezony nadal dzialaja, online tak samo, ale dawno nie sprawdzalem gry z przyjaciolmi, czy nie lapie zwiech.

 

nie wiem, albo mam mega farta albo (pipi) wie co ale ta fifa u mnie chodzi idealnie.

 

w BFie czasami wyrzuca mnie do dasha, ale fifa chodzi igła. jedynie czasami mam błąd ze składami

Masz farta, albo siec providera jest idealnie skonfigurowana - tak samo czesc ludzi ma problemy z PSN czasami (wolne odswiezanie profilu, bledy przy wchodzeniu w trofea itp) a innym bangla bez zarzutu.

 

 

 

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

 

Jak to niedostepne ? Zeby dobrze gry sieciowe dzialaly powinienes miec NAT 2, NAT 1 - gdy konsola jest podlaczona bezposrednio do modemu.

MI sezony nadal dzialaja, online tak samo, ale dawno nie sprawdzalem gry z przyjaciolmi, czy nie lapie zwiech.

 

No wlasnie troche mnie dziwi ten moj typ NAT, bo otwieralem porty i ustawilem stale ip na PS4, wiec teoretycznie wszystko powinno byc w porzadku. Na PS360 po otwarciu portow wszystko bylo ok.

Odnośnik do komentarza

Skad te nety macie?

 

Fifa jak online to tylko klubem Sydney. 2 gwiazdki o git. Lepszymi nie ma co grac od edycji 2010 bo jest chaos a ludzie w 95% graja terminatorami. Czyli frajerstwo. A tak to przynajmniej poznaje druzne, kogo na co stac, a nie jak w 5 gwiazdkowej ekipie gdzie nawet obronca strzela nramki jak chce.

Najlepszy balans w tym temacie byl w Fifa 09 i PES 6. Reszta to kpina. Podobnie jak obecne gry wyscigowe, na start najmocniejsze maszyny.

Odnośnik do komentarza

 

 

Jak to niedostepne ? Zeby dobrze gry sieciowe dzialaly powinienes miec NAT 2, NAT 1 - gdy konsola jest podlaczona bezposrednio do modemu.

MI sezony nadal dzialaja, online tak samo, ale dawno nie sprawdzalem gry z przyjaciolmi, czy nie lapie zwiech.

 

No wlasnie troche mnie dziwi ten moj typ NAT, bo otwieralem porty i ustawilem stale ip na PS4, wiec teoretycznie wszystko powinno byc w porzadku. Na PS360 po otwarciu portow wszystko bylo ok.

 

Adres IP od dostawcy masz publiczny ?

Sprobuj wylaczyc firewall na routerze.

Odnośnik do komentarza

Kończę z czternastką na dobre . Gra się fajnie ale tylko drużynami czterogwiazdkowymi ale ile można grać Southamptonem , Swansea , West Ham czy Norwich . Koksami nie da się grać a nie po to kupiłem tą piłkę żeby oglądać strzały z połowy szalonego Cristiano . Do września 2014 w piłkę już nie pogram .

Odnośnik do komentarza

Kończę z czternastką na dobre . Gra się fajnie ale tylko drużynami czterogwiazdkowymi ale ile można grać Southamptonem , Swansea , West Ham czy Norwich . Koksami nie da się grać a nie po to kupiłem tą piłkę żeby oglądać strzały z połowy szalonego Cristiano . Do września 2014 w piłkę już nie pogram .

jaka platforma ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...