Skocz do zawartości

FIFA 14


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

Na PS4 to zupełnie inna gra. Kto myśli, że to tylko inne pudełko z logiem gry, jest w błędzie. Gra się zacnie. 

 

Gram sezony i zagrałem Juventusem jakieś 15 meczy, po czym wróciłem do standardów czyli Sydney FC z Alexem :) póki jest, będę nim ciorał gdzie gra. Granie 5 gwiazdkowymi zespołami to pomyłka, nadal panuje chaos i głupota - tak jak to w serii Fifa było, od czasów pojawienia się multi. Dlatego więcej przyjemności czerpię z grania słabymi zespołami :)

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj cały dzień gram w czternastke i jeśli ktoś (hi wroner) zastanawia się nad kupnem PS4 dla fify to imo bardzo warto. Z każdym kolejnym meczem gra mi się coraz bardziej podoba. A animacja to kolejny cud świata.

 

e: dzięki chłopaki za wspólną grę. pokazaliscie mi, że jednak nie jestem tak dobry jak mi się wydawało ;]

Edytowane przez Qvstra
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Naprawilem FIFE, wreszcie moge sie w 100% cieszyc z FUT i trybu kariery bez irytujacego wyrzucania do menu konsoli.

 

Gdyby ktos mial taki sam problem i nie mogl sobie poradzic to lapcie poradnik:

 

 

1) Delete FIFA 14 (all saves and updates)

2) Log out of PSN and disable the internet connection
3) Install FIFA 14
4) Start your Career Mode and play the first match
5) Save your Career Mode after the match finished
6) Connect to the internet and log on to PSN
7) Download the update
8) Install the update
9) Continue your Career Mode and you won't encounter the crashing issue after every match

Odnośnik do komentarza

On Your Way

Unlock 15% of the Pro Accomplishments in Pro Clubs

 

 

Wie ktoś może o co chodzi z tym pucharkiem gdzie te 15% trzeba zdobyć ?

 

Musisz grać Zostań Gwiazdą online, mecze rankingowe towarzyskie. W opcjach masz licznik %. Po rozegraniu ok 15-20 meczów powinno wpaść. Na ekranie wyboru pozycji dla zawodników (tuż przed meczem) najlepiej szybko wybierać opcję napastnika lub pomocniko ofensywnego, no i najlepiej strzelać bramki :) trochę to nudne...

Odnośnik do komentarza

różnych nie gram jedną drużyną. Praktycznie nikt mi w 4 lidze nie ma jak strzelić bramki, dopóki nie dochodzi do rzutu rożnego, a nie którzy tylko na to polują z tego co widzę. Do 4 ligi grało się super, tutaj jakieś bzdury a nie mecze się zaczynają. Wejście do 3 ligi przegrałem remisując 1-1, pierwszy korner, pierwszy strzał gościa w 93 minucie :D

Edytowane przez ścierpła mi noga
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...