Skocz do zawartości

FIFA 14


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

wydalem 100k i mam teraz cos takiego: http://www.futhead.com/14/worldcup/squads/12643867/

 

zastanawiam sie nad zmiana olicia na cavaniego dopoki nie dropnie mi jakis lepszy napadzior z europy. no i chyba sprzedam swoj sklad z podstawki, zeby miec coinsy na paczki z wc, bo i tak fifa idzie na sprzedaz po mistrzostwach, a przez najblizszy miesiac bede ogrywal tylko ten dodatek.

 

e: jednak zostawiam olicia, bo wole miec wieksze chemistry, a on nie jest znowu az taki slaby.

Edytowane przez Qvstra
Odnośnik do komentarza

@zajman - nie ma czegoś takiego w fifie, możesz sobie conajwyżej "potagować" trigger runem (L1) kilku piłkarzyków i np wymusić bieg trzech napadziorów jeśli jeszcze nie ruszyli do przodu

 

@orion50 - gratki :) ofc też będę polował na najwieksze strzelby, chociaż teraz najbardziej przydaliby mi się dobrzy obrońcy S-Am a jest ich tak naprawdę garstka która się nadaje (Thiago Silva, Luiz, Dante, Miranda, Godin) bo uwierzcie mi granie w obronie z CB Dede i Garayem to zgroza

 

jest jeszcze jeden fajny myk - podczas samych Mistrzostw Świata po każdym meczu będzie man of the match ze specjalną kartą do zwykłego FUT, ale jego zupgradowane staty przejdą na normalną kartę w FUTWC, licze że Neymar albo ktoś inny z mojego składu będzie miał dobry meczyk na World Cup haha  :thumbsup:

Edytowane przez nero2082
Odnośnik do komentarza

Sergio Ramos wpadł w tym gift packu z 1 kartą :whistling:  (typ jest nie do przejścia, mam ubaw jak widzę jak ludzie sie męczą żeby go minąć) także to nie jest tak że w nich nic nie ma, pewnie losuje randomowo gracza z całej bazy i można trafić każdego

 

BTW. jestem praktycznie pewien, że ruszali coś z gameplayem, bo takich bramek jakie tu padają nie widziałem nigdzie (FUT, Seasons itd), strzelam finesse Di Marią z 35 metrów okno Neuerowi, tak samo mi typy walą okna z nierealnych pozycji, rozumiem gdybym miał jakiegoś bronze bramkarza ale De Gea aż takim dnem nie jest, główek wpada cała masa (Aguero wygrywa główki z czołgami typu Dante...miałem polewke z tego) także jest arcade x5 ale ciągle mam fun bo można pograć dużo ciekawszymi składami niż w normalnym FUT

Odnośnik do komentarza

Dokładnie te gole za pola to jakaś masakra, ogólnie cały gameplay jest troszki z(pipi)any albo moi zawodnicy tacy słabi otworzyłem -/+20 paczek i jedynie Balo wpadł z jako takimi sttatystykami, cała reszta to dno i trzy metry mułu. Problemy mam nawet z przyjeciem piłki :/ Messi czy inny karakan wygrywa głowki z dwoma obrońcami tragedia w ujj ale ogólnie patrząc tryb fajny, coś nowego. Narazie czekam na swoją pierwszą wygraną w MŚ staty W/L dosyć słabe ale się nie poddaje.

Odnośnik do komentarza

najłatwiej było wygrać pierwszego dnia, teraz wsiedli na to janusze grający maksymalnie tanio (kick off glitch+wrzutki i L1+/\ cały mecz? czemu nie) i trzeba umieć się przed tym bronić (szybcy boczni obrońcy i CB z dobrym heading to podstawa), na szczęście zazwyczaj trafiam na ludków co mają dobry przód i słaby tył :) i wykorzystuję to maksymalnie natomiast jeśli grają taniochę to zabieram im piłkę i nabijam 70% possession ze złości, niech się męczą :]

 

sam mecz finałowy to też jest hardcore, możecie być pewni że typ będzie miał zboostowany cały skład tymi jednorazowymi kartami +10 all attributes

 

ale przez dużą stawkę jest też więcej emocji, także fun jest :yes:

Edytowane przez nero2082
Odnośnik do komentarza

Sergio Ramos wpadł w tym gift packu z 1 kartą :whistling:  (typ jest nie do przejścia, mam ubaw jak widzę jak ludzie sie męczą żeby go minąć) także to nie jest tak że w nich nic nie ma, pewnie losuje randomowo gracza z całej bazy i można trafić każdego

 

 

Ja trafiłem przed chwilą takie coś:

 

 

sze4b5.jpg

 

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

a już myślałem że się nie doczekam

 

oatv.jpg

 

wcześniej wpadło kilku niezłych grajków - Hazard, Iniesta, Ozil ale to nie było to, zupgradowany Hazard to nie jest miażdżyciel, Neymar 89 już większy killer ale chciałem największych cyborgów (CR7/Leo/Suarez) no to mam  :yes: zobaczymy czy jest konkretny, będzie się działo bo mój S-Am atak to teraz Neymar-Messi-Aguero-Cuadrado, już zacieram łapki  :sorcerer:

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...