Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Dobiłem do 5 poziomu, zagrałem jeden meczyk pvp i już nie mam siły, za dużo się pracuje i nie ma się siły na gierki. Ale jest bardzo dobrze, podoba mi się, że podczas zwiedzania natrafiamy na innych graczy i to strasznie przyciąga, ma się wrażenie, że faktycznie jesteśmy w jakiejś grze MMO. Ehh, znowu sobie człowiek smaka narobi, potem wyłączą serwery i znowu oczekiwanie ;(

Odnośnik do komentarza

 

heh zainstalowałem bete ale kobieta chciała serial oglądać to obejrzałem po czym myślę że pogram a ta że nie może spać bo się jej obraz świeci . Nie ma bata jutro przenoszę ps4 do mojej pracowni i podłączam do monitorka :P

 

Dobranoc i do zobaczenia jutro w grze

Masz w sypialni nadkonsole?
Nie ale szklane drzwi między salonem i tv a sypialnią.

 

Kij z tym ważne ze dzis po 19 sobie pogram:)

Odnośnik do komentarza

Nie bijcie mnie, ale to nie dla mnie. Pogralem 10 minut, i koniec. Kupilem next-gen'a, zeby grac w szpile, ktore wykorzystuja power konsoli. A tu przy pierwszym kontakcie ze szpilem dostalem mlotkiem po glowie, na lekkie otrzezwienie. Destiny w ogole nie powinno wyjsc na Ps4- ta gra jest jest do bolu archaiczna, pod wzgledem gameplay'owym (mechanika zywcem wyciagnieta z HALO) i wizualnym. Myslalem, ze gram na PS3 ( no ale w koncu to cross-platformowa gra, co tu sie dziwic) Co jest fajne w tej grze? Cust-scenki i arty podczas loadingow.... PS.To ma byc Killer!... To jakas po(pipi)ka jest! :)

Killzone jest ładniejszy....BF4 w zasadzie też... wielokrotnie ładniejsze tekstury itp... Destiny wygląda bardzo dobrze ale tylko momentami prawdziwie nextgenowo...tekstury samochodów z samego początku bety to PS3 w FHD ;) Ale design, klimat, widoki....historia jej tło... no jeśli ktoś lubi klimat Sci -fi wsiąknie na Amen....Generalnie gra wg mnie będzie świetna ale nie jest to najlepszy z dostępnych pokaz możliwości nextgen...ale żeby uznać tą grę za crapa to sorry ale tanie szukanie sensacji ;) Może nie wpasować w gust ale gównem to ta gra na pewno nie jest :) Mesjaszem też nie ;) No chyba że w całości świat gry i graczy naprawdę fantastycznie się zmiksuje..pożyjemy zobaczymy :) Demons Souls i Dark Souls bez inwazji byłoby kolejnym rpgiem...Destiny bez zacięcia MMO być może byłoby kolejnym FPS-em...Pierwsza seria jest już kultowa , Destiny ma szansę takową się stać :) I oby tak było :)

Odnośnik do komentarza

Can I transfer my progress in the beta to the final game?

That's still undecided - Bungie seems to be torn between having everyone on a level playing field when the game comes out and rewarding those putting time into the beta. Hopefully we'll have a definitive answer sooner rather than later.

czyli jak narazie to nie.

 

@Soban - DMG broni ponoć jest skalowany, wybierasz sobie tylko typ broni w PvP a dmg każdy ma ten sam (ktoś tak pisał przy ALPHIE)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Can I transfer my progress in the beta to the final game?

That's still undecided - Bungie seems to be torn between having everyone on a level playing field when the game comes out and rewarding those putting time into the beta. Hopefully we'll have a definitive answer sooner rather than later.

czyli jak narazie to nie.

@Soban - DMG broni ponoć jest skalowany, wybierasz sobie tylko typ broni w PvP a dmg każdy ma ten sam (ktoś tak pisał przy ALPHIE)

Szkoda ze się jeszcze nie zdecydowali bo nie wiem czy tworzyć postać na od się czy się przyłożyć.
Odnośnik do komentarza

 

@Soban - DMG broni ponoć jest skalowany, wybierasz sobie tylko typ broni w PvP a dmg każdy ma ten sam (ktoś tak pisał przy ALPHIE)

 

Dokładnie tak jest, jedyne co można rozbudować w pvp to umiejętności postaci, np. rzut nożem hunterem, czy wyższe skoki.

 

Wczoraj siedziałem od jakieś 22 do 3. W tym czasie zagrałem tylko jeden mecz w pvp, a reszte czasu spędziłem w story, biegając ze znajomymi po old russia. Jaki to jest pożeracz czasu, to głowa mała, jedyny minus, to tylko 8lv możliwy do wbicia w becie. Dziś trzeba zrobić jakieś zapasy w postaci picia i przekąsek i kolejny maraton smile.png

Odnośnik do komentarza

Co do problemów z PSN na początku bety, to jestem w szoku, że po tyle latach i premier, ciągle mało kto jest przygotowany na tłum ludzi. World of Warcraft jeszcze zrozumiem, to był ewenement i chyba nikt nie spodziewał się tylu graczy. Pomimo tego, że sporo płaciło się za możliwość grania, to przez długi czas gra użerała się z lagami, kolejkami i wyrzucaniem z gry. Sam start diablo 3 także był trochę upierdliwy.

 

Mogli zrobić to lepiej, w poniedziałek dać kody USA,niech ściągają, w środę Europa itp. A tak, wszyscy się rzucili i serwery padły, szok i niedowierzanie :sorcerer:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...