Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Piękny design, wspaniałe widoki, zjawiskowa muzyka no i po raz kolejny utwierdzam się w tym, że nie lubię fps pif-paf a tym bardziej sieciowych. Dla mnie bardzo słabo ale pewnie dla osób co lubią takie granie to dobry szpil.

A no i piękne intro. Tak czytam opinie ludzi to widzę, że nawet fanom gatunku średnio się widzi.

 

Yeti tak ostro gra? Ciekaw jestem jego opinii.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Mnie beta do siebie przekonala. Nie moge sie doczekac premiery we wrzesniu. Przy becie siedze juz mase godzin a co to dopiero bedzie przy pelnej wersji. Podoba mi sie, ze w "cytadeli" mozna przyjmowac dodatkowe zadania jakie mozemy wykonywac w trakcie misji czy na multi. Nie jest to zazwyczaj nic skomplikowanego ale dodaje grze "nowej" zawartosci. Grafika mi odpowiada, niektore widoki sa warte zatrzymania sie dla samego podziwiania. Dwa razy udalo mi sie trafic na public eventy i gra sie przyjemnie. Multi sprawdzilem przez chwile i musze powiedziec, ze jestem zdecydowanie na tak. Feeling strzelania jest odpowiedni, nie ma mozliwosci zapierdalania jak z motorkiem w (pipi)e jak to jest w BF'ach. Czuje. ze we wrzesniu wsiakne na dluuuuugie godziny. Wracam bawic sie z beta.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Czy na ps4 balans teamow tez jest tak (pipi)owy? Naprawde zniecheca mnie do tej gry notoryczny w(pipi) jaki dostaje. Dzis zagralem 6 meczy wygralem 1 a wszystkie przegrane to min.3k roznicy w pkt. Ratio tez u nas najlepszy koles ratio 1.1 u przeciwnika +3. U nich 4 na 6 ratio na + u nas 2 na 6.

Odnośnik do komentarza

Na PS4 nie zauważyłem problemu z balansem , co do ratio w to trzeba sobie wyrobić inny styl gry niż w bf / killzone w czwartek ledwo dobijałem do ratio 1.0 przy graniu pod misje dziś było już po kolei 3.0 , 4.0 i 2,7 kwestia wyrobienia .

 

PS. Jak oceniasz wersje ps3 ? Animacja itd. Nie wiem czy znajomym polecac

Edytowane przez Pazdziochu
Odnośnik do komentarza

Czy na ps4 balans teamow tez jest tak (pipi)owy? Naprawde zniecheca mnie do tej gry notoryczny w(pipi) jaki dostaje. Dzis zagralem 6 meczy wygralem 1 a wszystkie przegrane to min.3k roznicy w pkt. Ratio tez u nas najlepszy koles ratio 1.1 u przeciwnika +3. U nich 4 na 6 ratio na + u nas 2 na 6.

Zdecydowanie częściej bywają takie mecze niż miało to miejsce w Alphie. Z resztą, ze dwie strony wcześniej, Bansai wkleił taki wynik spotkania w którym było, jak mnie pamięć nie myli, ze 20 000 do 7 000. Chociaż czasem mnie to potrafi zirytować, wyrównane spotkania również się zdarzają (przedostatni mecz przegraliśmy dokładnie 20 punktami).
Odnośnik do komentarza

Ja dalej nie ogarniam tej gry. Widocznie muszę mieć jakieś małe statsy pancerza, bo kolesie w wyrównanych pojedynkach mnie gnoją zbyt często.

 

 

EDIT: Spróbuje jeszcze kilka shotów w klate, jeden w łeb. Jak koleś ma tarcze to heady chyba nie działają z tego co zauważyłem. Tak czy siak moja postać ma jakby za mało tarczy.

Edytowane przez Drantzell
Odnośnik do komentarza

Jakis dziwny blad byl, nie widzialem zadnych prosb o dodanie. Juz wszystkich zaakceptowalem.

 

 

Co do PvP, statystyki klasy nie licza sie w Crucible, kompletnie nic sie nie liczy, jedyne roznice to skille pod L1+R1 na klasach postaci, tyle. Dzisiaj o 23:00 bedzie ten Iron Banner i tam kazda statystyka bedzie przeniesiona do tego eventu pvp.

 

Bedzie on trwal tylko 2 godziny, wiec jak ktos jest ciekaw niech lepiej zaplanuje sobie wolna chwile po 23:00 :).

Odnośnik do komentarza

Pierwsze wrażenia bardzo OK. Na razie gram tylko w story, minusem dla mnie jest słabe obudowanie fabularne, ale poza tym wszystko na plusie: wbijająca w klimat muzyka, dźwięki (!), psionika (gram warlockiem)... no i event, na który kilka godzin temu się nadziałem, obrona jakiegoś próbnika z zupełnie przypadkowym gościem była znakomita :) Jestem na tak.

Odnośnik do komentarza

 

 

Ja dalej nie ogarniam tej gry. Widocznie muszę mieć jakieś małe statsy pancerza, bo kolesie w wyrównanych pojedynkach mnie gnoją zbyt często.

 

 

EDIT: Spróbuje jeszcze kilka shotów w klate, jeden w łeb. Jak koleś ma tarcze to heady chyba nie działają z tego co zauważyłem. Tak czy siak moja postać ma jakby za mało tarczy.

Ja jak włączyłem pvp niczego specjalnego na sobie nie miałem, ot zwykle rzeczy, ze słabą obroną i spokojnie dawałem radę w pvp.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Szkoda ze to pora dla hamburgerow :-( ja się będę udzielał towarzysko hehe niech ktoś nagra coś to sobie obejrzę później

No właśnie ten Iron Banner Event uświadamia mi, że nie zawsze będę miał czas zagrać o konkretnej porze, w określonym dniu. I choć wiedziałem, że ten tytuł będzie miał elementy MMO, teraz zaczynam się zastanawiać, czy nie lepiej zrezygnować z zamówienia przedpremierowego. Nie mam specjalnie zamiaru dostosowywać się wolnym czasem do gry a inaczej całej zawartości Destiny nie uświadczę. Tej cechy MMO nie lubię.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...