Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

dopiero dziś znalazłem czas na multi, bo single jest nudny, wyłączyłem po 15min

ale jak w becie odpalić multi ?

znalazłem tylko opcje stworzenia gry i zaproszenia ludzi z friends list, nie da sie autoatycznie dołączyć do założonej przez kogoś gry?

 

ps+ oczywiście mam

 

edit:  ojaa, ok dzieki

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

dopiero dziś znalazłem czas na multi, bo single jest nudny, wyłączyłem po 15min

ale jak w becie odpalić multi ?

znalazłem tylko opcje stworzenia gry i zaproszenia ludzi z friends list, nie da sie autoatycznie dołączyć do założonej przez kogoś gry?

 

ps+ oczywiście mam

Musisz ukończyć którąś z misji w singlu :P

Odnośnik do komentarza

Biedny easye, grać nie potrafi i z dwoma fumflami na normalu w Destiny ma problemy :P Nie trzeba było grać na normalu w Halo, to może byś się czegoś nauczył.

 

I jeszcze czytać nie potrafi, gry z z mojego gamercarda "Completed the Main Campaign on Hard difficulty or above." "Completed the Campaign on Heroic difficulty.", "Ukończono wszystkie akty kampanii na poziomie hardkora.", "Complete Campaign - Hard", "Ukończono kampanię na poziomie co najmniej Hardkor", "Ukończono kampanię na heroicznym lub wyższym poziomie trudności." itd.

Po pierwsze nie gralismy na normalu, po 2gie w przeciwienstwie do Ciebie kazde HALO konczylem na Legendarnym poziomie trudnosci, bo jak sam niedawno twierdziles, "to odroznia mezczyzn od kobiet", wiec STFU ze swoim ocenianim kto jak gra.

Lepsze 130 w bf które nic nie wnoszą?

To zes porownal... no zdecydowanie lepsze 130 z Bordelandsow chocby, ktore zmienialy wiele.

 

filmik

 

toż to dosłownie press A to awesome. Może i uczucie fajne ale przejmowanie punktów kontrolnych w zasadzie ogranicza się do takiego pjerdolnięcia i nie ma przed tym obrony ani kontry. Na dodatek z każdego trupa zabitego w ten sposób wypadają orby, które mogą zbierać koledzy z drużyny i sami napełniać pasek zdolności. Jak to jest balans to ja nawet nie.

Filmik nie dziala - ile razy w ciagu 1 meczu zdarza Ci sie taka akcja ? Orby z Twojego zabojstwa moze podnosic kazdy ? Cala ekipa musisz sie ladowac do przejmowanego punktu ? Wiadomo w ogole jak ten pasek bedzie sie nabijal w team deatchmatch ? Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

filmik

 

toż to dosłownie press A to awesome. Może i uczucie fajne ale przejmowanie punktów kontrolnych w zasadzie ogranicza się do takiego pjerdolnięcia i nie ma przed tym obrony ani kontry. Na dodatek z każdego trupa zabitego w ten sposób wypadają orby, które mogą zbierać koledzy z drużyny i sami napełniać pasek zdolności. Jak to jest balans to ja nawet nie.

 

Jak dla mnie to jest zbalansowane. Jeśli 4 kolesi wchodzi w jedno miejsce to podejmują pewne ryzyko. Albo przejmą szybko punkt, albo zostaną zmieceni, jeśli wpadnie koleś z superem, albo rakietnicą. Nikt im nie kazał czaić się w jednym miejscu na małej przestrzeni.

 

Co do superów i amunicji. Te pierwsze ładują się raczej rzadko. Nie powiedział bym, żeby każdy do siebie superami walił. Tak czy siak zabijanie taką kulką jest mega satysfakcjonujące. Jeśli chodzi o amunicje (że niby każdy ma rakietnice od początku gry), to bzdury na kiju. Owszem, zaczynamy z rakietnicą, ale amunicja do niej pojawia się 1-2 razy na grę. To dokładnie tak jakby ktoś zaczął bez rakietnicy i znalazł ją w jakimś miejscu na mapie. Biegamy z 2 broniami.

 

Jeśli chodzi o rozgrywkę i jej balans nie widzę dużej różnicy niż w Halo. Supery nie różnią się dla mnie specjalnie od sytuacji, w których dostawało się mieczem, albo młotem w łeb (młotem też można było ściągnąć kilku gości siedzących w 1 miejscu). Stworzyli sobie nowe IP, z mechaniką ala Halo i mają do tego prawo. W końcu to Twórcy Halo. Poza tym mam wrażenie, że kolesie mają uszy i oczy otwarte na community. Jeśli będzie coś do poprawki to to poprawią. W końcu to Bungie ;]

Odnośnik do komentarza

Dokładnie. Poza tym jak można narzekać na coś do czego ma się taki sam dostęp jak inni. Po to jest to wszystko żeby z tego korzystać. Nikt nie każe nikomu grać na sile.

 

Przegrałem na te chwile blisko 20h i jestem mega zaskoczony. Zupełnie inna bajka niż BF, który jest w moim osobistym rankingu na pierwszym miejscu. Jak do tej pory jestem na tak i myślę że wezmę na premierę.

Edytowane przez gums19964
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...