Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem leszczem, ale co do superów to moim zdaniem nie wpadają wcale tak rzadko. Jeżeli idzie mi w miarę mecz, to 3-4 razy (a co dopiero taki kolega wyżej), a to już jest ok. 6 bonusowych fragów (z kulką to i więcej, ja gram klasa z pistolecikiem).

Odnośnik do komentarza

No nie mogę się zmusić do kontynuowania tej gry. Pograłem w tamten weekend troszkę dobiłem do 5 lvl i wczoraj znowu chciałem przysiąść ale ta gra mnie nudzi. Borderlands 2 , halo 4 czy wildstar miażdżą tą kiepską hybrydę gatunkową. Jeżeli wstępne opinie o evolve się potwierdzą to wybieram tą grę do partyjek w multi. A poza tym za dużo hitów wychodz aby 200 zł marnować na średniaki.

 

Dzięki Szczurek za kod. Dzięki tobie nie zmarnuje kasy bo hajp spadł mi do - 100

Odnośnik do komentarza

Nie powiem zdarzają się spadki animacji w BFie a czasami coś naprawdę chrupnie raz na kilka meczy i praktycznie freez co nie zmienia faktu że jest płynniej niż w Destiny. Nie lubię 30 klatek w takich grach jak FPSy bo celowanie jest dla mnie zbyt ociężałe. W Bioshock Infinite próbowałem grać w stałych 30 ale nie potrafię tak grać, czuję się jakby moja postać była upośledzona. Po przełączeniu pomimo że dawało się czasami odczuć spadek animacji grało się o niebo lepiej. 

Odnośnik do komentarza

Jak po Alphie byłem zadowolony, tak teraz te elementy MMO, które są bardziej uwypuklone przez chociażby The Iron Banner, sprawiły, że uświadomiłem sobie, że nie jest do gra dla mnie. Na Becie kończę przygodę z Destiny, chociaż lubię sci-fi, podoba mi się grafika i udźwiękowienie oraz to uczucie kiedy wchodzi headshot. Te wszystkie eventy, będą wymagały ode mnie wolnego czasu, czego zagwarantować nie mogę. Nie kupię gry za 100% by potem zobaczyć 80% zawartości podstawki (bo już nie mówię o nadchodzących DLC). Pewnie zrobię błąd, ale anuluję zamówienie. Przynajmniej tak w tym momencie myślę a do premiery jeszcze daleko... Najgorzej, że Tom Clancy’s The Division też ma mieć coś z MMO a na tą grę również czekam.

Odnośnik do komentarza

Godzinkę pograłem i jestem zawiedziony, po tym jak się napalał Yeti oczekiwałem zdecydowanie lepszej gierki. W singlu można się pobawić, ale wieje nudą, a multi to dla mnie tragedia jest. Laserki blasterki w kiepskiej oprawie, bez jakichkolwiek zniszczeń otoczenia, płakałem ze smutku jak grałem. Na jesień kupię jedynie The Crew, Driveclub albo GTA V. Destiny ogram jak będzie po pięć dyszek albo jak do plusa trafi

Odnośnik do komentarza

Ja właśnie skończyłem seans od 13 do 18 :) Graliśmy tylko PvP i jeden Strike. Najlepsze fps multi na konsolach Sony od czasu pierwszej części Resistance. Miód, skill, miód, skill i skill. Z każdego fraga mam mega satysfakcje, a jak padnę to wiem, że byłem po prostu słabszy. Zero kampersta, bo mapy są tak skonstruowane, a nie inaczej. Gram Scoutem, czyli odpowiednikiem DMRa z Halo, genialna broń, jeden headshot i trzy strzały w tułów. Czasami jeszcze biegam z Pulse (odpowiednik BR), ale znacznie rzadziej. Snajperka, niemal taka sama jak w Halo, świetnie się sadzi heady, ale powinni nieco jej obniżyć auto aim. Grając przypominają mi się czasy Halo2/3 mega zabawa i miodność. Fajnie skonstruowany i bardzo ważny jest radar, nie ma kropek, czyli przeciwników, a jedynie pokazuje kierunek z którego nadchodzi wróg.

 

PS. Ins, czemu nie przyjmujesz zaproszenia do party?
PS2. Dziś koło 20 start kolejnego maratonu, nocka zejdzie :)

BUNGIE <3

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...