Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

no to w ogole premiera zapowiada sie super! Pewnie day one problemy z serwerami, zrywanie polaczenia, wracanie do menu glownego, niech dodatkowo konserwacje PSNU zrobia i bedzie mega   :teehee: !

W przypadku PSN to nigdy nic nie wiadomo... zawsze moze pasc... wiadomo natomiast, ze po stronie Acti/Bungie powinno byc ok. No i o XLive tez sie nie martwie.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

ze względu na dość długi urlop w tym roku nie miałem okazji zagrania w betę, ale to co tutaj piszecie, mnie martwi. Po Alphie byłem zdecydowany na preorder, podobnie jak wielu z Was. Z tego co jednak widzę, po becie wrażenia i hype osłabły, mniej w Waszych wypowiedziach optymizmu, mniej radości i okazuje się, że Destiny może nie być tym, czym miało być w od początku. 

 

Kupię pewnie dla historii, uniwersum, klimatu i pogrania w coopie, jednak bije z tego tematu raczej pesymizm. Bansai weź skrobnij final wrażenia po becie bo Ty też byłeś ostro napalony, więc ciekaw jestem Twoich spostrzeżeń. 

Odnośnik do komentarza

Pewnie tez kupie przy premierze, ale niestety Hype spadl znacznie - moglem przelknac maksymalny level w pare godzin, malo zroznicowane pukawki, bo liczylem na ogromny swiat, swietne misje fabularne i ciagle zmieniajace sie lokacje, a finalnie okazuje sie ze najprawdopodobniej dostane zadaniowy singiel z 4 miejscowkami...

Odnośnik do komentarza

ze względu na dość długi urlop w tym roku nie miałem okazji zagrania w betę, ale to co tutaj piszecie, mnie martwi. Po Alphie byłem zdecydowany na preorder, podobnie jak wielu z Was. Z tego co jednak widzę, po becie wrażenia i hype osłabły, mniej w Waszych wypowiedziach optymizmu, mniej radości i okazuje się, że Destiny może nie być tym, czym miało być w od początku. 

 

Kupię pewnie dla historii, uniwersum, klimatu i pogrania w coopie, jednak bije z tego tematu raczej pesymizm. Bansai weź skrobnij final wrażenia po becie bo Ty też byłeś ostro napalony, więc ciekaw jestem Twoich spostrzeżeń.

Tuta bardziej chodzi o to, że po BECIE większość ludzi ma za(pipi)iste odczucia. Gra się świetnie. Problem w tym, że wydawało się nam, że dostaniemy z 8-10 razy tyle (dużo różnych planet, dużo misji, instancji itp). Okazuje się, że to co ograliśmy zostanie jedynie pomnożone przez 4. Czyli Old Russia i 3 podobne lokacje (ja ze Styku zwiedziłem po części księżyć, więc my dostaniemy 2 lokacje, których nie widzieliśmy wcześniej). Gameplay jest imo rewelacyjny (im bardziej się ogrywasz, tym bardziej doceniasz), tylko contentu dostaniemy tyle co kot napłakał. Old Russia była rajcująca, ale przechodziło się ją w miarę szybko (przejechałem mapkę na skuterku do okoł przeciskając się przez moby z 20 lvl, więc dodatkowo dostaniemy do Old Russi średnią jaskinie i jakąś lokacje za kanionem).

 

Jeśli ktoś lubił multiplayer w Halo, to dla samego PvP można brać.

Edytowane przez Drantzell
Odnośnik do komentarza

Jest, pod wieloma względami. Feeling strzelania jest bardzo podobny, snajperka zachowuje się identycznie, dynamika na tym samym poziomie, wystarczy poczytać opinie graczy czy serwisów, Halo w innych szatach.
 

Ponad 4,6 mln osób sprawdziło betę Destiny

 

Activision ogłosiło, że ponad 4,6 mln osób sprawdziło wersję beta strzelanki Destiny - dokładnie 4638937 graczy.

Testy zakończyły się w niedzielę. Wystartowały 17 lipca na konsolach PlayStation 3 i PS4 dla osób składających zamówienia przedpremierowe. Następnie zaproszono posiadaczy preorderów na Xbox One i X360, a później wszystkich zainteresowanych.

Wydawca dodaje, że tym samym pobito rekordy pod względem zainteresowania testami beta dla nowej marki na konsolach oraz pod względem liczby testujących na obecnej generacji.

„Zorganizowanie bety takich rozmiarów to wielkie osiągnięcie, więc jesteśmy podekscytowani fenomenalną odpowiedzią. Ale beta to tylko początek. Odliczamy już do premiery, zaplanowanej na 9 września” - komentuje Eric Hirshberg, szef Activision Publishing.

Nowy projekt studia Bungie, twórców między innymi serii Halo, ukaże się na konsole PlayStation oraz Xboksy. Destiny łączy elementy gry sieciowej typu MMO z kampanią fabularną dla jednego gracza i kooperację.

„Przekroczyliśmy nasze cele, a zebrane opinie są nieocenione” - dodaje Pete Parsons z Bungie. „Dziękujemy całej społeczności. W następnych tygodniach będziemy ciężko pracować, by spełnić oczekiwania w dniu premiery.”

http://www.eurogamer.pl/articles/2014-07-30-ponad-4-6-mln-osob-sprawdzilo-bete-destiny

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Detektywi mają cos dla siebie:

 

It's time to end all this silly conflict about the games size, and disappointment due to being "over-hyped" that's been going around.

 

I will explain to you why using sources gathered throughout the beta off and on the forums.

 

Game Size:

 

This http://www.twitch.tv/2old2play/b/551599375 at about 1:49:40 the question: Are there only one explorable areas per planet/moon. During this they are in an crucible match so the guy asking it messes it up a bit(can you blame him?).

 

DeeJ understands what he is asking and corrects him by stating the worlds(destinations) that we can go to. But some have stated that it means only one zone per destination, but that is up to speculation.

 

This http://destinydb.info/ has been used to support this topic as well, but it was recently updated to say it's all speculation and is subject to change. Also supported by this post made by the creator of the site http://www.reddit.com/r/DestinyTheGame/comments/2bw74e/please_remain_calm_destiny_has_32_story_missions/ it's still speculation.

 

Even further evidence we have been mistaken is by this post(which may or may not be from urk) http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=862762

 

After reading that post please note that he stated the moon was the smallest location in the game.

Now this all may or may not change in the coming weeks but I can say this, Bungie isn't stupid they knew someone was going to data-mine so they would have put limited information to further hype and hide the full game. But this is merely more speculation.

 

Maps:

 

I know that at one point Bungie stated that the PvP maps were based off of locations you could actually visit in the game.

 

As well as the many locations we came to see through concept art and in game footage like here

around 1:27 here you'll see what looks to be Old Chicago.

 

At 2:20 this looks to be a city on Venus. And 2:21 Look familiar? You'd be right if you said that's Shores of Time, but wait there's enemies there hmmm. 2:44 don't know where that is but it sure isn't like the other areas.

 

3:51 hey look Venus, that's quite a bit of missions. 4:56 that sure looks a lot like Shores doesn't it?

 

I hope this changes your speculations on the so called "small game with few maps to play on".

 

Disappointment/Over-Hype:

 

Quite frankly the game is as I expected. Why? because I used the information at hand and from there formed expectations, and they were met when I played the beta. Bungie is doing their job.

They are excited to get this game to us so they showed us all we need to know to decide. OK, yes they at one point said "you can go anywhere you see." But that was at last years E3 a lot can and will change in that time frame.

Is it a limitation of the last gen hardware? Most likely, but only because Bungie knows as well as I do that not everyone is going to buy something that is so new just for one game. Of course I will buy next gen by time the Destiny sequel is released. Wait you mean it's not a ten year game?

 

Obviously, it not being an MMO and it being the fact that continuing a story in one is hard without at some point overwriting the original story. Note World of Warcraft: Cataclysm. The whole vanilla world redone no longer there for new and old players to experience. Also to note here http://www.twitch.tv/2old2play/b/551599375 at 1:30:00-1:31:50 for more on this.

 

Anyway, Bungie didn't "over-hype" the game. Please look at Spore and Diablo III those were over-hyped. In the end again they gave us all we needed to decide if this game is for us or not. So please if you are disappointed because of the beta blame yourself and give the full release a try.

 

Beta Carry Over:

 

This has also been asked about a lot but suffice to say it's up in the air. Bungie themselves do not know if it will be possible Why? DeeJ stated that the team doesn't know yet if it is possible. If you go to 1:33:54 of http://www.twitch.tv/2old2play/b/551599375 you'll get your answer on another round of editions. 1:36:00 for final info on trading.

 

That's all I have for know so I hope you get something out of this, thanks for reading.

 

Now here's a desert buffet please enjoy it if you read this post :)

Comment Start Related Topic Ign

Troche prawdy w tym jest. Podsumowując artykuł powyżej mam nadzieje ze to prawda, ze bungie chce powolutku maksyma

zimować hype i w sierpniu np ogłosić ze np na ziemi bedzie te stare Chicago itp. Mam nadzieje ze tak bo teraz widza ze jest bedzie 4 lokacje to ludzie sie wkurza. Ja i tak kupie gre nawet dla 4 światów i świetnego multi. Z Drantzell bawiłem sie swietnie a gra napewno bedzie dłużej w konsoli niż np świetny infamouse ...dlatego tez nie żałuje kasy nawet dla 4 światów. Dodatkowo biorę wersje limitowana z sezon passem bo zawsze pare złotych mniej wyjdzie niż kupować oddzielnie dodatki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...