Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

PvP będzie polagowane na 100% , cudów po becie nie ma co sie spodziewać

Na premierę zawsze będą lagi aczkolwiek żeby zagrać PvP trzeba mieć postać na 5 lvl z tego co wyczytałem. Więc wszyscy napewno się nie rzucą od razu. Jakby ktoś słyszał o dostępności gry w dniu dzisiejszym to bardzo bym prosił o info.

Odnośnik do komentarza

 

Dzisiaj dorwie się już w sklepach?

Tak - dzisiaj maja byc dostawy.

 

No właśnie nie wiadomo. Widziałem info w sklepie, że wysyłki robią 08.09 ale odbiór osobisty dopiero 09.09. Może być tak jak z GTA, że nie wydadzą wcześniej mimo, że już mają. Jak skończę robotę to się przejdę po okolicznych sklepach i zobaczę jak jest.

Odnośnik do komentarza

 

PvP będzie polagowane na 100% , cudów po becie nie ma co sie spodziewać

Na premierę zawsze będą lagi aczkolwiek żeby zagrać PvP trzeba mieć postać na 5 lvl z tego co wyczytałem. Więc wszyscy napewno się nie rzucą od razu. Jakby ktoś słyszał o dostępności gry w dniu dzisiejszym to bardzo bym prosił o info.

 

Beta lagowała nawet po tygodniu , netcode jest zepsuty tego nie naprawią . nieśmiertelni goście padanie po sekundzie itd. . Generalnie przy pvp bawiłem się dobrze ale klanówki na wstępie mozna sobie darować. Edytowane przez Pazdziochu
Odnośnik do komentarza

SERWERY DESTINY WŁAŚNIE ZOSTAŁY WŁĄCZONE !!! DO BOJU ŻOŁNIERZE GALAKTYKI 

Jak ktoś z forum będzie dzisiaj grał to niech napisze czy jest w grze ta broń z rozwalonym celownikiem(ten M4 z ruską nazwą), którą ghost znajdywał nam jako pierwszą. Jakoś tak klimatycznie mi się tym strzelało.

 

Pewnie w dużych miastach jak Katowice będą desperaci, który pójdą do Tezko o 00:00 aby kupić te dwa egzemplarze (raczej więcej nie będzie) - także jutro nawet nie ma po co tam zagladać

Też tak uważam. Jak kto ma znajomych pracujących tam to może popytać czy dostali. W każdym innym przypadku szanse są równe zeru.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...