Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Srednia ocen graczy na metacritic dla wersji na ps4 wynosi 4,8/10 z ponad 140 opinii. Wszyscy zarzucaja grze malo contentu i nude.

Wiedzialem, ze tak bedzie, inaczej bungie rozeslaloby gre do recenzji sporo wczesniej. Cala kasa poszla w marketing.

 

Mam nadzieję, że nie jest to poważny post...

Odnośnik do komentarza

 

Srednia ocen graczy na metacritic dla wersji na ps4 wynosi 4,8/10 z ponad 140 opinii. Wszyscy zarzucaja grze malo contentu i nude.

Wiedzialem, ze tak bedzie, inaczej bungie rozeslaloby gre do recenzji sporo wczesniej. Cala kasa poszla w marketing.

Mam nadzieję, że nie jest to poważny post...

Na pozostałych platformach podobne oceny. Możliwe, że to tylko narzekania januszy, którzy już za czasów Halo marudzili na blasterki i krasnali. Halo też było monotonne w pewnym sensie.

Odnośnik do komentarza

No wzialem srednia ocen wersji, ktora miala byc najlepsza z tego co mowilo sony, nie chodzilo mi przeciez, ze na ps4 gracze oceniaja slabo, a na reszcie jest ok.

 

Wiem, ze to jeszcze nie jest pewna opinia, po prostu uwazam, ze jak ktos jeszcze nie kupil to warto sie wstrzymac i zobaczyc jak sytuacja sie rozwinie.

Odnośnik do komentarza

Proszę KopEr, oto moja recenzja Destiny na portalu Metacritic

 

RW5ZXGl.png

 

tak mi się nie spodobała, że aż 2 razy would użyłem, za co przepraszam.

 

 

 

 

 

Także tego, recenzje ludzi na metacritic to średnio dobre źródło informacji.

Odnośnik do komentarza

 

Jakim cudem po paru godzinach kolesie poznali cały content?

Ta gra miała chyba o północy premierę.

 

podejrzewam, że pograli trochę i zauważyli schemat i monotonne misje. embargo na recenzje (a raczej nie wysyłanie kopii) śmierdziało na kilometr.

 

 

Już w becie w oczy rzucały się schematy i monotonia.

Odnośnik do komentarza

Takie opinie sa zawsze, kwestia tego czy pozytywnych jest wiecej. Podpowiem, ze nie kazda gra ma srednia 5/10 z opinii graczy na metacritic.

Pewnie xboty hejtują bo bungie nie robi już eksów dla ms i klapki bo to bungie czyli gra od twórców halo.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

 

Takie opinie sa zawsze, kwestia tego czy pozytywnych jest wiecej. Podpowiem, ze nie kazda gra ma srednia 5/10 z opinii graczy na metacritic.

Pewnie xboty hejtują bo bungie nie robi już eksów dla ms i klapki bo to bungie czyli twórcy halo.

I wszystko jasne. Nienawiść przede wszystkim.

Edytowane przez gums19964
Odnośnik do komentarza

Ja zdążyłem pograć 3h i musiałem spadać do pracy.

Udało mu się wbić 5lv (wpadają wolniej niż w becie, oby z levelu na level było coraz trudniej) i zagrałem jeden mecz w multi dla którego głównie kupiłem tą grę. Gra się bardzo fajnie i tak jak napisał Soul, czuć Halo niemal w każdym aspekcie gry. W Tower pełno naszych rodaków, możliwe ze gra jakoś łączy graczy z tych samych krajów.

 

Ukończyłem 4 misje w story, wpadło jedno zielone ubranko i buty, przez co zalatuje trochę Diablo. Trzeba podpakowac postać i czekać na jakieś Raidy. Oczywiście gra nastawiona mocno na co op ze znajomymi, samemu traci się sporo.

 

Czwartek i piątek mam wolny, więc trzeba zorganizować jakieś zebranie w Destiny ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...