Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

To ja też się wypowiem :-)

 

Ogarnięcie sterowania sprawiało mi trudność, ale to przez to że to moja pierwsza konsola od bardzo dawna.

 

Narazie zagrałem ze 3 misje - ogólnie spoko, chociaż czekam aż się trochę rozkręci.

 

Multi zacznę grać jak już nabiorę większej wprawy :-)

 

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Mysle, ze ta wypowiedzia namowiles niezdecydowanych!^^

Nie czaje tak niskich ocen Destiny, podobnie jak ludzi piszacych ze to sredniak, a 3 dni po premierze maja ponad 20h na liczniku i codziennie robia ustawki po nowy drop. Cos ala Zdunek hejtujacy gre przed premiera, po premierze, a teraz narzeka, ze szkoda, ze nie moze w to pograc z kumplami na PS4. Porownywac contentu z Rachem moze jedynie osoba, ktora Destiny nawet nie odpalila.

Tez mi sie wydawalo, ze rodzajow broni jest nie wiele, bo przeciez wszystkie sa jakos do siebie podobne, ale wystarczy poswiecic pare godzin, by zobaczyc jaka ogromna roznica jest w tych samych klasach pukawek, przez zwykly celownik, recoil, pojemnosc magazynka, czy dostepne upgrady. Nie mowie juz o broniach rzadkich, unikalnych, czy legendarnych.

Ta gra wciaga bardziej niz Borderlands, glownie przez polaczenie singla ze swietna rozgrywka wieloosobowa. Ja tam sie oderwac nie moge.

Edytowane przez easye
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Też się nie mogę oderwać. Fajną sprawą jest to, że na grając multi (które samo w sobie jest mega dobre i rajcujące), to dodatkowo masz ten motyw zbierania gearu. Jak przegrasz to możesz dostać nagrodę pocieszenia :)

 

Mam nadzieje, że gra będzie rosła szybko.

 

Jak dla mnie 9/10 (Amazing but not perfect)

Edytowane przez Drantzell
Odnośnik do komentarza

A jest taki cały secik? Jeśli tak to do tego sunsinger i jesteśmy bogiem słońca. BTW te rękawice mają tyle obrony co prawie cały ja :D

 

EDIT

Handel lootem z innym graczem nie istnieje czy coś przeoczyłem?

Niestety, z tego co mi wiadomo jednocześnie można nosić tylko 2 egzotyczne części - 1 broń i 1 część armora. Nie wiem czy są pełne sety, raczej nie, prędzej właśnie legendarne sety.

 

Handlu nie ma, może się pojawi kiedyś.

Odnośnik do komentarza

Jeśli masz dopiero 18 to zapomnij o raidzie. Wczoraj ze znajomymi robiliśmy Weekly Strike'a, niby jest na 22lvl i nie ma jakichś mocarnych modyfikatorów to było bardzo ciężko - a byliśmy na poziomach 24-25. Aż się boję co będzie w rajdzie. Szkoda tylko że tak mało osób gra na ps3 z forum, a jak już to większość których mam na liście to właśnie poziomy 10-20, które nie mają szans na takich strikach.

Odnośnik do komentarza

Egzotyczne i legendarne przedmioty wpadaja tylko w kooperacji, czy mozna trafic w multi ?

Kiedy konczy sie weekly chalenge ? Dzisiaj, czy jest jeszcze czas, by cos pozaliczac ?

Pogralismy w Salvage - ale tam mozna rapy zrobic, jak ma sie 2 ogarnietych kumpli!

Klan PPE jest caly juz zapchany, zrobilismy nowy Noob Friendly - jakby ktoś szukał i chciał dołączyć później do Raidów, to zapraszm.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Egzotyczne i legendarne przedmioty wpadaja tylko w kooperacji, czy mozna trafic w multi ?

Itemy nie dropią, dropią tylko te schematy. Już z kilku legendarnych schematów poleciały mi niebieskie itemki :<

I to leci wszędzie gdzie się da, jeden legendarny engram padł mi na cosmodromie z trash moba na 4lvlu, na pvp też widziałem że koleś coś dostał.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...