Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 22 level, przeszedłem wszystkie misje, rozegrałem koło 30 meczów na multi i mam cały niebieski ekwipunek, ale nic ponadto. W ogóle na 20 levelu to już trzeba liczyć na farta chyba, żeby wpadał pancerz dający Light. Mam nadzieję, że uda się coś zdobyć grając na samym multi, bo powtarzanie misji mnie nudzi.

 

Nie wiem co twórcy jeszcze zamierzają dodać w kwestii zawartości, ale na razie dla mnie gra na 8/10, nie więcej.

Edytowane przez Mustang
Odnośnik do komentarza

Mam 22 level, przeszedłem wszystkie misje, rozegrałem koło 30 meczów na multi i mam cały niebieski ekwipunek, ale nic ponadto. W ogóle na 20 levelu to już trzeba liczyć na farta chyba, żeby wpadał pancerz dający Light. Mam nadzieję, że uda się coś zdobyć grając na samym multi, bo powtarzanie misji mnie nudzi.

 

Nie wiem co twórcy jeszcze zamierzają dodać w kwestii zawartości, ale na razie dla mnie gra na 8/10, nie więcej.

Za kilka dni 90% graczy będzie mogło powiedzieć to samo. Co wtedy? A no musi być DLC, i to darmowe, bo nie wyobrażam sobie aby ludzie tydzień po premierze grę już rzucili z nudów. Wyciąganie kasy z graczy po tygodniu gry też czarno widzę, po tych wszystkich szumnych obietnicach.
Odnośnik do komentarza

tak 9-10h 

Najbliższe Eventy 

 

The first of the events is named Salvage, and will be running from September 12-14. It will feature small to medium sized maps in a 3v3 setting, with guardians fighting "to claim and salvage relics" while disrupting enemy probes. Rewards include Crucible gear, marks, and reputation.

The second event, Vault of Glass, opens from September 16 and is a level 26 raid. Description of the event is vague: "No one knows what lies within the Vault of Glass, only that beyond its gates you will face your greatest challenge yet." Rewards include raid set gear and Ascendant materials.

Details for the remaining events are even more ambiguous. The events named Combined Arms and Queen's Wrath are scheduled for September, and described respectively with the tagline "Pilot the machines of war" and "Accept her orders. Settle old scores."

The last announced event, Iron Banner, will kick off in October and has the tagline "Champions are born in battle."

 

Do tego na PSS pojawiła się opcja zakupu DLC grudniowego ? za 139 zł

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

 

Mam 22 level, przeszedłem wszystkie misje, rozegrałem koło 30 meczów na multi i mam cały niebieski ekwipunek, ale nic ponadto. W ogóle na 20 levelu to już trzeba liczyć na farta chyba, żeby wpadał pancerz dający Light. Mam nadzieję, że uda się coś zdobyć grając na samym multi, bo powtarzanie misji mnie nudzi.

Nie wiem co twórcy jeszcze zamierzają dodać w kwestii zawartości, ale na razie dla mnie gra na 8/10, nie więcej.

Za kilka dni 90% graczy będzie mogło powiedzieć to samo. Co wtedy? A no musi być DLC, i to darmowe, bo nie wyobrażam sobie aby ludzie tydzień po premierze grę już rzucili z nudów. Wyciąganie kasy z graczy po tygodniu gry też czarno widzę, po tych wszystkich szumnych obietnicach.
Myslisz, ze wszyscy znudza sie gra po rozegraniu 5h w multi? (Pomijam wydarzenia, raidy i moze nowe tryby)

Ktos wie ile dokladnie map pvp jest w Destiny?

Edit:Crucible Maps:

 

Earth:

Twilight Gap

Rusted Lands

Exodus Blue (PlayStation exclusive)

 

Moon:

First Light

The Anomaly

 

Mars:

Bastion

Firebase Delphi

Blind Watch

 

Venus:

Asylum

Shores of Time

 

Mercury:

The Burning Shrine

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Ściąganie z graczy ponad 100 zł 3 miesiące po premierze. Niech się gonią.

 

W końcu wczoraj przysiadłem do gry... niemalże całą noc zarwałem. Nawet mimo pojawiających się errorów wyrzucających z gry, zapewne z powodu zapchanych serverów. Mega wyciągająca gra.

 

E: zapomniałem o grafice - nie widziałem w ruchu wersji na nowe konsole, ale jak na stare maszyny, to oprawa graficzna jest świetna.

Edytowane przez Humulin
Odnośnik do komentarza

Jedni grę zdążyli już wystawić na pchli targ inni z kolei zarywają całą nockę z tym tytułem. Chyba nigdy się nie dowiem z forumka, jak to w końcu jest z tym Destiny, więc sam muszę kupić i sprawdzić ;p

 

Widzimy się dzisiaj wieczorem, oczywiście na xbox live: SIIK BOZZ :)

Tak naprawdę kluczem do lubię, nie lubię jest posiadanie grupki znajomych którym gra podeszła...wtedy można wsiąknąć na dobre...samotny wilk ma dużo mniejsze szanse na to, puknie kampanię, liźnie multi i adios...

ps. WENUS wygląda przepięknie :)

Edytowane przez rave
Odnośnik do komentarza

Wczoraj skończyłem Księżyc - tylko coop na hardzie - inaczej ta gra nie ma sensu:) Ciesze się, że bardzo mi podszedł PvP - nawet bardziej chyba niż PvE. Mega plusem jest to, że w PvP dostajemy expa i sprzęt. Na 16 lvlu pojawia się ikonka ze strikami losowymi - próbowałem wczoraj jednego podejścia i nie ogarnęliśmy tego we trójkę z dosyć przyzwoitym sprzętem. Jeśli komuś podoba się taka forma rozgrywki to naprawdę można się zatracić z tym tytułem na wiele wiele godzin.

Odnośnik do komentarza

Ile trwa ukończenie fabuły rzeczywiście 10h?

Robiąc wszystko na szybko i nie przeszukując zakamarków może wyjść coś koło tego. W praktyce jeśli rozglądasz się za skrzyniami i nie mijasz przeciwników - kilkanaście godzin.

 

Pierwsze przejście fabuły w coopie jest całkiem przyjemne, ale potem pozostaje powtarzanie misji po raz kolejny i multi. Z kolei to powtarzanie może być dość nudne, bo ile można rozwalać takich samych przeciwników, którzy zrespią się po minucie i łazić po niby ładnym, ale w sumie pustym i niezbyt dużym świecie (jak na FPS jest spory, jak na RPG już nie). Multi jest dobre i udane pod względem technicznym, ale są dla niego lepsze alternatywy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wszystkie misje skończone, oprócz Raidu oczywiście, który ruszy dopiero we wtorek. W niego jednak wiele osób i tak nie zagra, bo potrzeba sześciu osób na wysokich levelach, więc chyba można pokusić się o podsumowanie. Zacznijmy od tego, że Destiny to w tym momencie tylko gra dobra, chwilami może nawet bardzo dobra, ale nic więcej. Oprócz muzyki nie ma tutaj choćby jednej wybitnie zrobionej rzeczy.

W oczy rzuca się wiele błędnych decyzji przy projektowaniu i planowaniu rozgrywki. Do tego pełno jest sprzeczności: świetne uniwersum - żałosna fabuła (jeśli można to tak w ogóle nazwać), super gunplay, który jest najmocniejszą stroną gry - słabe misje, z bossami różniącymi się od zwykłych jednostek wielkością i czasem wymaganym do ich ubicia. Same zadania fabularne są nieciekawe i strasznie schematyczne (wyciągnij Ghosta i go broń albo zabij wszystkich w konkretnej lokacji). Sytuację ratują nieco lepiej zrealizowane Strajki, ale jest ich stanowczo za mało.

Ogólnie gra nie oferuje zbyt wiele zawartości w żadnym z trybów i obecnie jest w bardzo surowym stanie. Żeby było zabawniej, są gotowe miejsca na mapach do kolejnych misji, jednak zablokowano je zamkniętymi przejściami. Na samej Ziemi to na pewno King’s Watch, Jovaian Complex, Bunkier czy Grotos.

Idąc dalej, jak na grę ze współdzielonym światem i spotykanymi losowo graczami, to opcji społecznościowych jest jak na lekarstwo. Możesz sobie wykonać kilka gestów, podejrzeć profil i to w sumie wszystko. Nie ma proximity chat, rozmowy są ograniczone do Fireteamu, nawet w multiplayerze (to dopiero idiotyzm), nie ma jakiejś tablicy w Wieży, gdzie można by zostawić wiadomość. Będzie to odczuwalne jeszcze bardziej przy okazji Raidu bez matchmakingu.

Wszystko powyżej wcale mnie nie zaskoczyło, bo już po becie wiedziałem na co się piszę. No, z tą fabułą zrobili niezłą „niespodziankę”. Z kart, które się odblokowują, można co prawda dowiedzieć się fajnych rzeczy o różnych wydarzeniach, jednak poczytasz je sobie tylko na Bungie.net…

Gdybym miał oceniać, dałbym 7-8 maksymalnie. Na więcej Destiny na pewno nie zasługuje. Przy takim budżecie i tylu latach produkcji naprawdę trzeba było się postarać, by wydać grę, która sprawia wrażenie nieukończonej (nie chodzi mi o względy techniczne). Bungie się ta sztuka udała. Coś w którymś momencie musiało pójść bardzo nie tak. Mieli najwyraźniej tylko ogólny pomysł, ale jak ktoś wreszcie powiedział „sprawdzam”, to wyszło, że nic więcej nie ma albo się nie da.

Powyższy post może wydawać się mocno negatywny, ale zaznaczam, że mimo to Destiny mi się podoba i bardzo dobrze się z grą bawię. Mam już na liczniku ponad 20h i będzie ich dużo, dużo więcej. Planuję ograć dość dokładnie każdą z klas, poszukać wypasionego ekwipunku i spędzić trochę czasu w zwykłym multiplayerze. Dlatego jakoś specjalnie rozczarowany nie jestem, zwłaszcza że beta już wiele złych rzeczy ujawniła. Nie będę jednak ignorował tego, że zmarnowano potencjał i tak bardzo „przehajpowanej” gry to dawno na rynku nie było. Nawet Watch Dogs z swoją aferą wysiada. Bungie musi dostać po łapach mocno - za liczne kłamstwa (widziałem w kilku miejscach, jak ludzie ładnie ich punktują, cytując nawet bardzo świeże wywiady) i wkręcanie ludzi, bo to tylko na dobre tej marce wyjdzie w przyszłości.

Na deser, mój obecny Titan:
gqnR2j1.jpg

  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza

Mam 22 level, przeszedłem wszystkie misje, rozegrałem koło 30 meczów na multi i mam cały niebieski ekwipunek, ale nic ponadto. W ogóle na 20 levelu to już trzeba liczyć na farta chyba, żeby wpadał pancerz dający Light. Mam nadzieję, że uda się coś zdobyć grając na samym multi, bo powtarzanie misji mnie nudzi.

 

Nie wiem co twórcy jeszcze zamierzają dodać w kwestii zawartości, ale na razie dla mnie gra na 8/10, nie więcej.

no bo to jest gra 8/10, a nie jakiś mesaja :P Bardzo dobry FPS z ciekawymi dodatkami i zerową fabułą. Zawartości mogłoby być więcej, ale wydawca jest taki, a nie inny więc nie ma co się dziwić. 

Edytowane przez Kalinho_PL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...