Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

 

Tak, u Xura zloty enegram.

Dzisiaj go nie ma? Bo nie mogę znaleźć

 

Już chyba "poszedł". Dopiero w piątek pojawi się znowu.

 

A mi udało się bez legendarnych elementów pancerza dobić do 23 levelu. Jeszcze ten tydzień gry w Crucible i kupię większość ekwipunku u Cricible Q. A potem to już będę próbował sił w weekly strike na najniższym levelu aby zdobyć jak najwięcej strange coinów.

Odnośnik do komentarza

 

 

Tak, u Xura zloty enegram.

Dzisiaj go nie ma? Bo nie mogę znaleźć

Już chyba "poszedł". Dopiero w piątek pojawi się znowu.

 

A mi udało się bez legendarnych elementów pancerza dobić do 23 levelu. Jeszcze ten tydzień gry w Crucible i kupię większość ekwipunku u Cricible Q. A potem to już będę próbował sił w weekly strike na najniższym levelu aby zdobyć jak najwięcej strange coinów.

Ja też bez legendarek i egzotycznych miałem 23, ok dzięki czekam do piątku na Xura :)
Odnośnik do komentarza

a z jaskinią już coś chyba wykombinowali, bo niewiele już leci...

Najlepszy motyw przy jaskini, to jak gra rzuca w którymś momencie na graczy kilkudziesięciu niemilców, każdy z żółtym paskiem, tarczą i podwyższoną agresywnością, którzy wyłażą z każdej dziury w tym rejonie i atakują farmiących. Dwa razy takie akcje miałem i ubaw przedni...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

Kiedy się zerują marki? Dzisiaj nowy tydzień a ja dalej mam na full.

Jeśli się nie mylę, to we wtorki o godzinie 11 naszego czasu jest reset.

 

Tak mnie już w(pipi)ia ten random loot że głowa boli, 32h na liczniku - może miałem z 7 legendarek i za każdym razem z tego gówna leciał niebieski item.

Ja mam 35h i dwie legendarki działo ręczne i bazooka. Z hand cannon w ogóle nie korzystam. :P

 

Oczywiście broni, bo o ubiór sam zadałem

Edytowane przez gamerTHC
Odnośnik do komentarza

57h i 30 min grania... 26 lvl i ANI jednej legendarnej czy egzotycznej broni.... mało tego ze zbroi całe trzy elementy z czego dwa nie na moją klasę... oczywiście  wkurzyłem się i kupiłem armor i pewnie tak samo skończy się z bronią.....zero farmienia na glitchach ale przyznam szczerze, że pogoń za króliczkiem ( lepszym lootem) staje się coraz bardziej frustrująca widząc jak dookoła znajomi dostają całkiem sporo a niektórzy naprawdę w czepku urodzeni:/

Kolejna sprawa wziąłem Bounty na Egzotyczny Hand Cannon i trzecim zadaniem jest dobycie 500 pkt w Crucible...tyle że mocami Void...(gram Warlockiem)...i teraz tak...pkt mi wchodzą tylko jak zabiję bronią z Void( mam tylko snajpę) albo Super Charge lub granatem ( tak przynajmniej mi się wydaje)..wszystko fajnie wszystko ładnie może bym tam punkcik po punkciku zdobył te 500 ale za każdy zgon odejmuje dwa...no (pipi)...innymi słowy nie mam praktycznie czym zdobywać w multi tych pkt a za zgodny odejmuje ochoczo...jeśli ktoś zaliczył tego Bounty to jestem pod wrażeniem...ja chyba wy(pipi)ię za dzień dwa to wyzwanie bo co ciut zarobię to mnie wyzeruje..możesz mieć 30 kili ale nie z voida a jeden zgon przez cały mecz a i tak będziesz -2 pkt w plecy... w pisdu z takim challengem

Odnośnik do komentarza

2 moich znajomych miało tego questa i ustawialiśmy się w deathmatchu żeby ta osoba co ma questa nas zabijała. Najlepszy IMO jest shotgun do tego.

 

Wczoraj spróbowaliśmy Raid, jak pierwsza brama była łatwa (w 5 osób) tak teraz nie możemy sobie poradzić z Templarem (akcje tarczą wymiatają!). 

 

Kiedyś się uda :)

Edytowane przez wojnar
Odnośnik do komentarza

 

 

 

Tak, u Xura zloty enegram.

Dzisiaj go nie ma? Bo nie mogę znaleźć

Już chyba "poszedł". Dopiero w piątek pojawi się znowu.

 

Ogólnie to w jakim miejscu w Tower można go spotkać jak już tam jest?
Różnie raz przy sprzedawcach od legend crucible, ostatnio był lewym skrzydle wieży przy wrotach a w ten piątek pewnie będzie po prawej stronie tam gdzie statki i frakcje
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

2 moich znajomych miało tego questa i ustawialiśmy się w deathmatchu żeby ta osoba co ma questa nas zabijała. Najlepszy IMO jest shotgun do tego.

 

Wczoraj spróbowaliśmy Raid, jak pierwsza brama była łatwa (w 5 osób) tak teraz nie możemy sobie poradzić z Templarem (akcje tarczą wymiatają!). 

 

Kiedyś się uda :)

Kurde..nie wpadłem na to....a swoją drogą nie mam shotguna z voidem, miałem zielonego ale grałem po piwkach i z rozpędu sprzedałem :/ Ale trik jest teraz tylko dobrac broń 5 znajomych i mogę speed runa zrobić;) Jesteś WIELKI! dzięki bo już straciłem nadzieję :) Inna sprawa że nie lubię Pistoletów a questa wziąłem przez pomyłkę (podjarałem się pierwszym łatwym wyzwaniem :P a nie rozkminiłem że to jest na konkretny rodzaj broni :D )

Odnośnik do komentarza

I wbijasz poziom enkryptera. Trochę wiocha z tego i powinni to zmienić. Niebieskie itemy z fioletowych engramów to rzeczywiście kure.stwo totalne. Jak kolesiowi z 15 wypadło 11 niebieskich i 4 zielonych. Już nie wspominając o tym, że te fioletowe engramy i tak już rzadko wypadają.

 

Już wolałbym żeby fioletowe pojawiały się rzadziej, a był 100% fioletowy bo to masakra jakaś.

Edytowane przez Drantzell
Odnośnik do komentarza

Poszukuje osób chętnych do gry w weekly strike'i, nightfall strike oraz ewentualnie Raidy jakby udało złożyć się ekipę.

Lvl 26 warlock, mogę spokojnie grać w godzinach 18-24.

 

PS4 nick: Yolberg

 

Odnośnie farmienia, znacznie lepiej jest znaleźć ekipę 3 osób i bawić się w strikei na 24 lvlu. Przy dobrych wiatrach w 3 godziny uzbiera się wystarczająco marków na legendarną zbroję/rękawice/ buty. Raz mi nawet z takiego strike'u wypadł scout rifle egzotyczny, tyle że takiego typu broni nie używam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...