Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Takie pytanko, czy ktos cos zaradzil, albo znalazl na sredni ping w xb/Destiny? W dashu mam po 185-200ms, a w Destiny czasem z pol kilometra mozna dostac liscia w twarz.... Normalnie wszedzie mam swietne pingi, ale xbox cos tak miernawo. Nie jest to jakos mega wkurzajace, ale smierci za sciana nigdy nikogo nie ciesza ;).

Odnośnik do komentarza

W network settings, tam masz pare opcji, bodajrze ta na samym dole.

Parametry (UP/DOWN) ladnie pokazuje w dashu, ale PING juz nie. W zadnej  grze na piecu tak nie mam jak gram na DE/SWE/ESP itp serwerach.

3783235081.png - 185-200ms to jest zal w FPSie.

 

~200ms to ja mam jak gram na jakims serwerze w USA/Kanadzie...

 

Zeby nie bylo... NAT mam OPEN.

Odnośnik do komentarza

Takie same mam pingi jak Ty w dashu. Od niedawna NAT Open a i tak nic się nie zmienia. Nawet jak pominąłem router to nic się nie zmieniło. Na speedtest max pingi mam na poziomie 18. W Titanfall nie widzę lagów. Więc albo coś jest zwalone w tym teście na XOne albo pinguje do USA...

Odnośnik do komentarza

Pamiętaj, że to nie jest ping gier tylko interfejsowych rzeczy. Wysoki, bo pewnie sprawdza z Redmond. Ja też mam tam około 200, a w grach normalnie 50-60 (Titanfall na przykład pokazuje dokładnie). Destiny po prostu takie jest, że walniesz kogoś z liścia, zginiesz, a ziomek dopiero padnie. Strasznie często też wzajemnie się można zabić.

 

 


W sumie wolał bym Hard Light.

Właśnie tego dostałem :) Ciekawy jest ten shotgun, który mi wpadł (Universal Remote), bo znajduje się w głównych broniach, a nie dodatkowych.

 

 


Ja czekam tylko na reset bounty i w końcu dobije do 29lvlu  :dance:

Nie szkoda Ci shardów? Ja wolę trzymać je na Gear z Raidu, bo tylko na nim w tym momencie da się dobić 30 poziom (30 Light po maksymalnym ulepszeniu dają, jak Exotic).

Odnośnik do komentarza

Wiesz co Wrog, czasem wale w goscia i po 2s traci HP - jak juz do niego strzele, a cyferki leca..., wiec albo serwery kiepskie, albo netcode beznadziejny na miare 2004 roku. Chociaz wtedy juz fpsy takie jak Q3 dawno mialy za(pipi)isty netcode.

Zdarza się tak w Destiny. Ba, bywa tak, że kogoś zabijesz, a dopiero po dłuższej chwili wskoczy potwierdzenie killa z punktacją. Pewnie pieniędzy na serwery nie mieli.

Odnośnik do komentarza

Właśnie tego dostałem :) Ciekawy jest ten shotgun, który mi wpadł (Universal Remote), bo znajduje się w głównych broniach, a nie dodatkowych.

 

 

Ja czekam tylko na reset bounty i w końcu dobije do 29lvlu  :dance:

Nie szkoda Ci shardów? Ja wolę trzymać je na Gear z Raidu, bo tylko na nim w tym momencie da się dobić 30 poziom (30 Light po maksymalnym ulepszeniu dają, jak Exotic).

 

Z Rajdu Ci wypadł Hard Light? Będę musiał porobić więcej rajdów (nagrody sypią się cały tydzień, czy raz w tygodniu?). Shotgunami nie strzelam. Gardzę trochę tym rodzajem broni. Jak dla mnie to jedyna nadzieja noobków w tej grze (nie potrafisz celować z auto - musisz biegać i liczyć na kill z shotgunem). Dużo kolesi ma taką strategie że biegnie na pałę na Ciebie z tą bronią. Nawet skaczą na pałę do przodu. Taka bezmózga strategia SHOTGUN-ONLY.

 

Z misji od królowej można nałapać Shardów na potęgę. Mam teraz chyba z 42. Mote of Light mam chyba z 75 już.

Odnośnik do komentarza

A jak odblokować ta misję u królowej?

Musisz robić bounty dla niej. U bounty mastera. Za każde zadanie dostajesz jeden kupon, który upoważnia Cie do wykonania misji na 24 lvl z gwarantowanymi nagrodami w postaci legendarnych pancerzy.

Rozwalasz je i masz masę shardów.

Edytowane przez Drantzell
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...