Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Red Deatch - Fuson Rifle, który już kiedyś był u Xura. Dla Warlocka poraz 3 ogniste rękawice. Krótko mówiąc - c.h.u.j.n.i.a.

Ja pewnie rękawice przytulę :) 13 coinów to cały grzyb a nie mam nic egzotycznego z armoru.

 

Wczoraj czy przedwczoraj jakiś updejt był - czy to ten, który miał wprowadzić 100% na legendarny item z legendarnego engramu czy to jeszcze nie to?

Edytowane przez Faranell
Odnośnik do komentarza

 

Red Deatch - Fuson Rifle, który już kiedyś był u Xura. Dla Warlocka poraz 3 ogniste rękawice. Krótko mówiąc - c.h.u.j.n.i.a.

Ja pewnie rękawice przytulę :) 13 coinów to cały grzyb a nie mam nic egzotycznego z armoru.

 

Wczoraj czy przedwczoraj jakiś updejt był - czy to ten, który miał wprowadzić 100% na legendarny item z legendarnego engramu czy to jeszcze nie to?

 

tak

 

Cygan mnie wnerwia, bo już 3 tydzień czekam na to by pokazał coś fajnego dla mojej łorloczki :(

Odnośnik do komentarza

Drugi dzień ten sam błąd "Error: cattle".

 

Aktualnie moje logowanie do Destiny wygląda tak:
- robię hotspota na telefonie

- loguję do niego PS4

- loguję się do gry bez problemu, minimalizuję grę i w ustawieniach przełączam się na internet po kablu

- dostaje komunikat o utracie połączenia z netem i wywala mnie do ekranu głównego gry

- naciskam X i loguję mnie bez problemu

 

Dziwne bo do awarii PSN działało normalnie, a Bungie nie ma żadnego rozwiązania tego problemu

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj wypadł mi drugi exotic bounty w przeciągu dwóch dni na hand cannona i machine guna. Niby nie ma tragedii, ale wolałbym jakąś snajperkę :/

No i kupiłem za mote of light engram u cygana Xura i wypadł mi ten sam hełm co mam, więc od razu poszedł do zniszczenia co by jakiś pożytek był, ale 2 shardy to zaskakująco mało za egzotyczny item. 

Odnośnik do komentarza

Czy  ktoś jeszcze ma problem z Plusem grając w Destiny(PS4)? Ja nie mam subskrypcji ale brat tak i regularnie, co jakies 2 dni muszę odnawiać licencje w ustawieniach konsoli :/ Właśnie uruchamiam grę już 3 raz z rzędu bo nie wykrywa abonamentu(wyprzedzam pytania, usługa opłacona i aktywna :P)Pół biedy jakby gra włączała się 1min :D ale to jest naprawdę frustrujące...

Odnośnik do komentarza

 

Desperacko poszukuję ekipy na raid jeszcze przed wtorkiem.

Pisałem do Żniwiarzy, ale nie wiem czy będą grali :)

 

Wersja PS4.

KTOŚ COŚ ?

 

Ja w to wbijam. Najbardziej pasowałoby mi dzisiaj.

 

Mozemy pomoc.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dobra, ja już pograłem trochę w tego Destiny. Nie chce mi się pisać żadnej recenzji, bo wszystko w temacie było już napisane.

Ale czemu, do kur.wy nędzy, zrobili te bounty. Przez to gów.no jestem zmuszony grać nie tak jak chcę. Czuję się jakbym grał w jakieś gów.niane, darmowe gierki na telefon. Pewnie mieli mało questów, więc stwierdzili, że żeby jakoś grać wrzucą coś zastępczego

Najgorsze są te bounty na crucible. Uggghhh.

Oczywiście, mogę olać te bzdety i grać bez tego, ale gra przez system reputacji, poniekąd, zmusza mnie do tego. 

Odnośnik do komentarza

A w ogóle ten kill order to faktycznie Very Hard jest? I ile trwa mniej więcej? Jeszcze  w tym nie uczestniczyłem, a może ktoś miałby dziś ochotę pograć wieczorem? Na PS3,  a mam 27 lvl huntera.

To są misje z kampanii tyle, że przeciwnicy mają wyższy lvl. Niektóre łatwiejsze inne trudniejsze. Dzisiaj drugi raz wskoczył mi ten sam element do pancerza tyle, że z innym upgradem.

Odnośnik do komentarza

Prawda, zależy dla kogo.

 

Wczoraj usiadlem o 17, to skończyłem o 21. Gameplay jest bardzo miodny, do tego dochodzi to całe poszukiwanie lepszego uzbrojenia, polepszenia go itp. Ja przy tej grze sie nie nudze.

 

Słaby singiel, bardzo dobry pvp i tryby typu strike czy raid.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...