Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

 

Raid zrobiony w tym tygodniu na Normalu (dwa razy całość) i Hardzie (raz wszystkie cztery punkty, potem na drugiej postaci jeszcze sam finał), a nadal nie mogę butów dostać i dobić do 30 tytanem... Przynajmniej ten śmieszny hełm i sparrow wpadły.

Możesz drugiego Tytana założyć i robić rajd 2x. Wystarczy dobić do 20, przerzucasz sprzęt i masz. U nas w ekipie wczoraj jednemu padły ręce i już ma sprzęt na 30. Mi brakuje klaty i rąk, bo nic mi nie leci. Tylko buty mam.

 

Weź przeczytaj dokładniej mojego posta. ;)

 

 

Pewnie, że mam dwie takie same postacie.

 

 

 

Dostałem wreszcie te buty na pierwszym punkcie z lootem na drugim podejściu do harda, jeszcze przed resetem :D

 

Odnośnik do komentarza

 

 

Raid zrobiony w tym tygodniu na Normalu (dwa razy całość) i Hardzie (raz wszystkie cztery punkty, potem na drugiej postaci jeszcze sam finał), a nadal nie mogę butów dostać i dobić do 30 tytanem... Przynajmniej ten śmieszny hełm i sparrow wpadły.

Możesz drugiego Tytana założyć i robić rajd 2x. Wystarczy dobić do 20, przerzucasz sprzęt i masz. U nas w ekipie wczoraj jednemu padły ręce i już ma sprzęt na 30. Mi brakuje klaty i rąk, bo nic mi nie leci. Tylko buty mam.

 

Weź przeczytaj dokładniej mojego posta. ;)

 

 

Pewnie, że mam dwie takie same postacie.

 

 

 

Dostałem wreszcie te buty na pierwszym punkcie z lootem na drugim podejściu do harda, jeszcze przed resetem :D

 

 

Wytłumaczy mi ktoś po co druga taka sama postać? Rozumiem że inny klasa ale taka sama? nawet nie wiedziałem że można mieć dwóch tytanów...

Odnośnik do komentarza

Żeby szybciej dobić do 30 lvlu. Na raidzie dostajesz raz w tygodniu jakieś nagrody za przejście, między innymi części seta raidowego. Oczywiście nie zawsze się dostaje i tak jak np. mi zawsze wpadają shardy/energy (i statek...) tak 3 takie same postacie zwiększają szanse na wydropienie części armora. Ja i tak mam 3 różne postacie ale i tak jest to całkiem ciekawa opcja.

Odnośnik do komentarza

Żeby szybciej dobić do 30 lvlu. Na raidzie dostajesz raz w tygodniu jakieś nagrody za przejście, między innymi części seta raidowego. Oczywiście nie zawsze się dostaje i tak jak np. mi zawsze wpadają shardy/energy (i statek...) tak 3 takie same postacie zwiększają szanse na wydropienie części armora. Ja i tak mam 3 różne postacie ale i tak jest to całkiem ciekawa opcja.

Oki rozumiem..mi tam shardy też najczęściej wypadają ale nie wiedziałem że armor jak wypadnie jest na daną klasę myślałem że uniwersalny :/

Odnośnik do komentarza

Nie mają żadnych. Tylko +10 do lansu.

 

Trochę bida u Iron Banner. Machine gun z 24 nabojami i armor, który u huntera jakiś super nie jest. Bungie cały czas olewa ziomków na multi w tym mnie, bo jakoś nie skusił mnie do wbijania 3 ranku. Jeszcze bounty są zbyt wymagające, by w ogóle się w to bawić. Niby to nie przeszkadza, bo tryb jest w Controlu w którego głównie gram i ta ranga może się nabijać, ale jeśli mają cały czas wymuszać granie tylko strajków i raidów dla grup kolegów to trochę lipa. 

Edytowane przez Ashiro
Odnośnik do komentarza

Suros w multi przegięty, jeszcze jak ktoś ma chociaż przyzwoitego aima. Jak biegam z jakimś niebieskim (nie mam czasu na Raidy czy inne misje, żeby sfarmić egzotyk) to w najlepszym wypadku zabijamy się nawzajem. A najczęściej tym karabinkiem dostaje baty, bo on strasznie kosi. Więc są trochę rzeczy OP, ale to działa w 2 strony. Gra nie jest idealnie wyważona i lekka randomowość bywa, ale daaaawno nie czułem takiej radochy z akcji np. załatwiam 3 typów w 3 sek szotek na 1 kresce życia, akarut naładował się super - wbiega 2ch, ja jestem na strzała, ale szybki granat im pod nogi w przejście, wyskok-unik i 2 kile z supera. Wszystko trwa ok 10 s i jest strea 5-killi. Za chwilę wyłazi kolejny, ale ja już odbuwany shild i walę mu banię z SR, albo AR na dystansie. Nie za często takie akcję mi wychodzą, bo żaden ze mnie pro, ale jest radocha co kilka meczy 1 genialny mi się trafi np. 20-2, co dla mnie osobiście jest bdb wynikiem do zadowolenia z siebie. W innych grach nie mam tego feelingu. Chętnie przytuliłbym więcej map i głosowanie na nie w lobby. No i jak znajdę czas to w singlu/coop sfarmię lepszy gear to już nie będą wkurzać bronie OP. Gra jest bdb w mult, ale nie genialna. Co do singla - jest, można się pobawić, w coop fun x2 i duże repleybilty, ale ogólnie szału nie ma, bo 0 fabuły itp. Ale oceniając całość - czyli multi + coop to solidne 8/10. Oprawa AV dla mnie topowa półka, mimo że crossgen ewidentny to jednak design i oświetlenie + świetna muza robią swoje. No i realtime pory dnia. Jest sporo miejsc, gdzie na chwilę można się zatrzymać od dobrego gunplayu i podziwiać widoczki. Żaden mesjasz, ale solidny tytuł do określonej grupy odbiorców - co lubię Bordery lub Halo - może się podobać gra. Na pewno w pełnej cenie oferuje więcej zabawy niż większość tytułów. A że powtarzalnej - jasne, ale Bordery, czy inne D3 tak samo a fanów mają. Bez multi szybko bym odpadł swoją drogą, ale jest i działa dobrze :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Najlepsze są Auto-Rifle - Cydonia AR-3, Shingen-C, Shingen-E, Shadow Price, Suros Regime mogę polecić (kolejność od zielonego do egzotyka).

Tak z ciekawości mam pytanko jakie perki ustawiasz w Surosie? :)

 

Surosem chyba gołym jedynie grałem na razie, bo w poprzednim tygodniu w ogóle multi nie odpalałem, a w PvE maksowałem Atheon's Epilogue z Raidu.

Edytowane przez wrog
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...