Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj walczyliśmy na normalu by przejść bez zgonu...cóż...system checkpointów i triki z wracaniem na orbitę nic nie dają...przeszliśmy a trofki jak nie było tak nie ma...trzeba lecieć z marszu bez błędu, no chyba że ktoś ma jakąś wskazówkę by nieco ułatwić życie? Choć chyba na ps4 raid bez zgonu ukończyło około 200 osób więc, wyzwanie jest na kozaku...ale przyznajmy szczerze, że sztucznie i celowo utrudnione...

Odnośnik do komentarza

Ja chyba w weekend będę robił, jest to cholernie ciężkie trofeum, wystarczy że komuś się noga podwinie i wszystko od nowa. Szczególnie na tych znikających blokach.

 

Byłoby łatwiej gdyby trofik polegał na tym, aby nie zginęli wszyscy z drużyny aby pojawiło się odliczanie do restartu od checkpointa.

Odnośnik do komentarza

Ja chyba w weekend będę robił, jest to cholernie ciężkie trofeum, wystarczy że komuś się noga podwinie i wszystko od nowa. Szczególnie na tych znikających blokach.

 

Byłoby łatwiej gdyby trofik polegał na tym, aby nie zginęli wszyscy z drużyny aby pojawiło się odliczanie do restartu od checkpointa.

po co skakać po blokach jak można cała tę sekcję zrobić jednym skokiem? :P

Odnośnik do komentarza

Rozumiem że Suros Regime. OP broń w pvp przez który przegralem sporo walk mimo że 1szy zaczynałem strzelać i trafiłem po głowie.. chętnie bym sprawdził czy to rzeczywiście ten Suros taki dobry. Mam aktualnie 15 strange coin. Z weekly heroic strike zdobyłem 3 szt za najniższy poziom. Innych eventow nie robiłem. W jaki sposób dozbierac brakujące 8 szt. Pomoże ktoś?

Odnośnik do komentarza

Rozumiem że Suros Regime. OP broń w pvp przez który przegralem sporo walk mimo że 1szy zaczynałem strzelać i trafiłem po głowie.. chętnie bym sprawdził czy to rzeczywiście ten Suros taki dobry. Mam aktualnie 15 strange coin. Z weekly heroic strike zdobyłem 3 szt za najniższy poziom. Innych eventow nie robiłem. W jaki sposób dozbierac brakujące 8 szt. Pomoże ktoś?

Tak, Suros. Jak już napisano, 6 dodatkowych Coinów dostaniesz za najwyższy level WHS. Reszta to już loteria niestety, choć próbowałbym w Vanguard Tiger z randomami. Tam dostałem 3 coiny z jakichś engramów które są nagrodą za przejście.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zauważyłem tydzień temu że dużo lepsze rzeczy poleciały mi w weekend. Dzisiaj też z engramu wpadł SWORM, ciężki KM. Spróbuję szczęścia teraz na weekend w różnych trybach, może coś wyleci :P Jakby ktoś chciał czasem pobiegać (szczególnie PVP) ale z zastrzeżeniem, że nie zawsze mogę gadać ale chociaż słyszę co do mnie mówicie to zapraszam do listy :) PS4.

 

Może jakieś 2 osoby pomogłyby z tymi Strikami na wyższych poziomach i z nightfall?? Będę dźwięczny ;)

Edytowane przez KIELiCH
Odnośnik do komentarza

Suros to najlepsze Auto zdecydowanie. Jeszcze nie grałem Hard Lightem, ale od Monte Carlo zdecydowanie lepszy. Tak poza tym dużo lepszy był przed nerfem auto. Teraz się zastanawiam czy by nie przerzucić się na scouty.

 

Właściwie combo Scout+Pocket Infinity. Przez nerf auto częściej sie zdarza że noobki z shothunami do mnie dobiegają. Wkurza mnie też OP Bladedancer. Pocketem mogę ściągnąć i jednych i drugich.

Edytowane przez Drantzell
Odnośnik do komentarza

Mam headset ale jak moje roczne dziecko śpi to nie mogę gadać. Nie musiałeś mnie z tego powodu wywalac z listy znajomych dzisiaj tak swoją drogą. .

 

Brakuje mi 8 więc 6 mnie nie urządza. Czy za nightfall też są coiny? Albo za Raid?

a to przepraszam - ostatnio przyjalem sporo osob do znajomych i bardzo czesto zdarzalo mi sie, ze ludzie pisali a to ze headseta nie maja :ninja: , nie uzywaja, albo nie lubia gadac grajac (FIFA ^^)

Stad moj zly nawyk usuwania z automatu ludzi, ktorzy powinni byli zostac jednak na PS3  :teehee:

 

Mi tez raz brakowalo 2 coinow do Surosa, jak Ci sie nie uda, zapewne za 2-3 tygodnie znowu bedzie do kupienia. Niektorym tez osobom czasami potrafi dropnac. Ta gra pod wzgledem nagrod to po prostu random.

Nadal widze nie ma aktualizacji, dobrze byloby gdyby sie nie wyrobili do srody - po resecie sprobowalbym ostatniego bosa chociaz, bo w zasadzie do spelnienia brakuje mi juz tylko Vexa.  

Osiagniecie za Raid bez zginiecia nie wie czy bede mial cierpliwosc robic...

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Flawless Raider zrobiony (Raid bez śmierci kogokolwiek z zespołu). Oczywiście najtrudniejszym fragmentem okazały się dla kilku osób znikające platformy -  jeden głupi błąd i trzeba było zaczynać od początku. Kiedy wreszcie udało się tam wyeliminować pomyłki, poszło za drugim razem. W sumie zeszły nam ze cztery godziny na zaliczenie tego osiągnięcia. Myślałem, że będzie gorzej, ale z drugiej strony ekipa doświadczona, razem robimy Raidy od samego początku.

Edytowane przez wrog
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...