Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

 

Dzisiaj ukończyłem proces wymaksowania posiadanych broni egzotycznych... Ostatnią bronią był... No Land Beyond... :D

Teraz brakuje mi jeszcze 6 egzotyków do kompletu, ale znając Bungie pewnie ich prędko nie dostanę, o ile w ogóle dostanę... :(

 

Braki:

  1. Gjallarhorn
  2. Hawkmoon
  3. Monte Carlo
  4. Truth
  5. Patience and Time
  6. Necrochasm

Posiadam:

  1. Vex Mythoclast
  2. SUROS Regime
  3. Plan C
  4. MIDA Multi-Tool
  5. Red Death
  6. Bad Juju
  7. Invective
  8. Ice Breaker
  9. No Land Beyond
  10. Hard Light
  11. Universal Remote
  12. The Last Word
  13. Thorn
  14. The 4th Horseman
  15. Pocket Infinity

 

 

Na liście brakuje Dragon's Breath, Thunderlord oraz Super Good Advice.

 

Moje braki to: Hawkmoon, Vex oraz Necrochasm :)

 

Niezła lista, mi brakuje już tylko Dragon's Breath i 4th Horseman i Monte Carlo. Kiedyś się uda :P

 

 

 

Co trzeba zrobic zeby dostać bounty na thorna? Gdzies czytalem ze trzeba oddawać bounty w kompletach np.8 na raz ale za nic nie wyskakują exotic bounty. Jeden raz wylosowalem ale z tego co wypadlo wybrałem pocket infinity. Znacie inne sposoby czy tylko szczęście? U xura byl kiedykolwiek? Jest jakis wykaz co mozna dostać u xura z broni a co nigdy sie nie pojawi? Vexa z tego co sie orientuje nie da sie kupic.

Nie ma reguły. Ja mój pierwszy exotic bounty mogłem wybrać po 2 miesiącach grania i po oddaniu 3 bounty. W tym miesiącu zaś dostałem już trzy bounty na bronie. Raz po oddaniu 6, tydzień później po oddaniu 2 i wczoraj po oddaniu zaledwie jednego.

 

Thorna nie można kupić u Xura i raczej nigdy go tam nie kupisz. Tylko bounty i jest to jedno z trudniejszych, bo w pvp musisz korzystać z broni Void, więc Atheon's Epilogue z VoG-a to moim zdaniem niezbędna broń, choć da się to zrobić mający tylko broń specjalną i Heavy z Voidem, ale jest to jeszcze trudniejsze.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

[..]

Na liście brakuje Dragon's Breath, Thunderlord oraz Super Good Advice.

Moje braki to: Hawkmoon, Vex oraz Necrochasm :)

O widzisz... :D Zapomniałem tych broni przepisać z ostatniej postaci... :D Te również mam... czyli mam już 18 egzotyków... niezła ilość, tylko teraz mam problemy z miejscem, bo przecież trzeba mieć coś w zamian legendarnego i to jeszcze na void, arc i solar, bo różne weekly mogą się trafić...

 

Mugen, na którym raidzie zrobiłeś flawless?

Odnośnik do komentarza

 

 

[..]

Na liście brakuje Dragon's Breath, Thunderlord oraz Super Good Advice.

Moje braki to: Hawkmoon, Vex oraz Necrochasm :)

O widzisz... :D Zapomniałem tych broni przepisać z ostatniej postaci... :D Te również mam... czyli mam już 18 egzotyków... niezła ilość, tylko teraz mam problemy z miejscem, bo przecież trzeba mieć coś w zamian legendarnego i to jeszcze na void, arc i solar, bo różne weekly mogą się trafić...

 

Mugen, na którym raidzie zrobiłeś flawless?

Problem miejsca mają rozwiązać w następnym patchu.
Odnośnik do komentarza

Udało się !  :exact:  Flawless czyli bez zginięcia na Crocie zrobiony za drugim podejsciem  ! jedynym problemem był początek i skok w dół tam gdzie lampy, zawsze ktoś ginął przy lądowaniu :D przez co rozluźniła się nieco atmosfera bo niezłą mieliśmy z tego beke i potem już dalej bez spiny na luzie, cały raid zaliczyliśmy :)

Platyna :cw:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mugen, ale widzę, że zrobiliście to z glitch'em na drugim moście... :D Po obejrzeniu filmiku, wydaje się proste... może jednak warto spróbować zrobić to trofeum na Crocie... hmmm... tylko musiałbym się nauczyć skakać na wieżę, bo huntera mam jeszcze na 31 poziomie... :( Crota nie jest łaskawa i nie dała mi jeszcze rączek lub głowy... :(

Odnośnik do komentarza

no jezeli sie umawiacie na wyznaczona godzine, a pozniej nawet sam organizator nie przychodzi, to rzeczywiscie moze byc problem. Ja ostatnio mialem nawet tych 3 brakujacych na Voga, ale piostros wbil jakos 23-24 (mielismy zaczac po 22) i niepytajac nikogo stwierdzil, ze nie ma ekipy ^^.

Jezeli mielibysmy wykorzystywac glicze, to uwazam, ze nawet nasza 2ka-3ka moze probowac... Jezeli bez zgonu praktycznie sam przechodze juz do Croty, to chyba nie potrzeba nam 6tki...

No i chlopaki przechodzili to bardzo ostroznie, czarownice to 2 strzaly z bazooki i lekkie dokonczenie z primary, 2.40 zanim babajaga zacznie spiewac, cholernie duzo czasu jak wszyscy przygotuja sobie chociaz 2 paczki heavy.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Crota na pewno jest krótsza, ale fajniejszy jest VoG... :) Próbujemy dzisiaj jakby co w trójkę? Ja będę mógł pewnie w okolicach 21:30... Hunterem przechodzę do drugiego mostu sam, dalej już mi się nie chciało próbować... Jak będę wieczorem, to się zgadamy na imprezie...

A tak przy okazji, to organizator był on-line, ale skoro nie było kompletu, to grałem w inną grę...

Odnośnik do komentarza

Byl komplet. Mozemy probowac, wy nauczycie sie skakac, ja przelece z mieczem, ba, nawet spokojnie mozemy dobrac jedna-2 osoby, bo jest sporo chetnych na to osiagniecie. Wazne jest zgranie i nawet jak mielibysmy dzisiaj tego nie zrobic to mozna kazda poszczegolna czesc rajdu przetrenowac. Kwestia jeszcze czy mamy miecznika, ktory machal nim czesciej niz raz, bo Warlockiem boje sie dostac od boomerow, no chyba, ze bedzie tez tytan z banka by ich odciagnac...

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Wczoraj udało mi się dostać exotic bounty na Thorna.

 

Zrobiłem wszystko do momentu zadania gdzie trzeba zabić Xyor'a.

 

Czy byłaby szansa, żeby dziś ktoś pomógł mi to zrobić ? tak w godzinach 16-20 ?

Pamiętaj żeby nie zabić phogota zanim pojawi się ten mag. Sam strike to jakby nightfall, bo przeciwnicy mają tarcze jak w nightfallu.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...