Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Odpalam dzisiaj Destiny i patrzę, że jakiś znajomy ciśnie nightfalla w dwuosobowym fireteamie. Radośnie do niego dołączam, żeby mu pomóc i samemu zaliczyć ten raid ostatnią postacią i... zostaję momentalnie wykopany. Zdziwiony nieco wysyłam mu wiadomość (rozmowa przepisana słowo w słowo, wrzuciłbym printscreena, ale nie chce mi się kombinować):

 

Ja: Co jest, nie mogę do Was dołączyć? ;]

Majk69130: Nie bo zgarniesz nam dropy:(

Ja: Lol, serio? Przecież to tak nie działa

Majk69130: My zawsze mamy takie szczescie wiec wybacz

 

Nie pamiętam skąd tego gościa wytrzasnąłem, ale po dzisiejszym dniu mam jednego kretyna mniej na liście znajomych ;)

 

Taka tam anegdotka.

Gość nie pieprzy głupot. Najlepszy drop najczęściej mają osoby dołączające się pod koniec gry i ginące na końcu. Sam zgarnąłem tak kilka egzotyków i byłem świadkiem jak wielokrotnie dołączający na sam koniec dostawał najlepszy sprzęt.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tragedia jest teraz na LFG. O ile kiedys nie bylo problemow ze znalezieniem ekipy do grania, to teraz juz inna bajka. Zostaly chyba tylko osoby dla ktorych raid nigdy nie bylo ukonczony. 5 razy ekipy szukalem do grania w przeciagu tygodnia i w koncu udalo sie zaliczyc raz VoGa na hard. Jak Bungie zrobic 33lvl VoG to bez stalej ekipy nie bede nawet sie zabieral... jak widze 32lvl wykladajace sie na conflux to mi sie slabo robi. 

Odnośnik do komentarza

Tragedia jest teraz na LFG. O ile kiedys nie bylo problemow ze znalezieniem ekipy do grania, to teraz juz inna bajka. Zostaly chyba tylko osoby dla ktorych raid nigdy nie bylo ukonczony. 5 razy ekipy szukalem do grania w przeciagu tygodnia i w koncu udalo sie zaliczyc raz VoGa na hard. Jak Bungie zrobic 33lvl VoG to bez stalej ekipy nie bede nawet sie zabieral... jak widze 32lvl wykladajace sie na conflux to mi sie slabo robi. 

 

Nie teraz tylko ja mam tak zawsze z randomami, o ile Corta jest banalna i ogarniają ludzie z wyjątkiem ostatniej walki ^_^ to VoG to hardcore mode problemiki zaczynają się na wszystkich jej etapach i prawdopodobieństwo ukończenia w całości jest bardzo niskie dlatego ja osobiście jak szukam ludzi do tego rajdu to tylko na ostatniego bossa.

Jak będziesz Zeratul grać na x-a w Destiny i  potrzebujesz osoby to ja zawsze jestem chętny aby stawić czoła każdemu  ^_^ do ostatniego naboju.

Edytowane przez Cottage
Odnośnik do komentarza

Znowu mam tydzień, gdzie we czwartek zrobiłem wszystko, co było do zrobienia... W tym tygodniu bungie dało mi trochę egzotyków, ale na moje nieszczęście już je wcześniej miałem, więc dostałem kolejny exotic shard. Już nawet nie pamiętam co wpadło, poza kolejnym Hard Lightem...

Wczorajszy ostatni nightfall był łaskawy dla współgracza, bo dał mu Galla... cóż to była za radość... :) tylko szkoda, że ja znowu go nie dostałem i coś mi się wydaje, że moja lista brakujących 6 egzotyków się nie zmniejszy... A mając już wszystko wymaksowane (nawet No Land Beyond) to po zrobieniu trzema postaciami raidów, nightfalli i weekly, poza pomocą innym nie mam już co robić... :(

Ale w sumie pomoc zaczynającym jest na swój sposób przyjemna, więc pewnie nadal będę grał w Destiny, bo ta gra ma coś w sobie, że nie da się od niej oderwać... :)

Ciekawe czy dzisiaj Xur przyniesie znowu ... No Land Beyond... :D Dużymi krokami zbliżam się do 200 coinów, których nie mam na co wydać, bo zapasy heavy też już mam...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

A Crote (cały raid) na hardzie bez gliczy ukończyłeś, ze piszesz takie historie?

 

 

Oczywiście co tydzień, a  dziś o 1 w nocy Corta padła za 2 podejściem oczywiście na hardzie .

Pojęcie bez gliczy lub czytaj inaczej ułatwień typu most to przez 99% rozpatrywane jest raczej już jako norma.

Czyli jednak na gliczach.

Odnośnik do komentarza

2 sprawa, ze co niby takiego trudnego jest w Athonie 30 poziomie ? 

Pomijam fakt, ze na upartego, to mozna go na 1 wyjscie zrobic, wiec krocej nawet niz Crote.

I tez jestem zdania, ze gdyby randomy mialy 2 most pokolei przebiegac, to padaliby dokladnie tak samo jak na Vogu.

Cala trudnosc z reguly bierze sie z faktu, ze ludzie maja 32 level i 0 pojecie o tym co i jak nalezy robic.

Z(pipi)ali tez troche z tymi dropami, bo Voga po prostu ludziom sie obecnie robic nie chce w ogole.

Jedyna nagroda po ktora tam jeszcze uderzaja to Fatebringer (ktory niedlugo nie bedzie juz takim kosiorem z DMG 300) i Vex...

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

2 sprawa, ze co niby takiego trudnego jest w Athonie 30 poziomie ? 

Pomijam fakt, ze na upartego, to mozna go na 1 wyjscie zrobic, wiec krocej nawet niz Crote.

I tez jestem zdania, ze gdyby randomy mialy 2 most pokolei przebiegac, to padaliby dokladnie tak samo jak na Vogu.

Cala trudnosc z reguly bierze sie z faktu, ze ludzie maja 32 level i 0 pojecie o tym co i jak nalezy robic.

Z(pipi)ali tez troche z tymi dropami, bo Voga po prostu ludziom sie obecnie robic nie chce w ogole.

Jedyna nagroda po ktora tam jeszcze uderzaja to Fatebringer (ktory niedlugo nie bedzie juz takim kosiorem z DMG 300) i Vex...

To prawda. Ja głównie gram teraz od skrzynki na gorgonach do Atheona i potem jego samego 3 razy. Crota to jedna przejażdżka do samej Croty właśnie i też bicie go 3 razy. Zaraz dojdzie kolejny raid, a tydzień się nie wydłuży. 

 

Aktualnie gram 3x z Glassa Atheon na hardzie, 3x Crota na normalu i 3x Crota na hardzie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...