Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Większość ostatnimi czasy ma szczęście do Gala, szkoda, że mi nadal nie wypadł... :( W sesjach, których ja grałem tylko 2 razy widziałem jak wypadł komuś Gal...

Na pocieszenie, Crota hard raczył wręczyć mi w końcu Crux of Crota i dzięki temu lista braków w egzotykach zmalała do 3 (Gal, Hawkmoon i Patience & Time)... teraz jak już mam wszystko z Croty hard, to mi się jej pewnie nie będzie chciało robić, bo poza brakami w egzotykach nie mam na to ciśnienia... łatwiej i szybciej zrobić Crotę normal, a drop podobny... w tym tygodniu to generalnie kiepski drop miałem, bo wypadł mi tylko 1 egzotyk (Monte Carlo - drugie) za wszystkie aktywności na 3 postaciach... :(

 

Jak poprawią dropienie, to skończy się czas zużywany pod kryształem właśnie na wystrzelenie... :) Byleby tylko ten patch nie ważył za dużo, bo inaczej znowu po resecie nie da się pograć, tak jak to było przy ostatnim patchu...

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

U mnie Wiesiek raczej zawładnie całym moim czasem, a to dlatego, że właśnie przez jego nadejście zdecydowałem się w końcu na zakup PS4.

Zakup ten otwiera oczywiście przede mną możliwości grania z większością z Was, gdyż w tym temacie byłem chyba jedynym ogrywającym Destiny na PS3 (oczywiście taka opcja też jest, ale mam teraz większe możliwości) :)

W każdym razie Wiesiek będzie mnie musiał strasznie znużyć, żebym chciał sprawdzić House of Wolves w ciągu najbliższych tygodni (aczkolwiek dodatek posiadam, bo mam Expansion Pack).

Odnośnik do komentarza

Ja mam zamiar w przerwach od Wiesława wskakiwać do Destiny, tygodniowo będę robił 3xNF, 3xWeekly, 3xAtheon i skrzynie na VoGu, 3x Crota  na normalu i hardzie od wiedźm i nowości z HoW.

 

Całych raidów grać nie będę raczej bo nie ma na to czasu, ale będę miał praktycznie wolne do 26 maja więc trochę czasu na granie powinienem znaleźć :)

Odnośnik do komentarza

Usuń w ustawieniach tapatalka ta cebulowa stopkę co daje pod każdym postem gratki. Ja dzisiaj wejde w posiadanie necro, a do kompletu egzotykow zostało dozbierac 3 badziewia (horseman, dragons breath i no land beyond) + pocket infinity ale gra się uparla ze nie da mi bounty:(

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza

Ja niestety galahorna niet ale za to wczoraj na wiedzmie na normalu thunderlord (a mogłem nie kupować i xura :-P) a na vogu za drugim razem vex+epilogue :-)

Żeby zawsze tak leciało :-P

 

Ja liczę, że to będzie TEN tydzień gdzie zagości u mnie Galahorn nic innego się nie liczy :good2: w zeszłym tygodniu byłem świadkiem eksplozji radości 2 osób z teamu teraz czas na mnie :banana: 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...