Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zrobiłem 9:2 ale grałem na bilecie gdzie były już 2 porażki, więc każdy mecz był walka o przetrwanie. Nie było by w tym nic imponującego gdyby nie fakt ze grałem ja i kumpel a na trzeciego wzielismy randoma z lfg. Mało zabijał ale nie przeszkadzał i dawał dobre info więc było git ;) gra ktoś dzisiaj tak w godzinach po południowych? Psn widoczne więc zapraszać :)

Odnośnik do komentarza

Nowy tryb PvP dużo bardziej kompetetywny. Można dostać fajny Gear na 34 poziom. Do tego taka jakby horda. BTW. Wystarczy poszukać.

Nurtuje mnie pewna kwestia. Czy można odzyskać etheric light po zmieleniu przedmiotu, w który się owy włożylo ?

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza

Zmęczyła mnie już ta gra :D PoE za długo trwa, a dostaje się za mało :P jakby dawało chociaż po 2 Etheric to byłoby jeszcze spoko. Trials Of Osiris jest git i tylko to zatrzyma mnie przy tej grze. PvE będę grał już tylko sporadycznie. Jakiś Nightfall czasem jakiś rajdzik i tyle. 3x34 wbite, można na spokojnie ogrywać Wieśka. 

Odnośnik do komentarza

Orion, nie rób mi tego! Ja właśnie się naoglądałem różnych materiałów z rozgrywki i z chęcią bym pocisnął w Destiny znowu (jak mnie Wiesiek znudzi chwilowo). Potrzebowałbym jakąś dobrą duszyczkę, co ogarnia temat i tak jakoś Ciebie miałem na myśli :D.

Miałem Ci nawet dziś zapro do znajomych wysłać, a Ty mi tu o jakimś odwyku :P

Odnośnik do komentarza

IMO srednie to DLC... jedyne co mi sie podoba to patrole i ToO, ale to ToO bylby IMO lepszy jakby bylo 4vs4 i rozne tryby. Pojedynki z bossami na arenie jeszcze spoko, ale niektore fale to takie nudy (np. falleni na 35lvl)...mialem napisac wiecej ale mi sie nie chce. Moim zdaniem Bungie troche zwalilo Destiny po Crocie... mnie sie fajnie budowalo 30 level... co to za granie jak po 3 dniach mam wymaksowane najlepsze bronie i level na wszystkich trzech postaciach.

Jasne moge dalej robic grind i bede go robil, ale nawet na Crocie zeszlo mi chyba przynajmniej z 3-4 tygodnie zanim wymaksowalem level wszystkich trzech postaci, a nie kurde 2 dni.

Acha no i moja najwieksza obawa odnosnie ToO, ze za jakis miesiac bedzie zupelnie niegrywalny bo zostanie opanowany przez mlgpronoscopebumperjumper. Na szczescie sa tylko 4 bronie z flawlessa ktorych nie mozna dostac w inny sposob wiec powinno byc do zrobienia.

Odnośnik do komentarza

To fakt, że DLC jest praktycznie krótkie. Mi się zeszło trochę dłużej, bo dopiero dzisiaj wbiłem trzecią postać na 34 poziom, a prawie wszystko co było nowe to już zagrałem, poza 35 poziomem areny, ale na to nie miałem postaci... może teraz spróbuję, ale po długim biciu boss'a na 34 poziomie, żeby dostać 1 etheric light, to nie wiem czy mi się będzie chciało...

Szkoda, że teraz wszystkie nowe legendarne części ubioru dają 32 poziom. Wcześniej trzeba było się namęczyć, żeby go zdobyć, a teraz... to jest z lekka śmiech na sali...

 

Crota na śpiewaczkach była dzisiaj dla mnie łaskawa, bo dała mi na 2 przejścia 2 egzotyki, jeden to kolejny Suros, ale za drugim razem wpadł mi brakujący Hawkmoon... :D W końcu coś nowego... :) Teraz z interesujących mnie broni, to brakuje mi tylko Gjallahorna, ale na niego przestałem już liczyć... :(

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...