Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobilem wczoraj Skolasa, trafil mi sie standardowy glitch i teraz nie moge wybrac nawet broni, w inventory nie mam tego zlecenia. Bungie ostatnio pisalo, ze juz to naprawili, jak widac nie...

Znajomy tez mowil, ze obecnie klucze dostaje sie zawsze za zrobienie chociaz jednego bounty na reefie. To prawda, bo o ile na 1 postaci wpadlo od razu,mto na drugiej zrobilem 2, czy 3 i nie dostalem...

Odechcialo mi sie znowu grac ^^

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

nie wszystkich a pierwszego.
ja zrobiłem na jednej z postaci tylko jedno bounty od krolowej i wpadl klucz :)

 

 

Przy okazji - jakich snajperek uzywacie na ToO?
W tamten weekend gralem albo z BH albo z praedyth's revenge.

Wczoraj kupilem Amplified GEO-D6 i zrollowałem perki na "Hidden Hand", "Injection Mold" i ostatni to jest taki co zmniejsza ruszanie broni jak ktos w Ciebie strzela :P nie pamiętam jak sie to nazywa.
Podobno fajne ale jeszcze nie odblokowałem wszystkiego :P

Co o tym myślicie? niestety nie mam nic innego poza właśnie tymi trzema snajpami :P

 

 
Odnośnik do komentarza

Z fusionów to i tak najlepszy był pocket infinity. Na raz zdejmowało się przeciwnika tylko często trzeba było zbierać amunicję. Podczas któregoś z wcześniejszych Iron bannerów sam używałem light of the abyss, bo miał duży charge rate. Teraz to praktycznie używałem tylko thorna na zmianę z hawkmoonem i found verdict. Ewentualnie na dużych mapach scout i snajperka.

Odnośnik do komentarza

Po zrobieniu 3x Nightfall, 3x śpiewaczki i Crota normal, 3x Crota hard, zebraniu 1 skrzyni w PoE, zebraniu 3 egzotycznych skrzyń z VoGa i ograniu 2x Atheona, zagrałem wczoraj ostatni raz Atheona  Tytanem i poszło szybko i sprawnie, a na zakończenie w końcu dostałem Gjallahorna :D Ale się zdziwiłem i ucieszyłem... :D Później już wiedziałem, co będę robił... :) Po nocnej sesji, mam już prawie odblokowane dodatkowe rakietki, a dzisiaj na spokojnie go wymaksuję... :D

Dopiero teraz spodobały mi się rękawiczki dla Tytana Ruin Wings, które dają więcej heavy ammo... :)

Tylko co ja teraz będę robił w tej grze jak już mam wszystkie bronie egzotyczne oraz egzotyczne części uzbrojenia dla każdej postaci, poza tymi z nowego dodatku...

Może w końcu skuszę się na Skolasa... :)

Na pewno będę mógł zakończyć maratony poszukiwania zaginionego Gjallahorna i grać tylko dla przyjemności i towarzystwa... :)

Odnośnik do komentarza

1 klucz jest gwarantowany za zrobienie wszystkich bounty na dany tydzień na postaci.

Nope, moj kumpel mial racje:

Hotfix 6/02/2015:Key Highlights

The first Wanted Fallen Bounty completed each week is now guaranteed to drop a Treasure Key

Greatly increased the drop rate of Treasure Keys from the small chests at the end of the Prison of Elders

Increased the drop rate of Treasure Keys from Ether Chests

Niestety, jak widac takze nie dziala ^^

 

Ps. Jakis czas temu dostalem dla Warlocka Nothing Manacles-mocno polecam! 2 granaty w postaci Clusterow Gjalahorna ^^

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Po zrobieniu 3x Nightfall, 3x śpiewaczki i Crota normal, 3x Crota hard, zebraniu 1 skrzyni w PoE, zebraniu 3 egzotycznych skrzyń z VoGa i ograniu 2x Atheona, zagrałem wczoraj ostatni raz Atheona  Tytanem i poszło szybko i sprawnie, a na zakończenie w końcu dostałem Gjallahorna :D Ale się zdziwiłem i ucieszyłem... :D Później już wiedziałem, co będę robił... :) Po nocnej sesji, mam już prawie odblokowane dodatkowe rakietki, a dzisiaj na spokojnie go wymaksuję... :D

Dopiero teraz spodobały mi się rękawiczki dla Tytana Ruin Wings, które dają więcej heavy ammo... :)

Tylko co ja teraz będę robił w tej grze jak już mam wszystkie bronie egzotyczne oraz egzotyczne części uzbrojenia dla każdej postaci, poza tymi z nowego dodatku...

Może w końcu skuszę się na Skolasa... :)

Na pewno będę mógł zakończyć maratony poszukiwania zaginionego Gjallahorna i grać tylko dla przyjemności i towarzystwa... :)

 

Gratulacje piotros.

Chciałbym kiedyś napisać coś takiego  :/ a puki co udostępniłem w weekend kolegom save z Gorgonów Normal i Hard i co...... 3 z nich wyciągnęło G-horny  :shout:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...