Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu Zeratul zainspirował mnie do przejścia Croty normal solo i postanowiłem stawić czoła nowemu wyzwaniu, bo przecież mam 34 poziom i wymaksowanego Gjallahorna, więc powinno się udać... :)

Dwa/trzy podejścia do lamp nauczyły mnie w miarę poprawnego korzystania z Gjallahorna, bo ginąłem od własnych wystrzałów... :( Jednak broń jest lepsza niż namiastka Ghorna (Hunger of Crota). :)

Potem było już łatwiej i bez dłuższych powtórek udało mi się dojść do Croty... Wybicie przeciwników i marsz na Crotę...

I na tym niestety mój rajd się kończył, bo nie jestem w stanie wbić 3 uderzeń na miecz Crocie. Zawsze po dwóch uderzeniach na miecz odnawia mu się osłona i klops... nawet jakby chcieć lać go po 2 uderzenia na miecz, to przy drugich ograch włącza się enrage i jest klops... :(

Próbowałem różne bronie, ale problemem nie jest wybicie przeciwników, ubicie swordbearera czy klęknięcie Croty, a brak możliwości uderzenia go 3 razy na miecz.

Ustawiłem sobie w obu klasach Huntera max agility, mam buty z Croty dające więcej agility i nic to nie pomaga. Podchodziłem do Croty na 2 dłuższe podejścia i nie mam pomysłu... Próbowałem nawet Hunger of Crota, żeby użyć innej broni specjalnej, ale Crota niestety nie klęka od 2 rakiet... :(

Zobaczcie zresztą filmik jaki nakręciłem, z widocznymi ustawieniami i broniami, których używam.

Jak przejrzałem film Zeratula, to jemu udawało się wbić po 3 miecze Crocie, ale coś mi się wydaje, że w ostatnich poprawkach mogli coś "udoskonalić"... bądź na PS4 bije się Crotę inaczej niż na X1...

 

Używam 2 zestawów broni:

Vision of Confluence (Scout)/Found Verdict (Shotgun)/Gjallahorn (Rocket Launcher) - wszystkie bronie na 365

Vision of Confluence (Scout)/Black Hammer (Sniper)/Gjallahorn (Rocket Launcher) - na ogry, Black Hammer na 331, a reszta na 365

 

Macie może jakieś pomysły jak skutecznie wykończyć Crotę?

Edytowane przez piotros
Odnośnik do komentarza

Widzieliście materiały z E3 z TTK? :)

W sumie po trailerze to się troche jaram :P Mój hunter imo wygląda kozacko :P ale myślę, że Titan z młotem może skraść połowe mego serca :P

 

Do tego fajne exy dla PS4 :) Nowy set dla huntera wygląda za(pipi)iaszczo :P ciekawe jak ciezko bedzie go zdobyć :P

Coś czuję, że września trzeba się sprężyć i pozaliczać wszystko z HoW co się da :P

Edytowane przez madith
Odnośnik do komentarza

Jakiś czas temu Zeratul zainspirował mnie do przejścia Croty normal solo i postanowiłem stawić czoła nowemu wyzwaniu, bo przecież mam 34 poziom i wymaksowanego Gjallahorna, więc powinno się udać... :)

Dwa/trzy podejścia do lamp nauczyły mnie w miarę poprawnego korzystania z Gjallahorna, bo ginąłem od własnych wystrzałów... :( Jednak broń jest lepsza niż namiastka Ghorna (Hunger of Crota). :)

Potem było już łatwiej i bez dłuższych powtórek udało mi się dojść do Croty... Wybicie przeciwników i marsz na Crotę...

I na tym niestety mój rajd się kończył, bo nie jestem w stanie wbić 3 uderzeń na miecz Crocie. Zawsze po dwóch uderzeniach na miecz odnawia mu się osłona i klops... nawet jakby chcieć lać go po 2 uderzenia na miecz, to przy drugich ograch włącza się enrage i jest klops... :(

Próbowałem różne bronie, ale problemem nie jest wybicie przeciwników, ubicie swordbearera czy klęknięcie Croty, a brak możliwości uderzenia go 3 razy na miecz.

Ustawiłem sobie w obu klasach Huntera max agility, mam buty z Croty dające więcej agility i nic to nie pomaga. Podchodziłem do Croty na 2 dłuższe podejścia i nie mam pomysłu... Próbowałem nawet Hunger of Crota, żeby użyć innej broni specjalnej, ale Crota niestety nie klęka od 2 rakiet... :(

Zobaczcie zresztą filmik jaki nakręciłem, z widocznymi ustawieniami i broniami, których używam.

Jak przejrzałem film Zeratula, to jemu udawało się wbić po 3 miecze Crocie, ale coś mi się wydaje, że w ostatnich poprawkach mogli coś "udoskonalić"... bądź na PS4 bije się Crotę inaczej niż na X1...

 

Używam 2 zestawów broni:

Vision of Confluence (Scout)/Found Verdict (Shotgun)/Gjallahorn (Rocket Launcher) - wszystkie bronie na 365

Vision of Confluence (Scout)/Black Hammer (Sniper)/Gjallahorn (Rocket Launcher) - na ogry, Black Hammer na 331, a reszta na 365

 

Macie może jakieś pomysły jak skutecznie wykończyć Crotę?

Ponieważ tracisz za dużo czasu na biaganie z mieczem.

Swordbearera powinieneś bić z shotguna stojąc na skale (tam gdzie kielich). 

Następnie od razu biegniesz na prawo (tam skąd strzelasz rakietą). Walisz dwa miecze, wracasz na skałkę i znowu rakieta.

Zdążysz wbić kolejne dwa ciosy zanim Ci miecz zniknie.

TYLE.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Będę musiał wypróbować ten sposób, bo faktycznie powinno starczyć miecza, żeby użyć go 2 razy... tylko problemem będzie amunicja do Gjallahorna, bo 7 rakiet starczy spokojnie na 2 miecze (2 rakiety na 1 miecz), potem zostają tylko 3 rakiety i nie ma pewności, że coś będzie gdzieś leżało, a syntezę można użyć tylko raz na 5 minut... :(

No, ale sprawdzę to za jakiś czas, bo znowu muszę dojść do Croty... :) Jak tak dalej pójdzie, to będę musiał znowu zakupić sporo amunicji do heavy u Xura, bo sporo zużyłem ostatnio na próby...

 

To jeszcze jedno pytanie, czy czas miecza liczy się od momentu ubicia swordbeara, czy od momentu jego podniesienia?

Odnośnik do komentarza

Będę musiał wypróbować ten sposób, bo faktycznie powinno starczyć miecza, żeby użyć go 2 razy... tylko problemem będzie amunicja do Gjallahorna, bo 7 rakiet starczy spokojnie na 2 miecze (2 rakiety na 1 miecz), potem zostają tylko 3 rakiety i nie ma pewności, że coś będzie gdzieś leżało, a syntezę można użyć tylko raz na 5 minut... :(

No, ale sprawdzę to za jakiś czas, bo znowu muszę dojść do Croty... :) Jak tak dalej pójdzie, to będę musiał znowu zakupić sporo amunicji do heavy u Xura, bo sporo zużyłem ostatnio na próby...

 

To jeszcze jedno pytanie, czy czas miecza liczy się od momentu ubicia swordbeara, czy od momentu jego podniesienia?

Na dzień dzisiejszy 30 sekund od momentu podniesienia.

Odnośnik do komentarza

Tyle, ze z 34 levelem to juz nie jest tak duze wyzwanie (chociaz w sumie wczoraj Warlockiem uderzylem go 3 razy i nawet polowa energi mu nie zeszla-mozliwe ze to byl glitch, lag). Wpadl mi w koncu FateBringer, a i tak potrzebowalem 3 podejsc! Gram od premiery i dropnal mi po raz pierwszy na najswiezszej postaci, na ktorej mam raptem 30-40h. Biedny Hipek wciaz czeka...

Odnośnik do komentarza

Różnica niewielka, bo i tak skaluje.

Co niby skaluje i na jakiej zasadzie to dziala. Gdzies na stronie bungie moge o tym poczytac, bo sorry, ale jakos nie wierze w te skalowanie, skoro z 30 i 29 levelem nigdy Atheona na 1 wyjscie nie zrobilismy.

Ba samo dojscie do niego z broniami na 300 bylo bardzo trudne, Crota tez z ubraniami na 31-32 byla wymagajaca, a teraz przypomina to spacer po parku. Nawet dla noobow, ktorzy po raz pierwszy na rajd wchodza z ciuchami na 34 trudno jest zginac, wiec jezeli to prawda z tym skalowaniem, to na bank nie dziala.

Kumpel ostatnio tez mowil o skalowaniu i "malych roznicach", ale jak mu zaproponowalismy Vog Hard z ciuchami na maks 30 level i bronia na 300 by udowodnic jak bardzo mu level pomaga to zrezygnowal...

 

PS. O Nightfallach tez ktos pisal kiedys ze mialy sie skalowac i w koncu level podniesli, bo bylo za latwo...

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Myślę, że ani złotówki już w ten tytuł nie wpompuję...
Po tym jak zobaczyłem ile może zaoferować tytuł za 209 pln (Wiedźmin3) oraz rozpisce premier (wrzesień MGS, listopad Battlefront itd.),
sram na Destiny z budżetem 500 mln dolców i na dobre wyleczyłem się z tego :)

Co ugrałem to moje i zaprzeczyć się nie da, że gra mutli w fajnej ekipie jest przednia ale czas na nowe wyzwania.
Mam nadzieję, że nowy dodatek da Wam sporo frajdy, ale kolejne 140 pln..... chore !

Odnośnik do komentarza

oficjalna cena bedzie chyba jeszcze wyzsza, ale wszytsko zalezy od zawartosci, jakby dodali sporo misji w singlu, nowa planete, nowe miejscowki i znowu moglbym wrocic do tej gry na kolejne 100h to jestem w stanie za to zaplacic, jezeli zas dodatek bedzie oscylowal w taka zawartosc jak 2 poprzednie to smiech na sali.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Trzeba przyznac, ze motyw z wywaleniem burnow ze skolas to byl strzal w dziesiatke. Fajnie sie go teraz gra. Trzeba sie komunikowac, walczyc, strzelac, uciekac, podejsc strategicznie, itp. Wczoraj z randomami zaliczylem... ogolnie padl przy trzecim podejsciu. Nie trzeba nawet superow i heavy ladowac. Mozna grac normalnie i jest o wiele wiecej satysfakcji. Szkoda, ze czwarta runda jest dalej taka mega ch.jowa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...