Skocz do zawartości

Quantum Break


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

Narazie póki co proponuję wstrzymać się z (pipi)burzą odnośnie braku bądź nie napisów PL w QB. Ale już teraz mogę obiecać, że jeśli ich nie będzie to zrobię taki kipicz, że mnie popamiętają, a ci kolesie co prowadzą ten fanpejdż Xboxa na fejsie pożałują, że go w ogóle założyli...

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

rozumiem gdyby qb wychodzilo tylko na xboxa one to ms moglby olac spolszczenie gry dla dwoch osob ale blacha w kraju mocna wiec skoro poszerzyli grono odbiorcow o win10 to napisy powinny byc standardem, chuy w dupe ms (i nie ma tu nic do rzeczy czy ktos umie ang czy nie)

No już widzę te oszałamiające wyniki sprzedaży na windows store. xddd

Odnośnik do komentarza

Narazie póki co proponuję wstrzymać się z (pipi)burzą odnośnie braku bądź nie napisów PL w QB. Ale już teraz mogę obiecać, że jeśli ich nie będzie to zrobię taki kipicz, że mnie popamiętają, a ci kolesie co prowadzą ten fanpejdż Xboxa na fejsie pożałują, że go w ogóle założyli...

 

sie nie zesraj tylko, co mają bogu ducha winne osoby pracujące przy fanpage xboxa z brakiem napisów to ja nawet nie, swoją drogą smieszny z ciebie frustrat nie umiesz najbardziej podstawowego jezyka jakim obraca się w unii europejskiej i wylewasz żale bo ci giereczki nie spolszczą, troche ogłady człowieku nie jesteś pępkiem świata

 

 

 

btw pisze się kipisz

Odnośnik do komentarza

 

Narazie póki co proponuję wstrzymać się z (pipi)burzą odnośnie braku bądź nie napisów PL w QB. Ale już teraz mogę obiecać, że jeśli ich nie będzie to zrobię taki kipicz, że mnie popamiętają, a ci kolesie co prowadzą ten fanpejdż Xboxa na fejsie pożałują, że go w ogóle założyli...

sie nie zesraj tylko, co mają bogu ducha winne osoby pracujące przy fanpage xboxa z brakiem napisów to ja nawet nie, swoją drogą smieszny z ciebie frustrat nie umiesz najbardziej podstawowego jezyka jakim obraca się w unii europejskiej i wylewasz żale bo ci giereczki nie spolszczą, troche ogłady człowieku nie jesteś pępkiem świata

 

 

 

btw pisze się kipisz

Ale co mnie to obchodzi , że angielski jest podstawowym językiem w Unii, jesteśmy w Polsce do chooya i chce grać w gry PL, w końcu to ja płace chore pieniądze za grę i oni mają robić tak żebym był zadowolony...każda gra ukazująca się na xbox store powinna mieć napisy PL, a już taki głośny tytuł to nawet dubbing. Edytowane przez FigossPL
Odnośnik do komentarza

 

Narazie póki co proponuję wstrzymać się z (pipi)burzą odnośnie braku bądź nie napisów PL w QB. Ale już teraz mogę obiecać, że jeśli ich nie będzie to zrobię taki kipicz, że mnie popamiętają, a ci kolesie co prowadzą ten fanpejdż Xboxa na fejsie pożałują, że go w ogóle założyli...

 

sie nie zesraj tylko, co mają bogu ducha winne osoby pracujące przy fanpage xboxa z brakiem napisów to ja nawet nie, swoją drogą smieszny z ciebie frustrat nie umiesz najbardziej podstawowego jezyka jakim obraca się w unii europejskiej i wylewasz żale bo ci giereczki nie spolszczą, troche ogłady człowieku nie jesteś pępkiem świata

 

 

 

btw pisze się kipisz

 

Bluber, piszac to co napisales dowiodles nie tylko braku ogłady, ale elementarnej wiedzy. Angielski podstawowym językiem w Unii??Nie chce uzywac tu argumentum ad personam, ale czy za przeproszeniem zes sie z koniem na rozum nie pomieniał?! O ile mi wiadomo, to jezykiem dyplomacji podstawowym jest język francuski, zaś unijne centra to Strasbourg i Bruksela. Wiesz ilu Francuzów na codzien uzywa jezyka angielskiego, albo Niemcow?? No właśnie...a to najwieksze i najwazniejsze unijne kraje. Nasiąknij najpierw wiedzą, a potem wróć...A Angola dla Twojej informacji to właśnie nosi się z zamiarem z tej Unii wyjechać. Referendum w czerwcu. Cześć! :lapka:

Odnośnik do komentarza

Po co na forum o gierkach sprzeczacie się na temat czegoś, co i tak zaraz umrze? ;)

 

W kwestii napisów... Nie są mi do szczęścia potrzebne i ani mnie to grzeje, ani ziębi czy będą czy nie - jak ktoś napisał - wychowaliśmy się na grach z językiem angielskim.

Żal tylko patrzeć jak MS strzela sobie z stopę, przez brak PL na okładce gra na pewno straci dużą część potencjalnych januszowych klientów w naszym kraju.

 

Czyli co, następne Halo i inne duże gierki w końcu bez tego daremnego polskiego dubbingu? :dynia:

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

Ale tu chodzi o jakieś zasady, o to w jaki sposób podchodzą do grajków w naszym kraju. W kwietniu mamy dobrobyt w postaci QB u zielonych oraz U4 u niebieskich. Soniacze będą mieli odpicowaną wersję, a u nas miesiąc do premiery i gufno wiemy. To, że ileś tam lat temu wszystkie pozycje były tylko z angielskimi napisami nie znaczy, że teraz też tak ma być.

Odnośnik do komentarza

 

 

Narazie póki co proponuję wstrzymać się z (pipi)burzą odnośnie braku bądź nie napisów PL w QB. Ale już teraz mogę obiecać, że jeśli ich nie będzie to zrobię taki kipicz, że mnie popamiętają, a ci kolesie co prowadzą ten fanpejdż Xboxa na fejsie pożałują, że go w ogóle założyli...

 

sie nie zesraj tylko, co mają bogu ducha winne osoby pracujące przy fanpage xboxa z brakiem napisów to ja nawet nie, swoją drogą smieszny z ciebie frustrat nie umiesz najbardziej podstawowego jezyka jakim obraca się w unii europejskiej i wylewasz żale bo ci giereczki nie spolszczą, troche ogłady człowieku nie jesteś pępkiem świata

 

 

 

btw pisze się kipisz

 

Bluber, piszac to co napisales dowiodles nie tylko braku ogłady, ale elementarnej wiedzy. Angielski podstawowym językiem w Unii??Nie chce uzywac tu argumentum ad personam, ale czy za przeproszeniem zes sie z koniem na rozum nie pomieniał?! O ile mi wiadomo, to jezykiem dyplomacji podstawowym jest język francuski, zaś unijne centra to Strasbourg i Bruksela. Wiesz ilu Francuzów na codzien uzywa jezyka angielskiego, albo Niemcow?? No właśnie...a to najwieksze i najwazniejsze unijne kraje. Nasiąknij najpierw wiedzą, a potem wróć...A Angola dla Twojej informacji to właśnie nosi się z zamiarem z tej Unii wyjechać. Referendum w czerwcu. Cześć! :lapka:

 

 

o czym ty pie.rdolisz to ja nawet nie, nie umieć angielskiego to jakby nie umieć dodawać weź się ogarnij i przestań płakać, w strzelanke bez napisów pl nie pograsz no rzeczywiscie dramat i kaplica 

Odnośnik do komentarza

Owszem zagram i zakumam. Od szczeniaka gralo sie po ang. Ale tutaj chodzi o wypiecie dupy na graczy w PL. To powinien byc standard juz dawno temu, a tu powrot do przeszlosci. Rozumiem inne gry, walic je, ryra mnie to. Ale ex na M$? No gurwa huynia. To tak jakby teraz Sony olalo U4 w tym temacie.

Odnośnik do komentarza

Tylko pewnie Sony z palcem w bucie sprzeda w Polsce z 50 tys. sztuk U4, a w PL pewnie nawet tylu Xone nie ma, heh.

Może jestem szalony, ale nie spolonizowanie takiej gry raczej nie pomoże Xboxowi powalczyć z PS4. Trochę beka z niby bogatego Microsoftu, który żydzi na polskie napisy.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

 

Tylko pewnie Sony z palcem w bucie sprzeda w Polsce z 50 tys. sztuk U4, a w PL pewnie nawet tylu Xone nie ma, heh.

Może jestem szalony, ale nie spolonizowanie takiej gry raczej nie pomoże Xboxowi powalczyć z PS4. Trochę beka z niby bogatego Microsoftu, który żydzi na polskie napisy.

 

 

Bo jakby spolonizowali to na pewno by coś to zmieniło :P Polonizowali wszystko do tej pory i ludzie dalej wolą PS4, więc pewnie im to już wisi i powoli kończą się im możliwości dopłacania do tego interesu. To że MS ma kasę nie znaczy, że będą bez końca dopłacać do Xone w PL.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...